Ne yapmalı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Coleman Trebor tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar bundan 4 ay kadar önce mayo mu kaybettim salonda. Askıda unuttum ertesi gün gittim. Kayıp eşya kaydı yaptırdım bir şey çıkmadı. Salon büyük bir salon havuzda var. Şimdi iki üç hafta önce benim mayomun aynısından bir adamda gördüm. Bedeni aynı hatta adama büyük bile geliyor. Billabong beyaz mayo üstünde siyah desen ve billabong yazısı var. Mayoda kayalığa otururken çizdirdiğim için paça kısmında çizik izleri var. Birde paslı iskeleye yere oturduğum için pas izi vardı. Şimdi adama gitsem ne dicem kararsız kaldım. Mayo umurumda değil geir alsam giymemde artık. Fakat yapılan hırsızlık ağırıma gidiyor. Orada çalışanların hiçbiri gidip almaz çünkü işine yaramaz. Akşama unutulan şeyler toplanıyor. Sonuçta onu biri aldı. Bir diğer ihtimalde adamın o mayonun gerçek sahibi olması ama 2007 yazında aldım. O kadar model var ben kaybettim adamın üstünde bol duruyor. Göz yummakta istemiyorum unutmuştum ama bugün yine gördüm adamı sizce ne yapmalıyım.

2. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Eğer üstünde bahsettiğin çiziklerde tutuyorsa, adama gidip nerden aldığını sor, kaça aldın bende bunun gibi deniz şortu almak istiyorum fln diye muhabbete gir bence :D. Hem o sırada daha dikkatli bakabilirsin senin bahsettiğin çiziklerin filan olup olmadığına.

Savaşcı bunu beğendi.
  3. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    Eğer gerçekten adamdaki senin şortunsa, adamda ki yüzsüzlüğünde sınırı yok yani. Hem o salondan çalıyorsun, hemde o salonda giyiyorsun.. Böyle bir insana gidipde şort benimdi desen bile %95 ihtimal seni yalanlıyacaktır..

Savaşcı bunu beğendi.
  4. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    zaten yalanlamazsa salaktır. çünkü bende öyle yapardım. kabul edeceğini sanmıyorum ha diyelim etti hemen hakkında işlem başlatırım. mayoyu epeyce geç gördüm. aylarca giymeniş yada tesadüfen gördüm. Valla ispat edebilsem hiç düşünmem aslında. YA şu var adamı ikinci kere gördüm. Bir daha görürsem mayoyla gidip pardon, bunu nerden aldınız diye sorucam. Zaten konuşmasından anlaşılır. Ben bu işe göz yummamak niyetindeyim. Mayo çok küçük bir ihtimal adamınsada kaybettiğimi fazla bulunmadığı için benim olduğunu düşündsüğüü izah ederim öyle düşünüyorum.

5. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    bence soyunma odasında adam mayoyu çıkarıp duşa girdiğinde al makasla kesip bırak:p
    şaka bir yana malesef yapılacak bişey yok artık daha dikkatli olursun çünkü gerçekten mayo adamınsa sonra çok mahçup olursun...

6. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    bence hiç bulaşma.mayo seninse bile adam yalanlar kanıtlanamaz birşey,bu sebeple sinirlenip adamla tartışırsan komik duruma düşersin.mayonun adamın olması ihtimalini direk geçiyorum zaten.

7. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    Bunu yaparken yakalandığını düşünsene :)

8. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    orasını düşünmek bile istemiyorum:)

9. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Böyle şeymi olur hem mayo senin hem sen çekiniyorsun ? Adamla konuşmaya başla mayoyu nerden aldın gibisinden laf de eğer adam ee ııı uu diye bekleyip cevap veriyorsa bilki adam senin mayoyu araklamış.

10. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Çizikler vs zaten mayonun senin olduğunu gösteriyor, tersi %1 bile değil bence.
    Direk git sen bunu nerden kaç paraya aldın diye sıkıştır, geveleyecektir büyük ihtimal.
    Hatta bunu biraz kalabalık içinde yap ki belki utanır yaptığından.

11. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    Bence salona kagıt as mayom kayboldu bulan şuraya bıraksın ben alayım ordan diye..Adam görüp bırakmaya çalısir çaktırmadan o kadar da yüzsüz degilse tabi :D

12. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    hatta o çiziklerini, pas lekelerini falanda yazarsa olabilir aslında.. Yada tamamen geri teper, adam mayoyu bir daha asla orada giymez. bu sefer adamın yanına gidipde mayoyu nerden aldın sorusunu sorma ihtimali biter :)

ne zor işmiş yaw..

13. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    babama söyledim o da git güzel mayoymuş bende aynısından 4 ay önce kaybettimde mosmor olur zaten dedi. bende öyle yapıcam görürsem

Sayfayı Paylaş