Nanobolix Whey Protein Complex

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 32
    47,8%
  2. Orta karar

oy sayısı 25
    37,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 10
    14,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli Üyelerimiz;
    Nanobolix firması bizimle iletişime geçerek forum üzerinde Çin malı şeklinde iddialarda bulunulmasının firmalarını zor durumda bıraktığını, aslında kendi internet sitelerinde de duyurdukları gibi hammaddelerinin Alman menşeili olduğunu ilettiler.
    Aşağıda tarafımıza ilettikleri hammadde linki mevcuttur.
    http://www.nanobolix.net/hammadde.pdf

Kurallarımız gereği hiçbir şahıs ya da firma sağlam kaynak olmadan forum üzerinde abartılı övülemez ya da kötülenemez.
    Sizlerden ricamız firmalar hakkında sağdan soldan duyduklarımız ile değil gerçekten sağlam kaynaklar ile konuşmanız.
    Aksi takdirde hem forum kuralları hem de Türkiye Cumhuriyeti Ceza Kanunları gereği tüm sorumluluk size aittir.

2. kiziroğlu

kiziroğlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben 1 aydır nanobolix complex çikolatalı olanını kullanıyorum içimi su ile karıştırıyorum çok güzel topaklanma olmuyor tadı güzel ....bende mide ağrısı var ama çikolatalı olmasına rağmen hiç midemi ağrıtmıyor arkadaşlar sizlere tavsiye olarak kullanırken sadece su kullanın çünkü süt sindirimi zor olduğu için kana karışması daha geç oluyormuş birde su ile kullanırsanız bu ürünlerin içerisinde kalsiyumda bulunmakta ileride vucutta kalsiyum fazlası oluşursa vucuttan atılamayanlar böbrekte taş yapabiliyormuş su ile kullanılırsa protein tozları bu risk bi nebze ortadan kalkıyormuş diye okumuştum

3. burenk

burenk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben de çileklisini kullandım complex whey olanını. Tadı içimi gayet güzel, topaklanma olmuyor.

4. harun_86

harun_86 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    türk malı olduğundan biraz temkinliyim

5. odunadam18

odunadam18 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    kaç kişi kullanıyo9r bu ürünü ya? bi türlü emin olamadım ben başlasam mı başlamasam mı

Sayfayı Paylaş