Nasıl bir yol izleyeyim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve BCAG57 tarafından 13 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BCAG57

BCAG57 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Selam arkadaşlar
    15 yaşında spora başladım ve şuan 18 yaşındayım sporu sınav haftalarimda ara vererek yaptım ve nadiren 1-2 aylık aralıklar verdim ama en iyi formuma bu sene ulasmistim 73 kiloydum spora başladığımda ise 110 kilo muhtemelen yağ oranım %40 üzerindeydi 73 kiloda olduğum zaman vücut olculerim
    11 Ocak 2020
    Boyun:37
    Bel:79
    Kol:36
    Omuz:124
    Göğüs:101
    Bu olcumden tam 1 gün sonra okulda bayıldım ve spora 1 hafta ara verme kararı aldım ondan sonra 4-5 gün ardından dershaneye gittim ve halsizlik nefes darlığı şikayetleri ile izin alıp eve geldim fenalasinca ambulans geldi ve hastahaneye kaldirildim kalp ritmim 170 ti böyle böyle farklı hastahanelere gittim psikolojik olduğu söylendi ondan sonra spora başladım aradan 1-2 ay geçmişti tam herşey yoluna girdi derken spor salonları kapandı ve endomorf olduğum için çok hızlı yaglandim suanki vücut olculerim
    2 Mayıs 2020
    Boyun 38
    Bel 94
    Kol 38
    Omuz 129
    Göğüs 110
    Moral olarak çökmüş durumdayım ve yeniden eski fiziğine kavuşmak istiyorum evde 30 kilo plaka 1 kısa barbell ve 2 tanede dumbell barı var nasıl bir yol izlemeliyim
    Yardımınız için şimdiden teşekkürler sağlıcakla kalın

Sayfayı Paylaş