1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Ne Olur Bi Yorum Yapın Kilo Sorunu

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve grade tarafından 30 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. grade

grade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar Bir Türlü Alamıyorum Şu kiloyu forumu araştırmaya devam ediyorum moral olsun diye koydum belki hayırlı yorumlar gelir :)

Ekli Dosyalar:

2. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    çok sıkı çalışma yapmanız lazım.salona yazılın.beslenmenize dikkat edin.suplement kullanın.dinlenmenize dikkat edin.kısa vadede olacak iş değil.en az 1-2 yılınızı kendinizi bu spora adayın.sonra bu fotunun yanına bir foto daha ekleyin ;)

3. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    grade resim ekleme kurallarını okumanı öneririm nasıl poz vereyim ben bilmemki felan dersen snap-shots(tek resimler) daha uygun olur... ayrıca ne yaş belii ne kilo boy vs kendini tanıtacak hiçbişeyde yazmamışsın

eğer yorum yapmam gerekirse ;üzülerek söylüyorum maça 1-0 geriden başlamışsın ha bu demek değildir iyi bir vücuda sahip olamazsın... ancak senin çok daha gayretli olman lazım..bilhassa beslenmede.. antreman kısmı işin kolay olan tarafı:) çok iyi beslenmelisin kilo alırken çok dikkat et çünkü yapısal olarakta belin kalın ileride sorun yaratabilir kısacası beslenme bölümünü iyice araştır aradığın hazine orada :)

4. grade

grade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ya hep belin çok ince diyorlar burdada kalın diyorsunuz hadi hayırlısı Yorumlarınız için teşekkürler
    bu arada boy 185 kilo 65

5. grade

grade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    born2win bana önerebileceğin bir suplement varmı?

6. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    grade foruma yeni üye olan arkadaşlarımızın yaptığı hatalardan birinide sen yapıyorsun.
    Kaç tane başlık açtıysan bütün başlıklarının cevapları forumda mevcut,arama tuşunu kullanmanı tavsiye ederim.
    Araştırmacı yönünüz yokmu sizin.
    13 tane msj atmışsın kendi başlıklarının altında.
    Başka mesajları okumayı biraz denesen,sana daha yararlı bilgilerin olduğu mesajlar yeteri kadar mevcut forumumuzda.
    Ayrıca kilo almak için ilk önce sabırlı olmak gerekir.
    Kilo öyle kolay alınamıyor malesef,önce disiplinli olmak ,sonra araştırmak ve doğru olanları kendimizde uygulamak gerekiyor.

7. grade

grade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    doggetman teşekkürler kusura bakmayın kilo yu taktım kafama çok neyse 1 2 hafta sonra bakalım bir değişiklilik olucakmı çalışıp yiyorum devamlı...

8. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    işin sırrı suplementte değil grade..iyi çalışmayıp dinlenmedikçe hepsi boş.herhangi bir marka söylememe gerek yok.ben hiçbirini birbirinden ayırmıyorum artık.senin yerinde olsam 2-3 ay salonda iyi beslenmeyle birlikte çalışır,daha sonra whey protein alırdım.hatta weight gainer bile alırdım.ama kısa zamanda sonuç arıyorsun gibi geldi bana.bu pek mümkün değil..aylık 3 aylık hedefler koy.yavaş yavaş güçlendikçe moralin de düzelir.

9. grade

grade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ya öyle diyosunuz ama Benimle aynı yaşıt bir arkadaşım var burda benden bile zayıfdı 60 kilo felan boy 180 3 ay çalıştı fırında çalışıyodu her akşam un çuvalı tuz kaldırmaktan çok sıkı bir vucudu oldu şimdi 80 kilo ve şaşırılıcak gibi fiziğide çok düzgün anlamıyorum gitti ama sıkı bir çalışmaya giricem artık kendimi beslenmeye adicam...

10. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    ben iskelet yapısıyla ilgili bi tespitte bulunmak istiyorum, resimlerden tam anlaşılamamakla birlikte sende büyük olasılıkla hafif bir Pektus karinatum durumu var.

kuş göğüsüde deniliyor kunduracı göğüsünün tersi bir durum.. göğüs kafesinin dışarı doğru çıkık olması durumu ailesel bir özelliktir sendeki hafif ama biraz kilo alırsan dikkat çekmeyecektir.

11. grade

grade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ewet güvercin göğsü diyorlar bütün ailede var yani şimdi fitnessist ben bi 5 kilo alsam zayıf gözükmeyecekmiyim?

12. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    kas olarak bi beş kilo alırsan zayıf görünmeyeceksin buna emin olabilirsin..

13. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    başlığınız genel ve resim ekleme kurallarına aykırı..

ayrıca forumda çok konuşulmuş konular bunlar lütfen önce forumu detaylıca okuyun..!

en çok sorulan sorular ve cevapları
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en_ok_sorulan_sorular_ve-t11375.html

yeni başlayanlara tavsiyeler
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-baslayanlara-tavsiyeler-t16.html

örnek beslenme programları
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ornek-beslenme-programi-t1281.html?p=6853#post6853

yeni başlayıp kilo almak isteyenler
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-lay-p-kilo-t8696.html

Despo bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş