Muscletech Hydroxycut Hardcore X Ürünü Güvenli ve Yararlı mı?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve GuVeN_HeRSeYDiR tarafından 5 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. GuVeN_HeRSeYDiR

GuVeN_HeRSeYDiR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satınalma Yöneticisi
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar Selamlar,

Ben 163-165 cm boyunda 113 kg ağırlığında obez birisiyim. Yağların %70 i göbekte diyebilirim. Bugün itibariyle spor saloluna başlayacağım ancak yardımcı supplement arıyorum. Ben 2700mg L-Carnitine + Animal Cuts kombinesinin çok iyi gideceğini düşünmüştüm ancak supplements firmasının online destek hattında konuştuğum bir bay bana bu Muscletech Hydroxycut Hardcore X ürününü önerdi. Ben de kararsız kaldım. Animal Cuts ile ilgili olumsuz birşey okumamıştım ancak Muscletech Hydroxycut Hardcore X ürününün ABD de yasaklandığı yazılmıştı. Ve yeniden düzenlendiği söylense de bu ürünün yenilenen ürün olup olmadığı konusunda net bir bilgi yok.

Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

1) Hangi yağ yakımını hızlandıran supplement önerirsiniz?
    2) Bu ürünlerde marka marka kalitesi ve etkisi değişiyor mu? Mesela Weider firmasının l-carnitine'i 1500mg 25ml x 20 kapsül iken , Power System'in ürünü 2700 mg 25ml x 20 kapsül. Yani marka ve mg cinsinden miktarı ne kadar farkettiriyor acaba?
    3) Bana nasıl bir kombinasyon önerirsiniz?

Not: Muscletech Hydroxycut Hardcore X ile ilgili arama yaptım sitede ancak güncel ve tam bir bilgiye ulaşamadığım için yeni konu açtım kusura bakmayın..

2. GuVeN_HeRSeYDiR

GuVeN_HeRSeYDiR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satınalma Yöneticisi
    Yer:
    İstanbul
    Ürün hakkında bilgisi olan yok mu arkadaşlar? Muscletech Hydroxycut Hardcore X mi yoksa Animal Cuts mı önerirsiniz?

3. angeleye

angeleye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben bildiğim kadrını söyleyeyim, zira benden daha bilgili olan birçok insan var sitede.. hydroxycut hardcore x şu anda amerikada satışta.. 1 ay önce new york'tan aldım ordan biliyorum.. yasaklı olan bir önceki versiyon (hydroxycut hardcore).. kalple ilgili sorunun varsa kullanma derim.. çünkü sorunu olmayanlarda bile çarpıntı gibi sorunlar yaşanabiliyor, bunun yanında başlarda miğde bulanması yaptığını söyleyenler de var.. onun dışında zaten herkes iyi bir yağ yakıcı olduğu konusunda hemfikir.. cardio performansını ciddi bir şekilde artırıyor.. başkaları daha ayrıntılı bilgi verebilir sanıyorum.. umarım bir takım sorularına yanıt alabilmişsindir...

4. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    hydroxcut hardcorenin 240 tabletliğini alırsan baya bir etkisini görürsün ama animal cuts da alabilirsin oda çok güzel yağ yakımı için

5. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Vall bb.com da baya araştırmıştım orda insanlar (gerçi genel olarak MuscleTech'den) parasından şikayetçi o paraya değimeyen bir ürün diyorlar burda da kullananlar genellikle yan etkilerden şikayetçi.
    Diğer ürünler hakkında da bir bilgim yok

defro bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş