myprotein ımpact whey protein

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve KılsızAlf tarafından 16 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. KılsızAlf

KılsızAlf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sa arkadaşlar sorum şu 8 aydır spor yapıyorum amacım kilo almak çok geç kilo alıp hızlı kilo veren metabolizmam var 53 ile başladım şuan 58 im ama artık gitmiyor alamıyorum salondan bana bu ürün tavsiye edildi normal karbonhidratda vardı 90 tl markasını unuttum bunu tavsiye ettiler kafama takılan soru kullanış şekli oldu bana söylenen sabah ve gece yatmadan önce aç karna içiceksin spora gelirkende yarım saat öncesi alıcaksın yani antreman günü 3 arada dinlediğim günse aç karnına sabah gece olacak şekilde 2 kullanmam söyledi ama bu ürünle ilgili bi sitede antreman öncesi ve sonrası kullanmalısın diyor daha önce hiç kullanmadım ne tavsiye edersiniz ?

2. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    bu ürün whey proteindir senin kilo almana faydası olacagını sanmam.kilo almak için gunluk alman gereken kalorinin üstünde beslenmen lazım yok beslenme falan zahmetli uğraşamam dersen o zaman devreye gainerler girer içimi kolaydır kalori deposudur.ama o parayı vermeye değermi bence degmez çünkü gainerler genelde şeker deposu o kadar şekeri vucuda sokmaya gerek olduguna inanmıyorum.sağlıklı yağlar ve kuruyemişler daha mantıklı bence ortalama 100gr 500 kalori yapar cebine koy 200gr kuruyemiş gezerken ye akşama kadar. 1000 kalorilik öğün almış oldun akşama kadar.yada nette shake tarzı şeyler var kalorisi yuksek kilo almanı sağlayacak şeyler.

3. KılsızAlf

KılsızAlf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    aldık birkere kullanıcaz :) ama şu kullanımı kafama takıldı fazla tüketmek vücuda zarar verir mi ondan sordum yorumun içinde teşekkürler dediğin kuruyemiş olayını yapıcam.

4. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    genelde spor sonrası kas onarımını başlatmak için kullanılır whey proteinler birde gunluk alman gereken protein miktarı eksik kaldıgında onu tamamlamak için kullanacaksın zaten gun içi sürekli kullanacaksın diye birşey yok.
    normal beslenmenin yerini tutmaz bunlar.

5. dogacanbek

dogacanbek Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    fazla protein almak böbrekleri yorar ve vücüdun yağ olarak depolayabilir. senin kilonda bir insanın günde yaktığı kalori 1900 kalori civarındadır. Kilo almak istiyorsa bu kalorinin günde 200-300 üzerine çıkmalısın. bu diyetin %40 ı karbontidrat %40 protein ve %20 yağ olmalıdır. senin kilondaki birinin alması gereken günlük protein yaklaşık 90 gr civarıdır.My protein in bir ölçeğinin 25 değil 20 gr protein olduğunu unutma. Protein ihtiyacını normal besinlerden karşılaman hem kilo alman açısından daha uygun olacağını unutma. Toz içtiğin zaman bol su içmeyi unutma. Bağımsız fda onaylı test merkezi labdoor.com a göre myprotein dünyadaki en kaliteli protein tozudur. Fakat bu demek değildir ki toz kullanınca kolayca hacim kazanıcaksın. kilo almak yalnızca kalori fazlası oluşturarak olur. Bunu ise sağlıklı bir şekilde yapmak senin kararın olacak.

6. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Sen bu arkadaşın aktiflik seviyesini stress seviyesini antreman şiddetini bilmeden nasıl 1900kalori yaktığını anladın?

7. dogacanbek

dogacanbek Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    Doğru söylüyorsun, 1900 kalori sedantel/hareketsiz insanlar için değil, spor yapan bir birey için ortalama bir rakamdır. uyarın için teşekkürler.

sergen turaman bunu beğendi.
  8. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Ne demek ama bence daha fazla yakıyordur.aynı kgdeyiz benim boyunm 176.3000kalori ile zor kg alıyorum.yada kişiden kişiye değişen birşey

9. dogacanbek

dogacanbek Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    1900 kalori 58 kilo bir insan için bazaldır. yani kilo almak isteyen bir insan bu kalorinin üzerine çıkmalı vermek isteyen ise inmelidir. Fakat sağlıklı kilo alımı bu kaloriyi yavaş yavaş yükselterek mümkündür. biirden 1000,1500 kalori fazla almak uzun vadede istenmeyen sağlık sorunlarına yol açabilir.

10. KılsızAlf

KılsızAlf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    daha önce spor yapmadan 50 kilodan 62 e kadar hızlı çıktım ama hiç sağlıklı değildi vücüdumda aşırı yağlanma olmuşdu saçlar dahil :)saçlar yüzünden sonra zoratenin tedavisi gördüm günlük 50 mg 7 ay kadar buda zayıflatıyor malesef bilen bilir şimdi spor yaparak alma kararı verdim biraz aldım ama gitmiyor yukarıda bir arkadaşımızın dediği gibi yapmaya başladım cebime kuruyemiş atıyorum badem kuru üzüm gibi yemek aralarınada öğün ilave etmeye çalışıyorum aperatif kalori veren çikolata bisküvi tarzı.bakalım alıcam inşallah birazdan makarnamıda yiyicem bakalım :)) teşekkürler yorumlar için okuyarak araştırarak öğrenicez inşallah.

Sayfayı Paylaş