Nasser El Sonbaty

Konusu 'Efsane Sporcular' forumundadır ve MK #7 tarafından 13 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    nasser, salak, iğneyle şişmiş ayı,büyük vücut küçük beyin gibi sıfatları bize yapıştırmaya çalışanlara en güzel cevaptır bence.

arnolddan, jay den önce gelir benm için. o kadar akademik eğitim, dil eğitiminin yanında adamda nasıl bir azim varsa, 7 dil öğrenmiş. onun gibi vücut yapmak zaten çok zor, üstüne yanında 7 dil bilmek de inanılmaz bir başarıdır bence.

ben de şu sıralar 4. dili öğrenmeye çalışıyorum. umarım nasser gibi azimli olabilirim.

mr.dündar bunu beğendi.
  2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bence Nasser akıllı bir adam olsa vücudunu o hale sokmazdı, adam 2000 yılından sonra yokuş aşağı freni patlamış kamyon gibi gitti, ki 2000 yılında da çok kötüydü...
    Çok iyi bir fiziği nasıl o hale getirdi hala bilemiyorum, Synthol'ün mahvettiği vücutçuların başında gelir.
    7 dil bilmek elbette zor, ancak kendisi Arap bir babanın oğlu, Almayna'da uzun yıllar yaşamış, ve bir o kadarda Yugoslavya'da yaşamış, zaten kariyerini Amerika'da yaptı, kaç oldu
    Arapça-Yugoslavca-İngilizce-Almanca; diğer diller nelerdir bilemiyorum, ki Yugoslavca denince Sırpça-Hırvatça-Slavca bir sürü dil birden sayılabilir.
    Sözün kısası dil bilgisi biraz pazarlama hilesi bile olabilir, ama Nasser bence çok zeki olmadığını kariyeri ile kanıtladı...

3. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    TEAM weider e girmişti zamanında. çokta salak olsa almazlardı :) ve bence dünyada önden en iyi gözüken vücutculardandan birisiydi.

4. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    nasser her zaman iyiydi...benm anlamadııgm neden birden yarışmalardan çekildi...gerçekten cok geniş bir adam..hatta benim olympia da gördügüm en geniş adam diyebilirim....internetten 2007 ye ait bir resmini buldum, hala cok iyi..katılsa, yine cok iyi işler cıkaracagına inanıyorum bu vücutla...2007 nasser el sonbaty;

Azi bunu beğendi.
  5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Nasser her zaman iyi değildi, Syntholleri aktı, omzu apseden perişan oldu, 2007 yılından guest posing videosunu izledim hali içler acısıydı.
    137 kilo, göbeği göğsünden ilerde, sırtı zayıf.
    Nasser iyiyken çok iyiydi, çokta beğenirdim fiziğini ama hayır, sonradan perişan oldu.
    Resimleri var, sırtının iğrenç, derisinin pörsük, belinin kütük gibi olduğu resimleri.
    Bu resimde fena gözükmüyor ama yarışmaya hazırlanmak çok farklı %8 yağ oranıyla plajda resim çektirmek çok farklı, ki derisinin hali bence böyle değil, eğer bu gerçekten 2007 yılındaki hali ise benim gördüğüm resimler ve videodaki adam kim?!
    Nasser bitmiştir, yazık olmuştur...
    D.Wolf birde en geniş omuz açısından, 1.88'lik Paul Dillett, adaşın Dennis Wolf, boy omuz orantısı olarak Dennis James, Nasserden ileride, ama Nasser'ın omuzlar bence de inanılmaz.

Son düzenleme: 13 Eylül 2008
  6. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    tabi ki Dennis Wolf, Dennis James bunlar da cok geniş adamlar, ama Nasser cok farklı gibi...adam iriligini cok güzel kullanıyor...diğer BB cilerde ben bunu tam göremedim...Paul Dillet, zaten kas yapısına hayran oldugum ender vg cilerden,çok dolu bir kas yapısı var, kasları silikon gibi resmen, o kadar dolu duruyor yani, ama Nasser deki duruşu kimsede göremiyorum, Dennis james belki yetişebilir ona çünkü o da inanılmaz ve kusursuza yakın bir vücudu var ve gerçekten cok cok geniş bir adam...
    Dennis Wolf un en sıkı hayranlarındanım, ama onu hala çaylak olarak görüyorum nedense...biraz daha pişmesi lazım bence...zaten gelişimi durmak bilmeyen bir vg ci...o yüzden kas kütlesini tam oturttugu an gerçekten cok büyük başarılara imza atacak o da...ben Dennis Wolf tan seneye cok iyi bir başarı bekliyorum mr.olympia da...

7. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    evet karasan sırpça hırvatça boşnakça aynı sayılır... birini bilen diğerleriyle çok rahat konuşur .ben boşnakça biliyorum ama sırpça hırvatça da konuşabiliyorum hatta biraz slovence de anlayabilirim etti 4 dil .. yani gerçektende dil bilgisi pazarlama hilesi yani...

Karasan bunu beğendi.
  8. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    acaba nasser ne iş yapıyor? acaba çoğu pro vücutcular ne iş yapıyor merak ediyorum ?

9. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    hayır, pazarlama hilesi değil,
    bildiği diller: sırp-hırvatça, arapça, ingilizce,fransızca,italyanca,ispanyolca,almanca.
    avrupa dilleri birbirine benzese de, şahsen ingilizce bilen biri olarak, almancayı(aynı alt gruptalar) hiçbir şekilde anlayamam. öğrenmemde bana ingilizce bilmek en fazla %20 yardımcı olur. nasser el sonbaty nin anne ve babası tarafından biraz şanslı olduğu doğru ancak, yine de büyük emek evrmiş olmalı diğer dilleri öğrenmek için. bir dil 3 yılını alır bir insanın.

yani sırpçayı bildiği için boşnakça da biliyor diye sayarsak, 12 dile kadar çıkar bu adamın bildikleri.

ARNOLDschwarzeneggeR bunu beğendi.
  10. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    plajdaki resime bakarmısınız nekadar büyük bir insan. biz denize girerken yanımızdan 137 kg lik -15 yag lı boyle bir adam girerse neyaparız acaba. kendine taktıgı isim çok dogru olmuş: HUGE NASSER

11. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bu durumu daha da acı kılıyor...sen cahil-civelek bir adam bunun yaptıklarını yapsa cahil der geçersin ama bu kadar eğitimli bir adamın yapmasına ne denir?
    eğitim-kültür gerçektende çok ince bir konu Amerikada profesör düzeyinde insanların ben allahım diyen bir sapığın peşinden gittiğini görünce yok abi herşey dengede olduğu sürece güzel dememe neden olmuştu... tıpkı dünyanın en hızlı arabasını yapıp, fren-güvenlik sistemi olarak en kötü arabasını yapmasına benziyor...sonuç kaza kaçınılmaz...baksana tipe adamda ki, doğuştan kaza yapmaya yatkın, dünyanın tüm dilini öğrense ne fayda :D

12. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    herkez hata yapabilir. neasser çok iyi bir sporcuydu.

13. cawa

cawa Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    neasser cok sıkı adam ne olursa olsun öyle bir adam yanımızdan gecse herkesin agzı acık kalır

14. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:

15. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    bu resimde hiç sosyoloji okumuş gibi gözükmüyor :D:D:D[​IMG]
    bunu çektirdiği sene kesinlikle mr.olympia olmalıymış.

bence nasser in synthol kullanmasının sebebi, steroidlerin etki göstermemeye başlamasıydı. çünkü böyle bir vücudun kas yapısını etkilemek için, bidonla steroid enjekte etmek gerekir.

jön türk ve ARNOLDschwarzeneggeR bunu beğendi.
  16. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    bu resimlerde zaten sythol yok 2002 2004 arası sythol kullandı neasser.

17. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    iyide kendinde ne eksik gördüde synthol gibi kamyoncuların kullandığı gereksiz iğneden kullanmış acaba?

18. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    daha çok ilerleme kat edemeyince kullandı sanırım.

19. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    2007 den resimler [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

20. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    bu resmler hiç 2007 gibi durmuyor. nasser night of champions a 2007 de mi katıldı?

Sayfayı Paylaş