ne kadar zaman kullanacagız

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve fırat 26 tarafından 27 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    arkadaslar meraba ;)

bu konu daha önce konusulmadı sanırım.arama yapmama ragmen bulamadım

amino acid, creatin ve potein tozunu ne kadar ay kullanıp ara ne kadar vermeliyiz

bide biliyorsunuz yeterince pahalı acaba sadece ,atıyorum protein tozunu antremandan sonra 30 gr kullansak nası olur veya

amino aciddi antremandan sonra 5 tablet alsak nası olur.düsüncelerinizi yazınız..

ben söyle düsündüm simdi temmeuz, agustos ,eylül(20 ye kadar)amino asit.

eylül 20 ile ekim 30 arası hiç bişi kullanmıycam

kasım ,aralık,ocak,subat arasıda whey protein ve creatin

bu sekilde bi kullanım nası olur 8)

2. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    creatını donem donem kullanıp bırakabılırsın , ama amınoyu ve proteın tozunu bırakmak ıcın aynı oranda dogal proteın alımını garantılemen gerekır, bunuda en ucuz yumurta ıle yapabılırsın.

Ackcası yumurta mukemmel bır proteın kaynagı , ama artık benım canım ıcmek ıstemıor, bıktm o yuzden amıno alıyorum, gunde 10 yumurta beyazı ıcmeye usenmesem ve mıgdem kaldırsa almam bıle toz,hap.

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    sevgılı fırat creatın altı haftalık kullanım sonrasında 2 hafta ara vermelısın.bu 6 haftanın ılk 5 gunu zaten yuklenme donemıdır.yanı yuklenme donemınde gunluk 20 gram alacaksın.proteın tozu yanında bence amıno alma.eksık kısımları mumkun oldugunca besınlerden karsıla.hazır gıdaya vucudu alıstırma.

Sayfayı Paylaş