Nature's Supreme Vitamin C + Zinc 20 Efervesan Tablet

Konusu 'Vitaminler-Mineraller-Eklem Destek Ürünleri' forumundadır ve supplementler.com tarafından 13 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    7.png

Nature's Supreme Vitamin C + Zinc nedir?

Suda eriyen efervesan tablet formunda C vitamini ve çinko minerali içeren gıda takviyesidir. C vitamini ve çinko antioksidan etkiye sahiptir ve vücudun bağışıklık sisteminin desteklenmesine katkıda bulunurlar. Bu üründe c vitamini patentine sahip Dünya’nın ilk markası olan Quali®-C kullanılmıştır.

C Vitamini ve çinkonun başlıca görevleri nelerdir?*

- C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

- C vitamini normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.

- C vitamini yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

- Çinko bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

- Çinko normal protein sentezine katkıda bulunur.

Nature's Supreme Vitamin C + Zinc özellikleri:

- Suda eriyen efervesan tablet formunda 1000 mg C vitamini

- Patentli Quali®-C ham madde

- ISO 9001, 22000, GMP ve helal sertifikalı tesislerde üretim

- Ürünün ana bileşen menşei: İngiltere

Ürünün üzerinde bulunan bandrol ne anlama gelmektedir?

Görmüş olduğunuz kalite bandrolü, bu ürünün mikrobiyolojik test ve analizlerden geçerek üründe beyan edilen içeriğin doğrulanmış olduğunu ifade etmektedir.

Nature’s Supreme, tüm ürünlerinde beyan ettiği içeriklerin doğruluğunu ve kalitesini, Yeditepe Üniversitesi Ar-Ge ve Analiz Merkez Laboratuvarları’nda (YÜ-AGAM) analiz ettirmektedir. YÜ-AGAM, TÜRKAK Akreditasyon Sertifikasına sahip olan ve mikrobiyolojik analiz konusunda Türkiye'nin ve Avrupa'nın en gelişmiş laboratuvarlarından biridir.

Nature’s Supreme, her üretimde bu uygulamayı yapan Türkiye’nin ilk ve tek markasıdır.

https://www.supplementler.com/urun/...es_Supreme_Vitamin_C_Zinc_20_Efervesan_Tablet

muratselli bunu beğendi.
  2. pumptheiron

pumptheiron Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Antrenman sonrası ve sabah kalktığımda alıyorum.Gerçekten bağışıklık sistemini güçlü kılan bir vitamin.İçimi ve tadı da harika. Artı çinko içeriği olması da kazanç.Zaten Quali olması beni fethetti.Kaliteli formülasyon doğrusu.Tavsiye ederim.

muratselli ve bulkyfighter bunu beğendi.
  3. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Ürünün içeriği çok kaliteli fiyatı çok uygun. Geçenlerde 19 tl gibi bir şeydi fiyatı. Özellikle yağ yakımı dönemlerinde ve kış aylarında kullanılması gereken bir ürün diye düşünüyorum. Her kombinasyona rahatlıkla eklenebilecek fiyatta ve kalitede bir ürün.

4. Salih Tufan

Salih Tufan Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    ben kullanıyorum bu markayı cok begenıyorum ıcerıgı cok kalıtelı ve guzel içerdigi çinko degerlerı cok guzel

bulkyfighter bunu beğendi.
  5. muratselli

muratselli Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Ürünün efervesan formda ve çinko ile birlikte olması hastalık zamanında vücudun kısa sürede toparlanmasına yardımcı oluyor.Bu ürünü sadece kış aylarında değil her zaman kullanabilirsiniz.Spor yapmak malesef bağışıklık sistemimizi zayıflatıyor ve C vitamini sadece bağışıklık sistemini güçlendirmekle kalmıyor aynı zamanda vücutta kolajen üretimini destekleyerek dokuları ve dokuları birbirine bağlayan ana yapıyı ayakta tutuyor.L-carnitine ile kombinlendiğinde yağ yakımınıda katkısı vardır.

6. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    kalite bu kadar yüksek olan ürünün fiyatı 19 tl gerçekten çok iyi yağ yakımında etkili karnetinin sentezine yardımcı oluyor . gerçi ns markalı ürünlerin hemen hemen hepsi başarılı

Sayfayı Paylaş