Nature's Supreme Multivitamin for Men 60 Kapsül

Konusu 'Vitaminler-Mineraller-Eklem Destek Ürünleri' forumundadır ve supplementler.com tarafından 13 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    3.png

Nature's Supreme Multivitamin for Men nedir?

Türkiye’nin ilk ve tek zerdeçal (turmerik) içeren erkeklere özel multivitamin formülüdür.

Günümüz hızlı yaşam koşullarında vücudumuz için gerekli vitamin ve mineralleri almak önemlidir. Erkeklerin ve kadınların yapısal farklılıkları nedeniyle günlük vitamin, mineral ve besin ihtiyaçları değişebilmektedir.

Erkeklerin günlük ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri daha yoğun içeren Nature's Supreme Multivitamin for Men, zerdeçal, koenzim Q10 ve ginseng ile desteklenmiştir. Vitamin bileşenlerinin hammaddesi olan Quali®-Blends, dünyada vitamin üretimi ve geliştirilmesinde lider firma olan DSM’in patentli markasıdır.

Zerdeçal (turmerik) nedir ve neden kullanılır?

Zerdeçal (turmeric) Hint safranı olarak da adlandırılan, Hindistan, Pakistan, Çin gibi Asya ülkelerinde geleneksel olarak kullanılan bir bitkidir. Etkileri nedeniyle 5600’ün üzerinde biyomedikal araştırmaya konu olmuş zerdeçalın aktif maddesi kurkumindir.

Zerdeçalın antioksidan etkisi E ve C vitamininden daha yüksektir. Zararlı güneş ışınları, sigara tüketimi, besinlerdeki katkı maddeleri ve kronik ilaç kullanımı gibi birçok faktör nedeniyle, vücudumuz serbest radikallerin zararlı etkilerine maruz kalmaktadır. Antioksidanlar hücreleri serbest radikal hasarlarına karşı koruyabilen moleküllerdir.

Nature's Supreme Multivitamin for Men'in içerdiği başlıca vitamin ve minerallerin görevleri:*

- C vitamini normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.

- B6 vitamini normal protein ve glikojen metabolizmasına katkıda bulunur.

- Biotin normal saçın korunmasına katkıda bulunur.

- B12 vitamini yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

- D Vitamini normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunur.

Nature's Supreme Multivitamin for Men’in özellikleri:

- 35 bileşenden oluşan erkeklere özel günlük multivitamin

- Zerdeçal, koenzim Q10 ve ginseng desteklenmiş formül

- Vejetaryen kullanımına uygun bitkisel kapsül

- ISO 9001, 22000, GMP ve helal sertifikalı tesislerde üretim

- Ürünün ana bileşen menşei: Fransa

Ürünün üzerinde bulunan bandrol ne anlama gelmektedir?

Görmüş olduğunuz kalite bandrolü, bu ürünün mikrobiyolojik test ve analizlerden geçerek üründe beyan edilen içeriğin doğrulanmış olduğunu ifade etmektedir.

Nature’s Supreme, tüm ürünlerinde beyan ettiği içeriklerin doğruluğunu ve kalitesini, Yeditepe Üniversitesi Ar-Ge ve Analiz Merkez Laboratuvarları’nda (YÜ-AGAM) analiz ettirmektedir. YÜ-AGAM, TÜRKAK Akreditasyon Sertifikasına sahip olan ve mikrobiyolojik analiz konusunda Türkiye'nin ve Avrupa'nın en gelişmiş laboratuvarlarından biridir.

Nature’s Supreme, her üretimde bu uygulamayı yapan Türkiye’nin ilk ve tek markasıdır.

https://www.supplementler.com/urun/...atures_Supreme_Multivitamin_For_Men_60_Kapsul

2. bora20

bora20 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ne zaman almam daha yararlı olur? 2-3 gündür kullanıyorum, akşam yemekten sonra 1 kapsül alıyorum. Böyle mi devam edeyim yoksa başka bir zaman almam daha mı faydalı olur?

3. @salihstrength

@salihstrength Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Supplement Gurmesi :)
    Yer:
    ANKARA
    Kişiye göre değişir ama kişisel önerim sabah kahvaltı öncesi alırsan içindeki B grubu vitaminlerden dolayı iştah açıcı özelliğinden faydalanabilirsin.
    Kahvaltıdan sonra alırsan günlük enerjini karşılar.
    Spordan sonra alırsan sporda vücudunun attığı vitamin minerali yerine koyarsın toparlanman çok daha kolay olur.

bora20 bunu beğendi.
  4. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    İçerik olarak ve etki olarak pharmaton'dan daha önde bir ürün. Özellikle ağır çalıştığım ve kış dönemlerinde olduğumuzdan dolayı içeriği daha iyi olan Nature's Supreme Men ürününü tercih ettim. Memnunum.

muratselli ve bora20 bunu beğendi.
  5. muratselli

muratselli Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Farklı markaların multivitamin ürünlerini kullanmış biri olarak Nature's Supreme Mutivitamin for Men'i tavsiye ederim.Özellikle bu ürünü diğer multivitamin ürünlerinden ayıran en temel özelliği iyi dozajda Coenzyme Q10 ve zerdeçal içermesidir.Diğer markaların ürünlerine baktığınızda içeriğinde 40 mg Coenzyme Q10 içeren bir multivitamin mevcut değil.Üstelik bu zengin içeriğe ekonomik fiyat ile ulaşabiliyorsunuz.Multivitaminlerin kahvaltı sonrası 1 adet ve hergün düzenli kullanımını öneririm.

6. alexander_goren

alexander_goren Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Asker
    Yer:
    İstanbul - Ankara
    İkinci kutudayım, memnunum kürüme de destek oluyor. İçinde zerdeçal olması beni pek etkilemiyor çünkü ben zerdeçalı her yemeğin içine epeyce katıyorum zerdeçal oksijene ihtiyaç duymadan bölünebilen hücreleri öldüren mucize bir baharat tadı berbat olsa da her öğünümde mutlaka zerdeçal bulunur. Vitamine geri dönersek ciddi şekilde canlılık ve konsantrasyon farkı yaratıyor ürünü başarılı buldum.

7. Birol Hancı

Birol Hancı Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    IStanbul
    Arkadaşlar almanızı şiddetle tavsiye ediyorum her sabah daha dinç bir şekilde uyanıyorum ve kendimi enerjik hissediyorum. Günde 1 adet almanız günlük ihtiyacınızı karşılayacaktır. :);)

8. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    1 haftadır kullanıryorum herhangi bi enerji yükselmesi veya pozitif hal veriyor mu farkedemedim fakat kesinlikle uykusuzluk yapıyor. aksine içeriğinde zma yani b6,çinko,magnezyumdan dolayı daha fazla rüya görürüm sanıyordum fakat aldığımdan beri bırak rüya görmeyi gece 3-4 defa uykudan uyanıyorum kısacası rem uykusuna geçemiyorum.

Adamin_Ham_Maddesi bunu beğendi.
  9. Siyartoprak9935

Siyartoprak9935 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kullandım ben enerji olarak iyi geldi fakat çok fazla mide yanması yaptı bende tok karnına içtiğim halde Allahtan 30kapsül olanını almıştım .

10. denizli0941

denizli0941 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Galiba bu saatlerde forum çok çevrimiçi olmuyor

11. Huseyin24

Huseyin24 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Ürünü maalesef kullanıcı yorumlarına bakmadan satın aldım ve kullandım, yarısı bitmeden çöpe atmak zorunda kaldım. İçtiğim günlerde yaşadığım mide yanmasından dolayı midesi hassas olan kişiler bunu göz önünde bulundurup almalı. Ürünün website yorumlarına bakılırsa mide yanması ve bulantısıyla ilgili oldukça fazla yorum var satın alanlardan.

3 gündür Solgar VM 2000 kullanıyorum, herhangi bir şikayetim yok.

Sayfayı Paylaş