MuscleTech Premium %100 Whey Protein +Plus

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve asasking12 tarafından 18 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. asasking12

asasking12 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar arkadaşlar.Muscletech yeni bir protein tozu çıkardı bildiğiniz gibi ve poşette satılıyor ekonomik olması için.Benim sorum şu nitro-tech pro ser. ve bunun arasında kaldım gittiğim yerde bana bunun daha uygun ve nitro-techten daha iyi içeriği olduğunu söylediler fiyatı ise 140 tl aslında o.n gold ta alabilirim ama muscletechin daha iyi olduğunu duydum forumda.Sizce hangisini almalıyım 3'ünün arasında pek i fiyat farkı yok yorumlarınızı bekliyorum.(Bu arada 5.ayımı doldurdum).

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
  3. asasking12

asasking12 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Aynen bende şaşırdım.Aslında benim kafamda o.n gold whey vardı ama o yok dediler bende bu ürünlere yöneldim nitrotech pro 150 tl 1.8 gr bu 2.3 gr 140 tl sizce hangisini almalıyım o.n gelmesini bekleyimmi ?bench_O

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Ben kendi tecrübemi söylüyorum. Tabi ki herkesin metabolizması farklıdır bende etki gösteren şey sende göstermeyebilir.

Ben On whey da kullandım bana kalırsa abartılan bir whey protein. Tamam iyi ama Nitro-techle kıyaslanamaz bana kalırsa. Nitro-tech'in içinde bir çok bileşen var zaten. Ve Nitro-tech favori whey proteinimdir.

Senin yerinde olsam Nitro-tech alırdım. Ama diğer Muscletech ürününü de denemek istiyorsan sen bilirsin. Sonuçta fiyat bakımından daha uygun ve gramaj bakımından da. Aralarında yarım kilo fark var.

5. asasking12

asasking12 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Aslında yarım kiloya değecekmi nitrotech orasını bilmiyorum ama.birde 1-2 kutudan birsey bekleme vs. seyler yazıyor bazı arkadaslar ne demek bekleme bisey 300 tl veriyoruz bu ürünlere hic vermeyen adamla aynı etkiyimi beklicez biz olacak is deil biz bosunamı alıyoruz tabiki 2 kutuda coleman gibi olmayı beklemiyoruz ama hic olmaz ise gözle görünür birseyin olmasını beklemek en dogal hakkımız .

6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    nasıl bir etki olucakki :)

yani 2 ayda taş çatlasa beslenmen tam olsa kaslarına maksimum stresi versen herşey düzenli olsa bile 500gr kas ya inşa edersin ya etmessin hadi iyi genetiğin var 1 kg inşa ettin sence 1kg nasıl bir fark yaratıcak

ek besin bunlar etki beklemek yanlış ek olarak alırısn olur biter

bence o.n whey alıcaksan bundan alabilirsin benzer ürünler ama nitrotech çok kompleks bir ürün

7. asasking12

asasking12 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Çok haklısın benim istediğim sey sadece farkı azda olsa hissedebilmek yani ürünü aldığıma değsin istiyorum öğrenciyiz sonuçta bu paralar bizim için pekte küçük bir mebla değil bu ürünleri kullanmadanda 2 ayda 500gr-1kg kas insa edebilirmiyiz birde nitrotech in içinde o.n daki gibi bcaa,glutamine,creatine bulunuyormu ?

8. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    evet tabikide inşa edersin nedne etmeyesin ki

o.n da creatin yok zaten ki içindeki bcaa-glutaminde yalandan değerlere sahip yani öle eksteradan bir durum yok

nitrotech başlığı var forumda oraya bakabilirsin herşey var nerdeyse içinde :)

9. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Bence çokda ucuz değil poşet proteini 70 olcek cıkıyor olcekde 20 gr protein ON Gold daha hesaplı

10. asasking12

asasking12 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Hiçbir ürün kullanmadan inşa edebilirsek aynı miktarı neden alıyoruz ? Almaktan vazmıgeçsem...Birde bende şöyle bir durum var göğüsteteki ağrı 4 gün bazende 5 gün sürüyor over belirtisi olabilirmi yada bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra ağrı hafiflermi yeteri kadar gereksinimi karşılayamadığım içinmidir bu ağrı ? bench_O

11. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    whey protein normaldede işe yarar gun içerisinde yeterli alsan bile whey kasların ambulansıdır . alınması yararlıdır ne kadar geç protein alırsan o kadar katabolize olursun buda - yonde birşeydir.

ama sen kutle kazanmak istiyorsun gibi geldi bana o zaman gainerlere yonel.

12. asasking12

asasking12 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Hayır dostum kütle istemiyorum.Faydalı olacaksa fiyat-performans açısından en uygununu birde ben kombine bir ürün almak istiyorum sonuçta öğrenciyiz tekrar sorayim göğüsteki ağrılarım bu ürünleri kullandıktan sonra azalırmı ? bench_O

13. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    ağrılar cok az azalır fakat o zaman sana besleyici bişey lazım yani kompleks Gaspari Myo , Bsn Syntha 6 ,Nutrex Muscle Infusion Black sana gore daha iyi olur

14. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    On whey ile Muscletech ürünlerini aynı kefeye koymayın. Ayriyetten arkadaşın kilosunu bilmiyorum ama gainera para vermesi bana mantıksız geliyor. Sonuçta yağlanma yapacaktır. Whey daha temiz

15. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    hocam o kdar muschletechi övdün ki bilmesem kullanmasam inanacagım.bence muschletech optimumun yanından bile gecemez hele nitrotech simdiye kadar kullandıgım en adi dandik proteindi aldıgıma alacagıma pisman etti beni en basta tadı strawberry milkshakeydi benimki o ne igrenc bi tattır arkadas resmen 20 içimden sonra kusasım gele gele içtim ikincisi deli gibi köpürüyor ücüncüsü enteresan bi söylem olacak ama forumda bunu söyleyen cok insan gördüm gögsün sol tarafında bi agrı yapıyor muschleteceh i bitirdim agrım kalmadı ve cok korkmustum.sadece bunlarla bile optimumun yanından bile gecemez.ayrıca bodybuilding com da bile muschleteceh nitrotech 7.6 müsteri puanı almıs o kadar kötü bi üründür optimum 9.1 müsteri puanı almıs bi üründür kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz ayrıca o puanlar siteye ait degildir müsteri yorumlarıyla belirlenir ve sürekli degisir.bunları da gectim cok fazla aramaya bile gerek yok sadece bu siteye baktıgımızda bile nitrotech kullananlarla optimum kullananlar kıyaslanamaz bile ha ben optimumun avukatı degilim ama yigidi öldür hakkını yeme adamlar hakkaten yapmıs yani

16. asasking12

asasking12 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yas 17 Boy 180 kilo 69 bel 77 6. Ayıma girdim ve yorumlarınıza bakarak on gold whey almaya karar verdim . bench_O

17. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Optimumun icinde aman Allah im bir sey yok. İsterseniz farkli bir whey alin ve yaninda bcaa - glutamine kullanin ayni etkiyi goreceksiniz. Nitro tech kullandigim en iyi protein tozlarindan biri acikcasi optimumun dedigim gibi abartildigini dusunuyorum. Bir kere icinde 50 kusur bilesen var. Daha koplike bir urun diyebiliriz. Acikcasi bende hic agri filan olmadi icreginde ki bilesenler etkilemis olabilir sizi. Bir diger olayda bb.com da oynadiklarina inaniyorum. Nedeni ise cok basit; soyle dusunun supplement bir ticari sektor ve buyuk paralar donuyor. Optimumla anlasmalarinin olmadigini kim kanitlayanilir ? Yada en basitinden yeni arastirmalar olsun yeni bulgular olsun supplementleri guncelliyor firmalar fakat optimum kac senedir ayni icerigi kullaniyor ve yilin whey i seciliyor. Mantiksizlik yok mu ? Bir diger noktada sunu soylim bir suru whey var. Bu bb.com da yilin supplementleri seciminde her yil 0 laniyor mu ? Tabi ki hayir. Eee o zaman yeni bir urun nasil optimumun ratingi ile bas etsin ? Teki 5.000 kisiden 9 rating aldi diyelim 2012 yilinda baska firma 100 kisiden 9.1 rating aldi. Kimi secerler optimumu. Ben sadece koru korune optimum en iyi diyenleri anlamiyorum. Muscletech disinda mhp nin cyotosport un wheyleri de cok kaliteli ve optimumdan daha gucluler bana kalirsa.

Esas nokta su; sen why protein mi istiyorsun yoksa whey ama daha guclu bir seyle mi.
    Ve bir baslikta optimumun iceriginde ki glutamine yalani da ortaya cikti. Eger hesapli toz ariyorsaniz twinlabda var. Yada ulkemizde stoklarda kalmayan musclepharm combati deneyin saglam urundur.

StreloK bunu beğendi.
  18. asasking12

asasking12 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Haklı olma payın büyük dostum.bb.comda dediğin gibi işler dönüyor olabilir.Ama çok abartılıyor demişsin bence abartılan optimum değil muscletechtir çünkü herkes yazıyor etki bakımından şöyle yok böyle kullanan bazı kesim ise hiçbir etkisini görememekten yakınmakta ve 1.8kg tadı pekte iyi olmayan toza gerçekten 150 tl verilirmi ben bunu düşünüyorum,düşündüğüm başka bir konu ise ben 1.8 kg danmı daha çok fayda alırım 2.27 kg dan mı buda aklımı karıştırmıyor değil.Benim istediğim tozun içerisinde whey,glutamine ve bcaa hatta creatin bile olabilir olmasıdır sonuçta öğrenci adamız faydasını göremeyeceksek neden alıyoruzki cebimizde dursun 150 tl daha iyi benim için etkili olması çok ama çok önemli vereceğim paraya değmesini istiyorum hergün alamayacağımız için...

19. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    aynen dediklerinize birebir katılıyorum muschleteceh cok abartı bi marka ve asla nitrotech asla ve asla 160 tl etmez

Sayfayı Paylaş