Nasıl daha seri olunur ?

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Berkay Çetin tarafından 26 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Berkay Çetin

Berkay Çetin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar, öncelikle 1,5 yıldır Kickboks ile ilgileniyorum ama daha hiç kickboks müsabakalarına katılmadım. 1 hafta sonra müsabaka var ama ben hala tam iyi dövüşemediğimi düşünüyorum. Yumruk geliyor kafamı geri atıyorum bunun sonucunda rakibe karşılık veremiyorum. Seri değilim. Varsa önerisi olan bekliyorum yardımlarınızı.

2. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Ben daha önce usta bir boksörden, masa tenisi oyna lafını duymuş ve uygulamıştım. Hakikaten de bir serilik katıyor. Yani reflekslerin çok daha iyi oluyor.
    Normal antremanların haricinde bunu yapabilirsin.
    Patlayıcı kuvvete yönelik crossfit- ağırlık çalışmaları da yaparsan yeterli olacaktır(Elinde ağırlıklarla kutuya sıçrama gibi)

Berkay Çetin ve Darksafir2 bunu beğendi.
  3. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    ağırlıkla gölge boksu (ellerin serileşir) dans(2 kez olimpiyat şampiyonu amatör kariyerinde 396 galibiyet 1 yenilgisi olan vasly lomachenko baleyle spora başlamıştım şuan profosyonelde dünya şampiyonudur ayak seriliği için) refleks topu 45 tl ye aldım kafana bağlıyorsun önünde bir top oluyor vuruyosun ve geri geliyor güzel bir aparat onun dışında kondisyonunu geliştirmen ağırlık çalışman yeterli olacaktır

Berkay Çetin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş