Nasıl kilo verebilirim?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sfemnksbk3 tarafından 30 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sfemnksbk3

sfemnksbk3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba uzun zamandır kilolu biriyim ve artık yaşım ilerlediği için kilo vermek istiyorum bir çok şeyi bıraktım kola sigara bu iki kötü alışkanlığımı bıraktım ancak halen kiloluyum bir şeyi farkettim ki kola içinde vucudum şişiyor artık bıraktığım için vucudum biraz daha toparlanmış gibi ama halen kiloluyum ayrıca nedense hiç bir şey yemediğim halde bir oturuşta 1 ekmek veya full tatlı yemediğim halde kilom halen aynı ve yükseliyor anlamadım gitti tüm gün evdeyim ve tüm gün bilgisayarın başındayım hiç spor yapmıyorum bana tavsiye de bulunursanız sevinirim evimde ağırlıklarım var. Bar ve 2 adet dambill toplam 80 kg'mu ne ağırlığım var şimdi benim ne yapmam gerekiyor aşağıda boy kilo orantım var.

Boy: 1.70
    Kilo: 125KG

İş hayatına daha düzgünce adım atmadım hem sigortasiz işte çalıştım ama o zamanlar bile kiloluydum sağlık ocağına gittiğimde doktor toksin var vucudunda demişti hatta bir de karaciğer yağlanması yaşıyormuşum tabi bir de vitamin eksikliklerim var.

B12 çok az durumda iğne ile alıyordum ama sonra nedense bıraktım almayı.
    C vitamini de eksik sürekli evde olduğum için olsa gerek.

Sizce ben neler beslenebilirim neler yasak olmalı deneyimli ve bilgili üyeler beni bilgilendirirse muhteşem olur :)

2. 42-cm-kol-istiyorum

42-cm-kol-istiyorum Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    hayatımda hiç 170 e 125 kilo bir insan ile konuşmamıştım burdan verdiğimiz tavsiyeler ne kadar yararlı olur bilmiyorum ama internetten kitle indeksinize bakıtğımda 2. derece obez çıkıyor 183 boyunda 120 kilo olan bir arkadaşım vardı evde çok kilo vermeyi denedi ama olmuyor , size tavsiyem bir spor salonuna gidip iyi bir antreman programı ile kilo vermeniz olacaktır , keza kendi öz kardeşimde çok zayıf oda defalarca evde kilo alıp kas yapmayı denedi ama olmuyor (1.5 yıldır deniyor), bende çok zayıftım evde defalarca kilo alıp kas yapmayı denedim sonuç nafile sonra spora salonuna yazılınca başardım, eğer evde kilo verirseniz kas kaybı yaşarsınız bu iş sadece 80 kg ile olacak iş değil makineler filan lazım

sfemnksbk3 ve ahmet377 bunu beğendi.
  3. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    bende arkadaşa katılıyorum vermeniz gereken kilo 20-30 olsa neysede çok ciddi bir kilo probleminiz var bir uzman eşliğinde vermeniz daha doğru olacaktır

sfemnksbk3 bunu beğendi.
  4. sfemnksbk3

sfemnksbk3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Evet öyle bir şey bende duydum ancak spor salona para vermeyi gereksiz buluyorum ve orada ki koku ayrıca virüs zamanı pek gidilecek yer değil ondan evde yapmak istiyorum bana sadece bir ağırlık (antreman programı) bir de diyet programı gerekiyor o da uygun olmalı ki maddi durumun pek yerinde değil hastaneye vesaire gidemiyorum sigortam bulunmuyor.

Sayfayı Paylaş