Ne yapmalıyım?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mcyaralıbodyci tarafından 29 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mcyaralıbodyci

mcyaralıbodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Ben bir seneye aşkın süredir vücut geliştirme ve kickboxla uğraşıyorum.Şimdi kendi arkadaşlarımla bir salonda gayet iyi bir şekilde çalışıyorum.Ve arkadaşlarımla birlikte çalışırken aramıza bir kişi daha eklendi ve bu çocuk bize göre hiç bir şekilde iyi bir vücudu olmamasına rağmen 25cm kolu var ve benim arkadaşlarıma her zamanki gibi yaptığım her muhabbetlere karışıyor yok sen bunu yanlış biliyorsun bilmem bilmem falanca sitede şöyle diyor böyle diyor ve sen bilmiyorsun omuz Kasımı 130 kilo ile makinede çalışacam o bilmem çok ağır gidiyorsun bilmem sağlıkçılar şöyle böyle diyor arkadaşları da yanlış yönlendiriyor diyorum ulan benim çalıştığım zaman belli vücut belli arkadaşlardan 80kilo üzeri olan arkadaşa omuz makinesinde bid emakinede 10kiloyla yapmasını söylüyor kendiside zorlana zorlana ıkına ıkına 10kg ile yapıyor hem de makine de tüy gibi bişey yapıyor yanındaki arkadaş 30la yapmak istiyor bırak o kiloyla yapsın bilmem bu iş zararlıymış 30kilo ile yapmak 10kilo faydalıymış kendisi 5aydır yapıyorum ben biliyorum bu işi diyip 5ayda niye o zaman hala bir gram bile ilerleyemedin şimdi cevabını verince de morali bozuluyor bu kişiyi spordan da soğutmak istemiyorum ha kendin 10kg ile yapta millete niye karışıyon şimdi bu kişiyi köşeye çekip cevapını ağır bir şekilde versem mi çünkü normal laftan anlamıyor.Fiziksel zararda vermek istemiyorum şimdi ne yapmalıyım gerçekten sabrım taşıyor suratının ortasına geçirecem zor sabrediyorum bi rahat bırakta rahatça spor yapayım.Allahtan kickboxsa bilmem yanlış yapıyon demiyo bi geçirecem sonunda doğru düzgün zaman bile geçirmedik yakınlaşmadık bile mal mıdır nedir

2. mcyaralıbodyci

mcyaralıbodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim gerçekten ne yapmalıyım baya bi bu işten sıkıldım

Sayfayı Paylaş