Ne Yapmalıyım Yardım Edin

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Burak1324 tarafından 12 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Burak1324

Burak1324 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abilerim babama yada abime bile açmak istemediğim konuyu burda konuşmak istiyorum. Ben 15 yaşındayım boyum 1.80'e yakın yani yaşıtlarımın hepsiyle aynı boydayım hatta bazılarından da uzunum hatta. Evde kendi çapımda vücut geliştirme ile uğraşıyorum yaklaşık 2 ay oldu geceleri yatmadan 20 dakika kadar önce dumbel, barfiks şınav mekik vs. yapıyorum. Neyse benim asıl sormak istediğim bir konu var.
    Dershanede de okulda da bana kim ne yaparsa yapsın sakin kalıyorum mesela benim kadar güçlü yani eşit sayılabileceğimiz bir arkadaşım var. O gelip benim kafama vuruyor tokat gibi yani ve ben böyle şeyleri hep sakin karşılıyorum geneldede çok zor sinirleniyorum zaten ama bazende küçücük şeyler acayip beni sinirlendirir. Ben hiçkimseye vurmak istemiyorum zaten bu yüzden de kimseye karşılık vermiyorum versem bile onların vurduğunun yarısı kadar bir güçle vuruyorum. Genelde çekingen ve özgüvensizim bu huyumu da hiç sevmem açıkçası tabi sonunda ölüm yok ya diye de düşünürüm. Bu tür olaylarda hep beni tutan lanet olası birşey var. Yani arkadaşım o kıyamıyorum vurmak istemiyorum ama herkez benim bu yönümü kullanıyor ve bu da bana koyuyor açıkçası. Mesela bugün de dershanede, Can diye kilolu benden az bişe kısa bi çocuk var tam bi salak yani mongol :D Onu kesin döverim ondan eminim o çocukda kendine vuranlara birşey yapmıyor geldi arkadaşım tokat attı ona baya iyi vurdu hemde öylesine güldü geçti o da. Ben hep kendimden emin oldum şimdiye kadar yani hep karşımdakini dövebileceğimi düşündüm birkaç kişi dışında. Fakat bunun da başkasının yumruğunu yemeyen kendininkini demir sanarmış hesabı mı emin değilim zaten hiç kavga etmedim şimdiye kadar da. Sinirlenince de gözüm döner kızın bile yüzünü yumruklarım öyle diyim ama tabi kızlara şimdiye kadar bi tokat bile atmadım yani atmamda.
    Şimdi bu Can geldi dershanede hep beni sinir etti bugün.
    Kalemliğimi aldı, tavanın da bir köşesi açık yani boruların filan geçtiği yer var oraya koydu masanın üstüne çıktı. Bende sıramdan izliyorum onu aldı koydu sonra emrivaki yaptım al lan onu geri filan dedim oda aldı işte birkaç kez dememden sonra.
    Diğer tenefüsde aynı şey kitabımla oldu gene aldırttım ona. Sonra diğer ders biraz geç girdim sınıfa baktım kapının dibinde çantam var kim koydu buraya dedim Can dedi kuzenim. Kuzenim de çok kavgacı bir tip benim tam tersim hemen sinirlenir ve bayağı bir kavga etmişliği var oda çok güçlü yani şöyle söyleyim cılız bişe ben ondan daha fitim ama o da bende tek başımıza sınıfdaki herkezi döveriz yani. Ben kavga etsem dayak yesemde yemesemde ben ciddi olduktan sonra hertürlü destek çıkar bana gelir oda dalar filan güvenirim ona.
    Bu can da beni iyice sinir etti geldi kafama fln vurdu sıraya birşeyler çizdim kaç kere sildi çizdiklerimi bende eline fln vurdum yumruk attım yani bu yapmaya devam etti ben çok çok sinirlendim ama hiçbişe yapmadım. Hiçbişe yapmamamın nedeni de korkmam filan değil sadece gerek olmadığını düşünüyorum ama en çok yapmamamın nedeni de dayak yersem kızların veya arkadaşlarımın önünde rezil olurum diye. E bunları da eve gidince hep düşünüyorum lan vursamıydım yoksa iyimi yaptım filan diye hep keşke vursaydım diyorum bidaha böyle birşey olursa vururum diyorum ama bidaha benzer olay olunca gene karşılık vermiyorum sadece itiyorum falan filan yani.
    Bunlar da hep içime dert oldu doğru mu yapıyorum yoksa salakça kendimi ezdiriyormuyum bilmiyorum. Bu arada küçük düşmüyorum yani bunlar olurken sınıf beni izliyor şu mala bak diyor bende kendimi ezdiriyorum değil tabi. :)
    Nolur biri çıkıp bişe desin içime su serpsin yeteer. :D

2. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Oncelikle cok uzun yazmişsin hepsini okumadim.yapman gereken,biri sana vurdugunda onun 2-3 kati sert sekilde karsilik vermen.yoksa bu olay hep devam eder.birini saglam şekilde döv,zaten sana kimse karismaz daha sonra.senin karsilik veren bir tip oldugunu bilirler.risk almazlar yani.arkadasin olarak dusunme.arkadas mal mal hareketler yapmaz.tabi dikkat ette olayi fazla buyutme.adam cagirirlar falan sonra cok fena dayak yersin.

3. evrenbesiktask

evrenbesiktask Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    kavga etmekten kaç
    ama kendini ezdirme derim bir kere dengesiz davrananlarla arkadaşlık etmiceksin baktın o sana vuruyo bir tanede sen geçir küfür falan mı ediyo baktın kavga başlicak vurmasını bekleme burnuyla o dudaklarının oraya vur sağlam bi tane :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. tetik34

tetik34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    aynı ben banada çok laf ediyorlar ama bi şekilde dalamıyorum çok güçlüyüm elim çok sert kavgaya girdim 2 kişiye bile daldım ama hırs ve kavga moduna geçemiyorum üstelik iyimi yapıyorum yoksa dalmalımıyım bilmiyorum savunmalı kişileri çok kıskanıyorum.

Sayfayı Paylaş