Nasıl Kombine Etmeliyim Yardımınız Lazım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve serhax tarafından 6 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. serhax

serhax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Tuzla
    Öncelikle değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    1,73 94 kiloyum, yaşım 29. 104 den diyetle (sporsuz) düştüm yaklaşık 2 ayda...
    Şimdi bir sonraki stepe geçmek istiyorum ve daha ciddi yoğunlaşacağım fakat yaşantım işimden dolayı birazcık farklı.
    3 vardiya çalışıyorum
    09:00 - 16:00 takibinde 16:00 - 24:00 ve 24:00 - 09:00
    bu şekilde 5 gün , 2 gün off ve bir sonraki vardiyaya geçiyorum.
    Elimde jelatininden çıkarılmamış bu ürünler var;
    Hardline Burner - Hardline CLA One - Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg likit
    ----
    Şimdi sizden destek/yorum istediğim nokta şu diyette 3 öğün yemiyorum ve genelde 1 öğün(öğlen veya akşam) düzgün beslenip(tavuk et vs) 2-3 saatte bir salatalık sebze diyet ürünler süt yoğurt vs ... ayrıca gece yani 24:00 - 09:00 vardiyasında nasıl kombine etmem gerektiğini ayarlayamadım ve tecrübeli yorumlara ihtiyacım var. kahvaltıdan sonra almam gerekiyor ama o vardiyada 1 öğün yemek yiyorum çünkü 10 da eve gelip yatıyorum akşam 7-8 e kadar yatıyorum. servis sayısınımı düşürmem gerek yoksa 8 saatte bir mi öğün olarak düşünüp almam gerekiyor. yani gece gündüz vs farketmeden , her 8 saatte bir yesemde yemesemde almammı mantıklı bilemedim...
    spor yöntemim ise ağırlıktan çok kardiyo oluyor yüksek nabızlı antremanlar olmaktadır.
    Konu karışık oldu sanki biraz kusura bakmayın , hayatım karışık hep bundan oluyor :) saygılar...

Sayfayı Paylaş