Ne yapmalıyım ???

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Kerem7 tarafından 29 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kerem7

Kerem7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    180 boyunda 73 kiloyum geçen sene ocak ayında spora başlamıştım 6 ay spor yaptıktan sonra 82 kilo oldum ve istediğim manken vücudu diye tabir ettiğimiz fit vücüda sahip oldum fakat haziran 2017 den beri spor yapmıyordum ta ki 2017 aralık 18 e kadar 18.12.17 de tekrar başladım spora geçen sene kullandığım ürünleri dile getirmek gerekirse amix iso prime cfm 2000gr---- c4 cellucor c4 60 servis--- twinlab glutamine fuel 300gr---nutrade bcaa 4:1:1:1 700 gr. şimdi ise ne kullanmalıyım yine bu ürünlerimi almalıyım yoksa daha iyi bir öneriniz var mı ve varsa nedenini açıklarsanız çok sevinirim hayırlı günler diliyorum...(fotoğraf 6 ayda ki gelişimim . tabi 11 yıl basket oynamıştım 2 yıl oldu bırakalı onunda etkisi var ) 20170505_195204.jpg

2. Oğuzhan Hüseyinoğlu

Oğuzhan Hüseyinoğlu Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    İstanbul Bahçeşehir
    Neden bcaa almayı düşünüyorsun veya neden ihtiyacın olduğunu düşünüyorsun açıkla neden almaman gerektiğini açıklarım.

Kısaca insanlar yapıyor diye yapma neden kullandığını bil araştır gerisi kolay.

Örneğin kaç gr protein ihtyacın var. her gün kaçını nerden alıyorsun ne kadar açığın var belki de fazlan var bir örnektir sadece.

3. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    hocam sen hele bi tekrar başlada vucud söyler sana ne ihtiyacı olduğunu, zaten iyi bir beslenme planı yaparsan büyüme döneminde kreatin dışında pek bişeye ihtiyacın olmaz...diyet döneminde bazı yağ yakıcılar ve katabolik olmayı engelleyici şeyler düşünülebilir.

4. Kerem7

Kerem7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Vardiyalı çalıştığım için beslenme programlarına tam olarak uyamıyorum bu yüzden takviye almam gerekiyor fakat yine bu ürünleri mi kullanmalıyım yoksa değişikliğe mi gitmeliyim onda kararsız kaldım

Sayfayı Paylaş