MYPROTEİN

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Burakipar tarafından 23 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Burakipar

Burakipar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar merhaba. Amerikan ürünü olan ve internetten araştırdığım kadarıyla Amerika'da yapılan testlerde en iyi protein supplement olarak görülen Myprotein markasının ürünlerini kullanan var mı aranızda ? Türkiye pazarına yeni girmiş diye okudum bu ürünü, Ocak ayı gibi protein tozu ve bcaa alacağım ve açıkçası bu markanın ürünlerini inanılmaz merak ediyorum. Konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

2. babaoglu31

babaoglu31 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Ben suan proteinini kullanıyorum tadı cok iyi karısımı iyi hani sütle sabah tadı güzel diye içersin okadar diyim icerik olarak iyi banada sporda cok ilerlemis bir abim tavsiye etti optimumdan daha iyi dedi gayet memnunum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Burakipar

Burakipar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Anladım kardeşim. Ben de biraz daha detaylı araştırdım. Ciddi manada Amerika ve İngiltere'de en çok satılan ve en kaliteli ürün deniyor birçok yerde. Sanırım Türkiye pazarına yeni girdiği için çok bilinmiyor adı. Ocak ayında ürünü alacağım. Ocak ayında ürünle ilgili tekrar bilgilendirme yapar mısın? Tam manasıyla benim de kafamda soru işareti kalmamış olur. Aslında soru işaretim kalmadı ama Türk insanıyız işte ister istemez içgüdüsel olarak düşünüyoruz :D

4. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Kendi firması getirmiyorken istanbulda satışını yapıyordum . takviye besinlerin bir faydası olduğunu sanmam ama myproteinin her aroması çok lezzetli uzun süredir yaptığım yiyeceklere eklerim. İlk denemeniz için temel aromaları tavsiye ediyorum ( çikolata muz vanilya özellikle) vanilyalısıyla bir fıstık ezmesi yapılıyor ki emin olun bir daha dışarıdan fıstık ezmesi yiyemezsiniz

5. Burakipar

Burakipar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Yukarıda belirttiğiniz takviye besinlerin pek faydası olduğunu sanmam derken tam olarak ne demek istediniz ?

6. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Boş yiyecektir mikro besin içermezler genel olarak whey protein özellikle peynirin en maliyetsiz hali olup güzelce süslenip satılıyor ki 1 kilo whey proteinin gözümde 1 kilo etten fazla değeri olamaz . Öte yandan sabah kahvaltılık gevrek yiyen, sigara içen adama da gidip protein tozu kullanma sağlıksız diyemiyorum, abartılmadığı halde elbette kullanılır

7. Vedat günaydın

Vedat günaydın Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    MERHABA üç yıla yakın zamandır MYPROTEİN in çeşitli malzemelerini kullanıyorum ve yurtdısına çıktığım zaman getiriyorum etki olarak sorarsan kullanmaya başladıktan sonra başka hiç birşey kullanmıyorum gercekten ürünleri çok sağlam ve etkili zaten en cok satılan suplement seçildi cla bca arginine l carnitine falan ihtiyacın olursa temin edebilirim bilgin olsun.
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Nisan 2017 ---
    MERHABA üç yıla yakın zamandır MYPROTEİN in çeşitli malzemelerini kullanıyorum ve yurtdısına çıktığım zaman getiriyorum etki olarak sorarsan kullanmaya başladıktan sonra başka hiç birşey kullanmıyorum gercekten ürünleri çok sağlam ve etkili zaten en cok satılan suplement seçildi cla bca arginine l carnitine falan ihtiyacın olursa temin edebilirim bilgin olsun.

8. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    merak ettiğim bir marka. bizim spor salonunada getirmişler denemek lazım

Vedat günaydın bunu beğendi.
  9. Vedat günaydın

Vedat günaydın Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bence hiç düşünme derim gerçekten çalışıyor malzemeler

10. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar bazı haberlerde bunun içinden ölü fare çıkmış tarzı şeyler yazıyor bu konu hakkında fikri olan var mı ?

11. Vedat günaydın

Vedat günaydın Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Avrupa'nın en çok satan markası olmuş illa ki rakipler birsey yapacak ucuz kaliteli ve çok satıyor normaldir çıktı demeleri

12. zallas003

zallas003 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Özellikle Almanya'da piyasayı domine etmiş bir durumda. Diğer markalardan (Optimum vs.) göreceli daha ucuz AB üretimli olduğu için ayrıca poşette gelmesi de cezbedici bir durumda.

13. mehmet1414

mehmet1414 Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    30 gramda 22.8 gibi bir protein oranı var bende merak ettim optimumdan iyise
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Haziran 2017 ---
    30 gramda 22.8 gibi bir protein oranı var bende merak ettim optimumdan iyise bence en iyiler benim şahsi fikrim weider ile mutipowerdır bunu bir araştırmalı

14. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Bu markanın ürünlerinde %100 whey ibaresi yok, soya proteini falan olma durumu var mı acaba?

Sayfayı Paylaş