Muscletech Hydroxycut Hardcore X - Nutrex Lipo 6x seçimi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve goldbergbrk tarafından 21 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. goldbergbrk

goldbergbrk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar allah vücutlarımıza zeval vermesin. soruma gelecek olursakda başlıktada belli olduğu gibi iki yağ yakıcıdan birini alıcam hangisini alayım nasıl bir etki eder kötü yanları varmıdır gibi düşünclerinizi almak istiyorum.lipo 6xi kullandım yeni bitti ilk bir hafta felan inanılmas iyi verim almıştım sonra verimi biraz düşsede yinede memnundum hazır lipoda bitmişken Hydroxycut Hardcore X i gördüm sitedeki yapılan yorumlarıda okudum ama hiçkimse lipo ile hydroxycutu karşılaştırmamış verimlilik açısından .siz olsanız verimlilik açısından hangi ürünü alırdınız.

ilgilendiğim spor dalı kıckbox muay thai. ağırlık haftada 1.2 gün çalışıyorum onun için özellkle beldeki yağlara çözüm bulmam şart.
    kg 86
    boy 180

2. darkguest

darkguest Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Muscletech ürünlerinin kaliteli olduğu aşikar fakat inanilmaz abartılı bir reklam stratejileri var bende her ikisinide kullanmış biri olarak lipo 6 black'ı tek geçerim. Her ikisindende rahatsız edicek bir yan etki ile karşılaşmadım fakat lipo kullanırken enerji seviyemin daha yükseklerde oldugunu hissettim.. hydroxycut kullanırken uyumada zorluk çektiğim dönemler oldu.. kafanı bulandırmak gibi olmasında birde mhp dren'i araştır istersen şu üçlü arasında seçim yapacak olsam bu sefer onu tek geçerim :) bide en büyük avantajı diğerleri gibi çoklu tablet almana gerek yok tek tablet günde..

3. goldbergbrk

goldbergbrk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lipo black lipo 6xden daha az etkili değilmi ben 6xin daya yoğun etkili olduğunu biliyordum ama blackler daa iyi diyorsanız bu seferde onu alıp deneyebilirim

4. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    ben lipo 6x i pek de beğenmedim, ben senin yerinde olsam muscletech i denerim

5. efeyle

efeyle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben birebir denedim ve kıyas yapmak gerekirse lipo 6 x black adlı üründen çok üstün.terleme müthişti 240 kapsül kullandım ve vücudu belli standarda getiren ilk yağ yakıcımdır.lipo 6 black ise vücutta pek etki yapmadı hatta midemi bulandırdı işin doğrusu pek sevemedim .

6. goldbergbrk

goldbergbrk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ozaman yine standart kullandığım lipo 6xi alıyorum black kimisi daha etkili yeni formül diyo kimisi etkisiz diyo ne yapacağımı şaşırdım normal 6x alayım ozman ne yapalım

7. goldbergbrk

goldbergbrk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yokmu başka düşüncesi yorumu olan hardcore x i eledim fiyatı şuanlık pahalı geliyor. lipo 6x alıcam yine eski kullandığımdan ama kullanımla alakalı bilgilerinize ihtiyacım war
    ben daha önceden 1 sabah 1 de antremandan önce alıyodum günde 2 tane bu bile terletti baya işe yaradı diyebilirim ama doğru kullanımı bu değil sanırım 2 sabah 2 akşam şeklinde günde 4 tane almak korkutuyor beni bilmiyorum ama bir etki görürde bişi olur korkusuyla çekiniyorum sizce bu yaptığım kullanım şekli doğrumu ??
    ayrıca bodyden çok daha tempolu ve hızlı bir kıcbox antremanı yapıyoruz tempomuz çok yükzek kalbe bişi olmasından çekiniyorum günde 2 sabah 1 akşam şeklinde alsam bu olabilirmi

8. goldbergbrk

goldbergbrk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Muscletech Hydroxycut aldım 120 likelrden lipo 6xe göre nasıl etkisi war artı eksi yönde 1 2 hafta sonra görüşlerimi paylaşıcam

9. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    hardcore kullanıyorum, cok enerji veriyor, surekli koşasım var resmen. cok memnunum. lipo kullanmadım, daha sonra deneyebilrim

10. GbY

GbY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  11. hustla214

hustla214 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende ilk yağ yakıcı almadan 3 ürün arasında kararsız kalmıştım. Lipo 6 X, HYDROXYCUT ve Labrada'nın bir yağ yakıcısı. Ancak arkadaşlarım bana şiddetle Lipo tavsiye etti. Labradayı kimse tanımıyor ve HYDROXYCUT sağlık sebeplerinden dolayı piyasadan sürülmüştür diye lipo 6 aldım ve çok memnunum. 1 haftalık kullanımda bile etkisini çok iyi gösterdi, yan etkilerine gelirsek ilk 2 gün miğde bulantısı yaptı sanki ama onun haricinde bişi yok. Muscletech ürünlerinden bir tek nano x9 u kullandım memnundum ama bu sağlık sebeplerinden dolayı muscleteche biraz şüpheli bakmaya başladım. Nanolar bitince nutrexin benzer bir ürünü var onu deneyeceğim...

Ayrıca öğrendiğim kadarıyla formül olarak Lipo 6 Black en etkilisiymiş ama kimi dahaiyi diyor kimi Lipo 6X daha iyi diyor. Sanırım herkesin bünyesi farklı bir şekilde etkileniyor...

12. efeyle

efeyle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lipo 6 x daha iyidir black yaramaz.....şahsen denedim..

13. hustla214

hustla214 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Lipo-6X Kesinlikle işe yarıyor

Arkadaşlar Lipo6X ile 2. haftama girdim ve çok sevdim. Sabah yataktan kalkmadan bile alıyom 2 tane sonra saat 16:30 gibi salona gitmeden 30-45 dkk önce 2 tane daha alıyorum. Bütün gün yemek yemesemde olur yani okadar iştah kesiyo. Sabah protein shake içiyom, öğleden sonra zorla meyve yiyorum, akşam spordan sonra adam gibi yemek yiyorum. Acayip fit hissediyom kendimi salonda çalışanlar bile şaşırıyo yorulmak bilimyorum. Çok güzel terletiyor ve şu ana kadar tartılmadım ancak herkes kilo vermişsin diyor ve bende öle hissediyorum. Ama Lipo6 Black kesin deneyeceğim. Kullanan arkadaşlarım black diyo başka bişi demiyor, e aynı şekilde bide 6x diyenlerde aynı şekilde. Ancak dün bi tüyo aldım. Bana sölenene göre black alıyorsan çok daha etkili spor yapman gerekiyor dedi. Dediğim gibi bi denemek istiyorum.

Şu an için ben Lipo6Xi tek geçiyorum. 1-2 haftaya da remo rage uc diye bir ürün gelcek onu merakla bekliyorum. weightlifter

14. goldbergbrk

goldbergbrk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ikisinide kullandım uzun süre bana lipo6x daha etkili geldi bilmiyorum benüm bünyemdemi öyle birşey yaptı ama ikisi arasında seçim yapcaklar lipo6xi seçebilirler hydroxcut bozuk çitos gibi kokuyor birtürlü alışamadım o haline :)

15. defro

defro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    uzak dur Hydroxycut bundan kardeşim ben ölüyordum zor kurtardım

16. dentist323

dentist323 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    lipo 6x vs lipo 6blac

arkadaşlar yorumları uzun uzun okudum iyice kafam kaıştı ancak anladıgım kadarıyla 6x daha etkılı maddi olanagım az oldugu için deneme yanılma şansım yok anlıcanız tek atımlık kurşunum var:D son karaımı vermeden sıze sormak istedim ikisinide kullananlar hangisi incelmede daha etkili

17. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    neden olduğunu da bi belirtseydin kardeşim keşke

18. goldbergbrk

goldbergbrk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim ben ikisnide kullandım zaten hydrox olan iyiydide çok sivilce kalp ritimsizliği gibişeyler yaptı bende bünyesi daha zayıf olanı dahada kötü yapabilir. lipo al gayet iyi sporunu yap paşa gibi yağ yakımını hızlandır önerim lipo6xdir

19. GbY

GbY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Lipo 6x alacağıma keşke bonibon alsaydım, madem kilo kaybu-ına faydası yok enerji verseydi bari bonibon en azından enerji verirdi.

20. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    allah allah ya karıştı işler vallahi. biri hardcore boşuna ölüyordum biri lipo6x alacağıma bonibon alsaydım. bu iki yakıcı da en meşhur en nam salımış yağ yakıcılar bi de

Sayfayı Paylaş