Nanobolix - Genrise hangisi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve BigMen tarafından 17 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BigMen

BigMen Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar...

Protein tozu alacağım fakat bütçem kısıtlı maalesef.
    Bütçeme uygun bu 2 markayı buldum fakat daha önce hiç Protein tozu kullanmadığım için Protein tozunda nelere dikkat edilir ve içeriği nasıl olmalıdır bir bilgim yok.

Şimdi siz abilerime soruyorum :)

Bu Ürünmü: http://www.nanobolix.net/nanobolix-whey-protein-complex-2300gr?kod=4

Yoksa Bumu: http://www.genriseshop.com/Whey-Protein-instant-2100g,PR-127.html

Genrise Yerli Ürünümüz sanırım Nanobolix'de öyle. (Sitesinde yazıyor)

Genrise markasını çok araştırdım kullananların çoğu memnun ve birçok kişi analiz yaptırmış içeriğinde herhangi bir sorun çıkmamış.
    Nanobolix pek araştırmadım ama sitesine girdiğinizde kötü bir marka olmadığı hissi veriyor ve ürünleri birçok standarda uygun olarak üretilmiş.

Sitelerinde bilgileri mevcut girip 2 dakika inceleyip hangisinin daha iyi içeriği olduğunu söyleyebilirmisiniz lütfen?
    Daha önce kullananlardanda yorum bekliyorum.

Şimdiden herkese teşekkürler.

TheStrider bunu beğendi.
  2. BigMen

BigMen Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yardımcı olabilecek yokmu arkadaşlar.
    Protein tozu içerik olarak nasıl olmalı ve nelere dikkat edilmeli bunları bilmediğim için sizlere danışıyorum.
    2 dakika içindekileri inceleyip hangisinin daha sağlam olduğunu söyleyebilecek birisi yokmu?

2 gün içerisinde sipariş edeceğim lütfen yardımcı olun.

3. aramizda kalsin

aramizda kalsin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Ben genrise whey kullaniyorum cok memmunum denemelisin tavsiye ederim genrise yi

4. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    1.5 haftadır genrise kullanıyorum. çok araştırdım belki 4 5 gün boyunca durmadan araştırdım o kadar araştırmama rağmen hiç bir kusurunu bulamadım ve kullanıyorum yavaş yavaş etkisini hissediyorum

Sayfayı Paylaş