Ne yapıcam ne edicem ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve x10. tarafından 10 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. x10.

x10. Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Abilerim ablalarım kardeşlerim herkese merhaba 6-7 ay kadar bir sürede 35 kilo verdim. 107'den 72'ye gelmeyi başardım. Hedefim 65 kiloydu 65 kiloya gelmiş zayıf bi insan olmaktı daha sonrasında vücut hatlarımı belli edicek kadar kas yapmaktı. Ama son 1 aydır kick boksa gidemiyorum okulum nedeniyle sabah 6'da kalkıp okula gidiyorum akşam 6' da dönüyorum. Okulum sabah 8'de başlayıp akşam 5'te bitiyor haliyle çok da yorucu oluyor. 1 aydır kick boksa gidemediğimden dolayı 72'den 77 kiloya kadar geldim bu beni çok üzdü sürekli düşünüyorum üzülüyorum sıkıntı yapıyorum ve bu yüzden de çevreme karşı çok agresif olmaya başladım. Sürekli düşünüyorum dalıp gidiyorum. Sürekli yeme ihtiyacı geliyor spor yapamadığımdan dolayı herhalde. Bazen düşünüyorum da herhalde kilolu bi insan olmak benim kaderimde var. Öğle araların da okuldan çıkıp yemek yemeye gidiyoruz ama günlerdir öğlenleri yemek yememeyi düşünüyorum Bursa merkez de okuyorum her taraf fast food dolu. Bunu da sizlerle dertleşmek için yazdım. Hep hayal ederdim zayıflayınca 65 kiloya gelirim yakışılı bi insan olurum beni seven bi kız arkadaşım olur diye düşünmüştüm ama olmadı. Fitnessa başlayıp bi tane l-carnitine almayı düşünüyorum. Tekrar spora başlasam kilo verir miyim diyede çok düşünüyorum. Zayıflamayı o kadar çok istiyorum ki fit biri olmayı da giydiklerim üstüme yakışsın istiyorum. Göbeğim olmasın istiyorum. Ama bunu başaramıycağım herhalde :(

2. Canuck

Canuck Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    6-7 ayda 35 kilo verdimden sonrasini okumadim. bu dedigin mumkun degil. olum diyetine mi girdin arkadas? sonra merak ettim okudum :p:hadi varsayalim harbiden onca kiloyu bu kadar kisa surede verdin. 72den 65e dusunce mi yakisikli olacaksin da kizlar seni sevecek? 7 kilo farkla mi kizlar seni sevmiyor? hadi diyelim 6 ayda 40 kilo verdin, 7 kilo daha vermek nedir ki ellam bunun tribine nasi girdin? 40 veren 7yi de verir. nerden tutsan elinda kalir bi mesaj olmus git bir elini yuzunu yika

onur04 bunu beğendi.
  3. x10.

x10. Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    o 7 kiloyu veremedim biliyorum. 6-7 ayda 35 kilo verdim bunu sana ispatlamak zorunda da değilim. o 7 kilonun benim için önemi de artık göbeğimin gitmiş olması. mesajı da iyice moralimi bozmak için yapıyorsan yapma.

Sayfayı Paylaş