Mutant Mass

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve diez tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl?

1. Başarılı

oy sayısı 13
    65,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 5
    25,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 2
    10,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    MUTANT MASS 2.2kg
    Ürün açıklaması:
    Uzun bir araştırma ve geliştirme döneminden geçen Mutant Mass ürünü, sporcuların kalori ihtiyacını olabilecek en iyi şekilde karşılamak üzere tasarlanmıştır.
    Waxy Maize gibi kalite bakımından çok önemli besinler içeren bu ürün aynı zamanda çok zengin bir protein içeriğine sahiptir.
    Hacim artışını üst düzeyde destekleyen Mutant Mass etkili kas kütlesi artışı sağlaması açısından her biri farklı emilim sürelerine sahip olan proteinler içermektedir.

Mutant Mass'ın içeriğinde dikkat çekenler:
    - Servis başına 1060 Kalori
    - Çok zengin protein karışımı. Mutant Mass 10 farklı protein içermektedir (Hızlı, orta ve yavaş emilimlere sahip etkili proteinler)
    - Bioaktif değerleri yüksek proteinler
    - Şeker oranının düşük olmasını sağlayan ve hacim artışında çok etkili olan Waxy Maize içeriği
    - Clean-Carb Pro Glycogen Matrix* : Glikojen depolarının çok daha hızlı dolmasını sağlayan, antrenman performansını arttıran ve toparlanma sürecini hızlandırıcı karışım.
    - Çok yüksek Kalsiyum, Potasyum ve Lif değerleri
    - Amino-G* : Glutamin Peptit kompleksi (Toparlama sürecinde çok etkili olan bir karışım)

Tavsiye edilen kullanım şekli:

4 ölçeği 400-700ml arası su ya da süt ile karıştırarak gün içerisinde farklı zamanlarda kullanınız.

Mutant Mass 2.2kg

mutantmassupp.png

Stilgar bunu beğendi.
  2. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Amerikada kullanan bir arkadaşım vardı bu ürünü memnun olduğunu söylüyordu..Türkiye'ye de getirilmeye başlanan ürünlerden son günlerde..

3. Zer0

Zer0 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Supplementler.com'daki değerli farklı diyordum ben de burda 1 servis 2 ölçek denmiş.Ana mesaj da ise 4 ölçek.2 ölçek kullanılırsa düşük kalıyor oranları.4 ölçek kullanılırsa ise 1 haftaya kalmadan biter.Pek begenmedim o yüzden.

4. Ferrocu

Ferrocu Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Ben kullandım 3 kilo aldım fakat hiç memnun kalmadım etki olarak güzel ama midede sorunlar yapıyo.İçince bi ağırlık çöküyo gaz sıkışması gibi şişkinlik yapıyor.

5. Burako6

Burako6 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    gainer bu çabuk bitmesi normal :) uzun zamandır getirilmeye çalışılan bir marka mutant , rica etsem proteinininde konusunu açarmısınız

6. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Burako6 ve Stilgar bunu beğendi.
  7. Stilgar

Stilgar BFTR Destek / CMS Admin

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    50
    Meslek:
    Ticaret
    Yer:
    Istanbul, Moda
    İlk kez bu tip bir ürün kullandıysam bu belirtiler normaldir ama etki konusunda gerçekten başarılı bir ürün diyebilirim.
    Yağsız sütle karıştırınca tadı gayet iyi bence!

8. mert33

mert33 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    11
    ****** de yılbaşı sebebiyle 80 liraya bırakıyorlar

9. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    2.2kg 80 tl inanılmaz fiyat stok hemen bitmiş bunu alan stoklamıştır 200-300 paket ticarete döker .

10. kdundar

kdundar Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Hangi firma bu 80 TL ye satan pm atar mısınız? 1-2 paket denemek istiyorum ürünü

11. Burako6

Burako6 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    stoklar tükenmiş ya ama 80 Tl çok iyi bir rakam helal olsun o kadar indirmişler

12. mert33

mert33 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    11
    su an supplementler.com da 99 lira

13. DDRREECCKK

DDRREECCKK Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Çanakkale
    Daha 2 gün önce sipariş vermiştik bizdeki de şanssızlık oldu, bu ürünün kullanımı hakkında yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar ? Hangi aralıklarda ve kaç öğün olacağı konusunda

14. kdundar

kdundar Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Benim sitesinden gördüğüm kadarıyla 4 ölçek günde 2-3 defa diyor ancak bence ne kadar kullanmanız gerektiğine sizin karar vermeniz daha doğru olur. Sizin diyetinize aşağıdaki bilgileri kombine edip kullanım ayarlayabilirsiniz.

4 ölçek - 1060 kalori, 182 gr karbohidrat, 14 gr yağ, 52 gr protein içeriyor. 2 Ölçek bunun yarısı.

DDRREECCKK bunu beğendi.
  15. Stilgar

Stilgar BFTR Destek / CMS Admin

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    50
    Meslek:
    Ticaret
    Yer:
    Istanbul, Moda
    olmayan stok 1 günde çok hızlı bitmiş gerçekten :) diğer firmaları pahalı göstermek için yapılan küçük oyunlar
    bildiğim kadarıyla kendileri ürünü getirememiş ve sağdan soldan toplamaya çalışmışlar ama bunda da başarılı olamayınca sitede yalandan fiyat indirmişler
    bu tarz oyuncularla bu sektörün büyümesi çok zor arkadaş....

16. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Evet bazı sitelerde bazı ürünler acayip ucuz gözüküyor sipariş vermeye kalkıyorsun stokta yok .
    Buda yeni moda olmayan stoklara indirim yap müşteri çek reklamın iyisi kötüsü olmaz demişler .....

17. mert33

mert33 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    11
    Ben öyle bir şey olacağını pek zannetmiyorum. Sadece bu ürün değil bir çok ürünü uygun fiyata satıyor bu site. Mutant markasına şu aralar çok talep var.

18. kdundar

kdundar Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Aslında kilo aldırıcı bir ürüne ihtiyacım olmamasına rağmen :) tamamen meraktan aldım...

Etkisi ile ilgili birşey söylemek istemiyorum zira kullanandan kullana fark eder sonuçlar, benim gözlemlerim şu şekilde...

Ürünü 2 ölçek olarak 400 ml yağsız süt ile kullanıyorum shaker ile 1 dakika karıştırmama rağmen hala içinde birbirine yapışmış büyük parçalar kalıyor.
    Ben sadece 2 ölçek olarark antremandan sonra kullanıyorum, içeriğinde çok yüksek şeker var 4 ölçek 260 gramın 100 gramı glukoz, 95 gramı maltodekstrin... Dolayısı ile firmanın önerdiği gibi 4 ölçek günde 2-3 defa kullanmak için muazzam bir kalori harcıyor olmanız ve bu kadar şekeri göze alıyor olmanız lazım.
    Benim merakım ise normalde kullandığım protein tozu ile aşağı yukarı aynı grama sahip protein olarak ancak yüksek şeker ile birlikte antreman sonrası etkisinin nasıl olacağı idi.
    Yine deneme amaçlı birkaç gün antremandan 2 saat önce bir öğün olarak kullandım sanırım yüksek şeker dolayısı ile antreman sırasında pelte gibi oldum.
    Dolayısı ile kullanmak isteyen arkadaşlara önerim 1 kere kullanılacak ise antreman sonrası 2 defa kullanılacak ise sabah+antreman sonrası şeklinde.

19. baking29

baking29 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    günde dört ölçek alırsak bi iki haftaya biter. Ama bi kutusundan kaç kilo kazanabiliriz eğer sonucu iyiyse alıcam

20. kdundar

kdundar Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Bir paketi 4 ölçek kullanınca 8 defa gidiyor. Kaç kilo olacağınız tamamen sizin beslenmenize bağlı... Zaten beslenme ile günlük kalori ihtiyacınız karşılanıyorsa 1060 kalori ekstra alınmış oluyor...

Sayfayı Paylaş