nasıl yaparım triceps

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jan1 tarafından 31 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    merhaba arkadaslar size bir derdimi acıklıyacagım bilgilerim imzamda yaklasık 3 yıldır yapıyorum .

bugun birisini gördüm 190 küsür boyunda kol kaslarını gördüm acaip sasırdım acaip fit birisi . adamın triceps kasları çok sehilli duruyordu genetikten mi bilmem ama long heartları fazla gelişmişti 3 yıldır bırcok profla tanıstım ilk defa öyle kollar gördüm. kolları fazla kaslı degilldi uzun boyundan olsa gerek fakat ne proflarda hiçbiryerde görmedim resmen kolu kırılmıs gibi cıkmıs yapmıstı .sorum triceps kaslarının long head kısmını en hızlı geliştiren hareketi sorcaktım.

http://www.startstrongfitness.com/wp-content/uploads/2010/04/Triceps.bmp[​IMG]

tşk.

long head kısmının asırı gelişmisini düşünün adamda hicbir synthol vvb yok

2. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle şunu söyleyeyim forumda bu konuyla ilgili epey egzersiz var. ikincisi uzun başı geliştirmek için close grip bench press, dips, diamond push up önerilir daha çok. ayrıca övünüyorum gibi algılama sakın ama ben de tricepslerimi özellikle gelişmiş bulurum ve long head geliştirmek için en sık başvurduğum iki hareket dumbbell kick back ve cable kick back tir. bunun dışınta tricepslerini extension şeklinde çalıştırdığın bütün çalışmalar long head'i etkin bir şekilde çalışacaktır. son diyeceğim ise gördüğün kişinin yağ oranının çok düşük olması olabilir, çünkü kas oranı yüksek olmasa bile yağ oranının düşüklüğü kolu aşırı define gösterebilir.

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :https://www.bodyforumtr.com/vbforum/d-ve-triceps-eksi-rnek-t25631.html?t=25631

Arama Kelimeleri : triceps

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş