Nature's Supreme Folic Acid 400 Mcg 90 Kapsül

Konusu 'Vitaminler-Mineraller-Eklem Destek Ürünleri' forumundadır ve supplementler.com tarafından 28 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    fıronöryn55.png
    Nature's Supreme Folic Acid nedir?

Her bitkisel kapsülde 400 mcg folik asit (B9 vitamini) vitamini içeren takviye edici gıdadır. Takviye folik asit alımı, anne adayının folat düzeyini artırır. Düşük folat düzeyi, fetüsün gelişiminde nöral tüp kusurları için bir risk faktörüdür. Faydalı etki, gebelikten en az 1 ay öncesi ve 3 ay sonrasına kadar takviye olarak günlük 400 mcg folik asit alındığında sağlanır.

Folat;

- Normal amino asit sentezine,

- Normal kan oluşumuna,

- Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna,

- Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

- Folatın hücre bölünmesinde görevi vardır.

Nature's Supreme Folic Acid özellikleri:

- Patentli Quali®-B ham madde

- Vejetaryen kullanımına uygun bitkisel kapsül

- ISO 9001, 22000, GMP ve helal sertifikalı tesislerde üretim

- Tatlandırıcı, koruyucu, domuz katkı maddesi, gluten, laktoz ve GDO içermez

- Ana Bileşen Menşe: İsviçre

Ürünün üzerinde bulunan bandrol ne anlama gelmektedir?

Görmüş olduğunuz kalite bandrolü, bu ürünün mikrobiyolojik test ve analizlerden geçerek üründe beyan edilen içeriğin doğrulanmış olduğunu ifade etmektedir.

Nature’s Supreme, tüm ürünlerinde beyan ettiği içeriklerin doğruluğunu ve kalitesini, Yeditepe Üniversitesi YÜ-AGAM Ar-Ge ve Analiz Merkez Laboratuvarları’nda analiz ettirmektedir. YÜ-AGAM Ar-Ge ve Analiz Merkezi, TÜRKAK Akreditasyon Sertifikasına sahip olan ve mikrobiyolojik analiz konusunda Türkiye'nin ve Avrupa'nın en gelişmiş laboratuvarlarından biridir.

Nature’s Supreme, her üretimde bu uygulamayı yapan Türkiye’nin ilk ve tek markasıdır.

Ürünün kalite onay raporunu incelemek, ürünü satın almak ve daha fazlası için tıklayın!

2. pumptheiron

pumptheiron Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Gerek iş temposu , gerekse buna eklenen günlük stres ve hareketli yaşamdan yorgun düşen ve direnç kaybına uğrayan bir yaşantım var.Gün içerisinde vay antrenmana olan sürede daha aktif ve enerjik olabilmek için günlük 1 tablet sabah kahvaltıyla beraber kullanıyorum.Hissedilir etki zaman içerisinde görülmektedir ve ek olarak destek vitamin takviyesi kullanmak herkes için gerekmektedir.

bulkyfighter bunu beğendi.
  3. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Bende gelecekte denemeyi düşünüyorum farklı kombinasyonlarım arasında kullanabilirim gelecekte. Bilgi için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş