mutluyum... neden mi...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve sehzadecelik tarafından 8 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    arkadaslar su yasadığım dönemdeki mutluğu hayatım boyunca yasamadım ve sizlerle paylasmak istedim.ancak mutlu eden sey tek bir sey değil bu yuzden maddeler halinde yazıcam :)

1-sağlığıma kavuşmak istiyorum dedim ve kesinlikle ameliyat denen bir rahatsızlığı ilaç tedavisi ile atlattım.
    2-babamla artık iyi anlasmak istiyorum dedim.ve o kadar iyi anlasıyoruzki sanki baabm önceden hiç yokmus sanki önceki zamanlarımı babasız geçirmişimde şimdi ortaya çıkmış gibi bir his var içimde.
    3-artık bir sevgili istiyorum dedim ve öyle bir kişi varki artık dünyaya leyla ile mecnun efsanesini tekrar yasatıcam.
    4-maaşıma zam istediğim istediğim rakam olmasada gene bişeyler yaptılar sağolsunlar
    5-bir araba istiyorum dedim ve 03.03.2008 tarihinde ilk arabam oldu
    6-huzur istiyorum dedim artık huzurluyum ....ve tabiki mutluyum

arkadaslar bu yukarda saydığım şeylerin hepsini çok kısa bir zaman dilimi içinde elde etmeyi basardım.yaptığım şey şuydu bunların neden olmadığına dair kafamda devamlı olumsuz düşünceler geçirmektense kendime nasıl elde ederim diye sordum ve bunu basaracağıma inandım....birde olaya bir tek benim gözümden bakmadım herzaman bir kaç balış açısı daha oluşturdum kafamda...

Blues bunu beğendi.
  2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    hersey gonlunce olmus ve insallah olmaya da devam eder sehzadecelik.

sehzadecelik bunu beğendi.
  3. star_gate

star_gate Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    izmir
    mutluyum mutlu olmak için bi çok sebebim var anlatamıyacak kadar hemde...her zaman mutlu olacak bir şeyler bulabilirim...küçük şeyler mesela havanın güzel olması,güzel bi yemek,bir bardak çay bile...
    yada sadece yaşıyor olmak bile yeterince mutluluk kaynağı....

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Oh bee birazda mutlu olalim degil mi:)
    Sehzadecelik senin adina sevindim, umarim bundan sonrada hersey gönlünce olur.

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    herşey bu kadar güzel gidince insanın içinde bi tedirginlik oluyor değil mi şehzadeçelik :evil:

şaka umarım mutluluğun daim olur..;)

senden bağımsız söylüyorum buarada..
    insanoğlunun sabrı çok güçlü değil..uzun vadeli planlara kafa yorup şimdiden üzülmemek lazım..kısa zaman dilimlerini dert edelim edeceksek..böyle yapınca daha huzurlu oluyor insan thums:

6. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    ahhh darisi basimiza dostum

7. Villeneuve

Villeneuve Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Senin adına sevindim dostum.Allah mutluluğunu daim etsin.Darısı cümlemizin başına.

8. kimodedim

kimodedim Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Kuantum fiziği olarak bahsedebiliriz bundan sanırm söyle ki. olumlu ya da olumsuz birşey düşündüğümüzde evrene bir sinyal göndermiş oluruz eğer düşüncelerimiz olumluysa karşılığıda olumlu olur. Buna göre olumlu düşünmek olumlu şeyleri kendisine çeker. Ama eğer olumsuz şeyler düşünürsek olumsuz enerjilerde peşimizi bırakmaz. Buna inanmıo olsak bile olumlu düşünmenin hayatımızdaki katkıları arka plana atılamaz. Ne derlerdi akla gelen başa gelirmiş:) böle bişeydi işte...

İstediğin şeylerin olmasına sevindim bu arada. thums:

glory, marthel, diez ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  9. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    arkadaslarım ve yöneticilerim hepinize ayrı ayrı tesekkur ederim.

diez söylediklerine tamamen katılıyorum.uzun vadeli plan yaparken iyice oturup düşünmek gerekiyor ve ben her zaman yasımdan büyüğüm derim ama gelecek için özellikler bir kişiyle her daim bir gelecek düşünmek için kendimi bugunden itibaren artık çocuk yasta görüyorum artık bir şey yaparken bir değil iki kere düşünüyorum çünkü artık yanlız değilim.

saygılarımla

10. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    aslında herkes sehzadecelik gibi Herkes mutlu olmalı çünkü bu dünyadaki hiçbirşey üzülmeye değmez

11. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    sehzadecelik
    bilmiyorum secret kitabını okudunmu ama okumadıysan o kitabın içindekini akıl yoluyla çözmüşsün tebrik ederim:) tüm dünyadaki insanlar umarım enaz senin kadar mutlu olurlar.
    mutluluklarının devamını dilerim

12. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    evet benimde aklıma ilk secret geldi kitabı okumadım ama filmini seyrettim arkadaş işin sırrını çözmüş

13. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    arkadaslar secret kitabını sizin mesajlarınızdan sonra aldım ve bir çırpıda okudum hakikaten bağlantı kurulabilecek bir durum.ancak bence ortada bir sır varsa bu herkes için ayrıdır örnek olarak benim sırrım sakinlik ve huzurdu ben önce bunu basardım ve sonra bu saydıklarımı kazandım.kendi bedenime kendini ruhuma küsmektense onlarla barışık olmaya çalıştım ve basardım.bu olaylar zinciri baslamadan bir süre önce yıllık izindeydim ve cuma namazına gitmeye karar verdim(3 sene önce bes vakit namaz kılan birisiydim ancak 3 sene hiç kılmamıştım) ve gittim.o gun içimde tarif edemediğim bir boşluk oldu yani bu şöyle bir his bedenim toprağa basıyordu ama ruhum sanki sığınacak bir liman arıyordu.bunun farkına vardım ve ruhumun o şekilde basıbos olmasını nasıl engelleyebilirim diye düşündüm saha sonra ruhumu kendimce doğru olan ve yıllar sonra tekrar bulduğum limana demirledim.gerçekten bunu laf olsun diye söylemiyorum hakikaten mutluyum.
    FleXor abim çok haklı mutlu olmalıyız çünkü hayat çok kısa ya bi düşünün ben 22 yasındayım ve bir anda on sene öncesine gidip neler yasadım hatırlayabiliyorum fakat on sene sonrası hiç bir şey şekillendiremiyor insan ama biliyosunki göz açıp kapayıncaya kadar o zamanda gelecek.bence insan için zaman kavramı yok her insan kaderini yazmış kendi çizgisinde hızlı adımlarla ölüme gidiyor.benim fikrim insan doğduğu anda zaman onun için 1 2 3 4 ... gibi ileri değil 10 9 8 7 .... gibi geri gidiyor ve 0 oldummu malum.

bir insan ya akıllı doğar yada aptal akıl sonradan kazanılan bir şey değildir ben inanıyorumki burda ki herkes akıllı ve inanıyorumki burdaki herkes istediği şeyi elde edebilecek kapasiteye sahip mühim olan istediğimiz şeyin bizim için ne kadar doğru ve ne kadar gerçekçi olduğudur....

hepinize sonsuz saygılar benim mutluğumu paylaşıyorsunuz bu beni için büyük bir şey ve tekrar tekrar hepinize teşekkurler

14. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Allah mutlulugunu daim etsin sehzadecelik..

ben mutsuz oldugum zamanlar hemen gider bi supplement alirim, kreatin glutamin, arginin protein hic farketmez.. ihtiyacim olmasa da alirim.. sonra mutlu olurum..
    bayanlarin kiyafet almasi gibi bi durum oldu ve yapisti üzerine :eek:

Sayfayı Paylaş