Ne olacak bu brosinceların galeri?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve bordo14 tarafından 11 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    Bu brosincelara bilimsel yazı gösteriyorum adama 5 hareket biceps yapmak saçma diyorum adamlar ben yakmayı seviyorum diyor sonra da Bana sen ne basıyorsun diyor.:Dhayir aklı ile çalışan her insan benim gibi olur ve beni geçer.spilti bırakın diyorum.yok sonrada iftira atıyorlar baksana sen büyüyorsun ne basıyorsun kaldirdigi ağırlığa bak fln bunlara doğruyu söyleyince de bozulup gidiyorlar.bundan sonra bu tür bro lar ile muhabbeti keseceğim.anca başka konularda sohbet.;)

Siz de salonunuzda bro lar ile bu sporda akademik tartışma yapıyor musunuz?:)

2. Berat Alparslan

Berat Alparslan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Kimse ile münakaşaya girmeyi tercih etmiyorum ki %100 sizden daha küçüğüm, hani normalde en çok böyle tartışmaya girilen tipler çok yaşlı olmuyor ya ondan söylüyorum. Yani yanlışı düzeltmeye çalışırsın abide şimdi 20 den 15 i yanlışsa bunu birkaç cümle ile düzeltmek çok zor, ben 2-3 bölge aynı gün çalışanlardanım, hareket bilgileri antrenörden gelmekte, onlarda temel egzersizlerden oluşmakta, en büyük kas grubunda bile 4 ten fazla hareket olmuyor genelde 3 hareket, kol için 1 tane hareket yapıyoruz. Yani olduğu kadar, çok kaldırsak çok olmayacağını ilgisiz hocalar dolayısı ile öğrenmiş olduk :)

3. Creatine

Creatine Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Benim arkadaş öyle. Powerlifter olacak sanki. Haftanın 6 günü ağırlık antrenmanı yapıyordu ve hepsinde de ağır giriyordu. Bunu uyarmasam devam edecekti aynı şekilde. Şuan 5 e düşürdü fakat yine parkta hayvan gibi koşup kendini yoruyor kaslarını dinlendirmiyor. Anlatamazsın bunlara boşuna yorma. Protein tozu kullandım 3 ay önce adam bana diyor ki sen hızlı geliştin sende protein tozunun etkisi hala var diyor. Bunları görünce utanıyorum gerçekten kendileri adına :D
    Kaslarını dinlendir diyorum ben dinlendiriyorum zaten evde diyor. Oturarak veya yatarak kaslarını dinlendirdiğini sanıyor.

Sayfayı Paylaş