nasıl karın kası yapabilirim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve semih03 tarafından 28 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. semih03

semih03 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    afyonkarahisar
    aradığım hicbir seyi bulamıyorum siz sevgili abilerime sormak istedim spora başlayalı 6 ay oldu ama 4 ayını saymıyorum 1 aydır suplementleri kullanıyorum şöyle yazı gaspari protein tozu ,tru-mas karbonhidrat&protein , weider super amino,x power creatin spora başlamadan 65 şimdi ise 85 5 kilo aldım boy 1.80 yaşım 16 beslenme programım ise şöyle sabah kahvaltıdan hemen önce 1 ölçek protein tozu 1 tam yumurta 6 tane yumurta beyazı 150 gram yulaf ezmesi sabah öğle arası 1 ölçek karbonhidrat öğle yemeği işte oldugum için etli pide 1.30 saat sonra 100gram tavuk pilav antremana giderken 100gram kıyma antremandan yarım saat önce creatin antremana girerken 3 amino çıkarken 3 amino&protein tozu eve gidince 1 tam yumurta 7 tane yumurta beyazı akşam yatarken 1 ölçek karbonhidrat gülük yemeğim böyle sebzede yiyorum ara sıra ama kalça ve karın bölgemdeki yağ eksik olmuyo antrema programım isi 1.gün göğüs ön kol 2.gün kanat arka kol 3.gün omuz bacak trapez antreman sonrası 15 dk koşu 2 günde birkarın giriyorum baklava baya kalıplı var ama üstünde baya bi yağ tabakası var kalıplı olmak istiyorum fazlada kardio yapmamaya çalışıyorum bişey önerebilirmisiniz bide ekleyebilceğim bir ek besin varmı arkadaşlar gh dedi ama sizede sormak istedim yoorumlarınızı bekliyorum

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : karın kası, six pack

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş