Muscletech Nitro Amino Fx Pro Series

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve jeytan1905 tarafından 19 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

60,6%
  2. Orta karar

33,2%
  3. Başarısız

6,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 186 üye.
  1. mert31

mert31 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    londra
    tadını beğenmeyen arkadaşlar için söylüyorum ben shakera 1 ölçek koyup 200ml üzüm suyu karıştırıp içiyorum. yoksa içilmez tatda

Ragnar Lothbrok bunu beğendi.
  2. jardjan

jardjan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Tadı çok berbat gerçekten ancak fiyat ve etki olarak kullanılabilecek bir ürün

3. NukleerBaslik

NukleerBaslik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Kesinlikle güzel bir ürün tadı da bana biraz kötü geldi ama çok az etkilemedi pek. Üzüm suyu ile içmek iyi olur mu ki acaba. Üzüm suyu benim bildiğim insulin'i arttırıyor ekstradan bunun bir zararı olabilir mi acaba?

4. jardjan

jardjan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    iyidir hoştur luzumsuz c vitamini deposudur

5. theoriginal34

theoriginal34 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Ürün bugün elime ulaştı.Az önce ilk servisi içtim.Tadı çok kötü. :S

6. AlpCkr

AlpCkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Herkese Merhabalar ..

Ürünü bugün aldım ve yanında optimum wheyde aldım bütün yorumları okudum..

Bu ürünü sadece antreman öncesi kullanmayı düşünüyorum ancak whey i hem antreman öncesi hem antreman sonrası kullanmayı düşünüyorum ancak arlarda okuduğum yorumlarda amino fx antreman öncesi alınıyorsa whey i antreman öncesi kullanmanın bi manası yok gibi yorumlar okudum ...

Sorum: Amino fx i antreman öncesi kullanıyorsak whey i neden antreman öncesinde kullanamıyoruz sadece antreman sonrasına bırakıyoruz açıklayıcı bir yorum gelirse teşekkürler.

7. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    amino fx almasanız bile antrenman öncesinde protein tozu almak bence doğru değil.
    onun yerine antrenmandan önceki öğününüzde protein ağırlıklı beslenmek daha mantıklı.

proteini şahsen sabah aç karnına ve antrenmandan hemen sonra tüketirim.öneririm de.

8. mert31

mert31 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    londra
    kaslara glikojen sağlamak için üzüm suyunun kullanıldıgını bu forumda okumuştum fakat insülün hakkında bilgim yok.

9. Alfamatador

Alfamatador Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Fiyatları 50,55 Liraya kadar düştü
    sanıyorum bizde artık ucuz ürün diye kendimizi parçalamak zorunda kalmayacağız :)

10. Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne
    Arkadaşlar bu ürünü kullanmak istiyorum.
    Daha önce hiç bu tarz hap toz yada sıvı hiç birşey kullanmadım.
    Yaş 19 boy 1,75 kilo 72 alt yapım var daha önce 1 sene yapmştm bırakmştm simdi tekrardan 3 aydırda spor yapıyorum.
    Yorumları okudum kullanan arkadaşlar var Bu ay başında bende başlamayı düşünüyorum Nitro amino Fx'e.
    Antremandan önce cappy tarzı mevye suyu içeçeklerine karıştırıp içmeyi düşünüyorum.
    Benim merak ettiğim zaten karın bölgemde belli bir yağlanma var kaslarımı belli etmek istiyorum nitro amino fx kilo artırır mı yada L-carnitine alp onla beraber mi kullanmalıyım emin değilim ilk defa kullanıcam yardım edermsiinz lütfen.?

Son düzenleme: 24 Nisan 2013
  11. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    amino fx yağlanma yapmaz.
    yağ yakmak istiyorsanız önce beslenmenizi ayarlayınız,sonrasında supplementlere yöneliniz.

12. tyler_014

tyler_014 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    tadıyla ilgili yorum yapan hatta kusacaktım nerdeyse diyen arkadaşlara inanamıyorum. ben 2. kutuya geçtim, zorla içmeyi geçtim gayet içerken keyif bile alıyorum tadından diyebilirim. sadece birşey farkettim başka farkeden var mıdır bilmem ama çocukken kayısı çekirdeklerini kurutur sonra kırar içini yerdik o tad geliyor ağzıma hafiften. onun haricinde antremanda bir enerji patlaması yaşamadım (shutgun kullandım bomba etkisi vardı onunla karşılaştırdım)

13. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Antrenman oncesi baslayip antrenman boyu yudumladigim bir destek urunu olarak kullandim bu urunu bir donem. BCAA alimi icin icindeki ek desteklerle guzel oldugunu soylemeliyim. Ote yandan tadi cok kotu. bundan boyle ozellikle Muscletech'in Fruit Punch aromali bir urununu kullanmam.

14. GFBurak

GFBurak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar merhaba, daha önceden spor geçmişim var ancak ciddi beslenme ile yaklaşık 5 aydır spor yapıyorum yağlanmadan 6 kilo civarında aldım. Supplement olarak ise sadece muscle tech nitro-tech kullandım 2.kutumdayım şimdi bu ürünü almayı düşünüyorum ancak ailede tansiyon sorunu var ve direk bu konu canımı sıktı. 25 yaşa kadar erkeklerde C vitamini max. 500 mg alınmalı diye okudum bi kaç sağlık sitesinde bunda ise 1 gr. Yalnızca 1 kutu kullansam bi sorun olur mu acaba?

15. emrglt

emrglt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar idman öncesi musclepharm combat + l-carnitine kullanıyorum buna uygun
    aminofx mi yada gaspari bcaa 6000 mı hangısını kullanırsam daha verimli olur.

16. Zyzzz

Zyzzz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ürünü kullandım bence başarılı bir ürün verim aldım tadı konusunda fruit punch bencede kotu fakat bol su ile kullanıldıgı zaman güzel oluyor deneyin saygılar.

17. WesterlyUltras

WesterlyUltras Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Izmir
    Urunu yeni aldim. Gaspari MyoFusion ile birlikte kullaniyorum. Etkisi icin simdilik bisey diyemem ama tadi hosuma gitmedi. Sonlara dogru midemi kaldirdi o eksi, surupvari tadi..

18. The_SamaeL

The_SamaeL Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Şu tartışılan c vitamini konusuna bir de ben ekleme yapayım. Böbrek taşı yapar mı, kanser yapar mı gibi sorular sorulunca literatürü taradım. Böbrek taşı konusunda kesin bir sonuca varılmış değil. Sistematik review çalışmalarındaki ( ki kanıt düzeyi en yüksek makalelerdir) sonuçlar çelişkili olarak aktarılmış. Bazı çalışmalarda yüksek c vitamini tüketiminin oksalat seviyesini çok arttıracağından böbrekte kalsiyum oksalat taşı oluşturacağı, bazı çalışmalarda ise bunun tam tersine yüksek c vitamini alımının koruyucu olduğu sonucuna varılmış. Yüksek dozdan bazı yayınlarda >1.5 gr bazılarında ise >2gr olarak bahsedilmiş. Anlamlı bir risk artışı bulunamadığına göre 1gr civarı bir c vitamini tüketmenin bir zararı olmaz büyük ihtimalle. Fakat hali hazırda böbrek taşınız varsa veya ailede böbrek taşı hikayesi varsa çok daha dikkatli olmanızı öneririm.
    Kanser konusuna gelince c vitamini kullanımının bir çok kanserden koruyucu olduğu öne sürülür. Gösterilen bir kanser yapıcı etkisi olmadığı gibi, kanser hastalarında kullanımının bir faydası olduğu ispatlanmamıştır.
    Yüksek doz kullanımının olası yan etkileri ise; mide ağrısı, ishal, zayıflık hissi, bulantı/kusma, baş ağrısı, karın krampları vardır. Eğer böyle bir şikayetiniz varsa dozu azaltabilirsiniz. Böyle yazınca sanki çok zararlı bir şeymiş gibi görüldü ama yanlış anlaşılmasın yararlarını yazmadım buraya:). Özellikle vücut geliştirme için çok önemli bir vitamin doku büyümesi, tamiri ve kollajen yenilenmesi için.

19. amoresperros

amoresperros Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünü, L-Carnitine le birlikte kullanmayı düşünüyorum. Her iki ürününde antrenman öncesi olduğunu düşünürsek, birlikte kullanmanın sakıncası olur mu? ve hangi sıralamayla, antrenmandan ne kadar zaman önce kullanmalıyım.

20. emrglt

emrglt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bu urunu ıdman öncesimi kullanmalıyız yoksa ıdman sonrası mı?kullanan arkadaslarda tavsiye alabilirmiyim

Sayfayı Paylaş