Musletech Hydroxycut Hardcore X Stix

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve metallica tarafından 24 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    aranızda bu ürünü kullanan veya bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi yarın almayı düşünüyorum ama şu soruların cevabını bulmam lazım önce

1. olarak nitro tech kullanıyorum protein tozu olarak ve içinde kreatin var bu tür ürünler vucuttan su attırır ama kreatin su tutar bir sıkıntı çıkmasın

2. ve son olarakta bazı ek besinler saç dökülmesine sebep oluyormuş bunda böyle birşey yaşayan var mı acaba teşekkürler ?

2. Ayerten

Ayerten Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    ben sadece antrenmandan önce kullanmıştım kesinlikle etkili ama bazılarına ağır gelebiliyor

3. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    etkisinden şüphem yok yorumlarına göre fakat en önemli olan kreatin var protein tozumun içinde 3 gr kadar ki azımsancak bir miktar değil bu tür ürünler vücuttan su atarlar genelde şimdi birisi tutuyor birisi atıyor bir sıkıntı çıkmasın

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/musletech-hydroxycut-hardcore-x-stix-t42741.html

https://www.google.com/search?q=Mus...29,d.bGE&fp=343cd191f0499c44&biw=1280&bih=663

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş