Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Series

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve ariberk2 tarafından 7 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

55,1%
  2. Orta karar

35,2%
  3. Başarısız

9,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 95 üye.
  1. Lieutenant

Lieutenant Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Tunceli
    Merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım. 24 yaşındayım mesleğim gereği akşamları çalışıp gündüzleri uyuyorum.1.80 boy ve 92 kiloyum. Spora yeni başladım 15 gündür diyet yapıp, akşamları uyandıktan sonra saat 19.00 gibi 15 dakika koşu arkasından her gün farklı bölge olmak üzere( omuz+bacak, göğüs+ön kol, arka kol+sırt) ve her gün mekik çalışıyorum, ancak bulunduğum yerde spor salonu yok sadece vücut ağırlığı ve 5-10 kiloluk dumbell larla çalışıyorum. 15 günde sadece 1.5 kilo verebildim. Bel ve basen kısımlarımda fazla yağlanma var bunu yakmak için l-carnitine mi almalıyım yoksa hydroxycut hardcore pro series stick mi almalıyım? Amacım şimdilik sadece zayıflamak, 82-83 kiloya düştükten sonra kas çalışmayı düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz lütfen?

Son düzenleme: 4 Ağustos 2013
  2. stewartt

stewartt Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kırklareli
    L-carnitine in yağ yakımına etkisi var belki ama ben ikisini de kullanmış biri olarak düşünmeden hydro al derim.79 dan 71 e düştüm çok da memnunum,saygılar.

Lieutenant bunu beğendi.
  3. Lieutenant

Lieutenant Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Tunceli
    Çok teşekkür ederim, hydroxycut almaya karar verdim, internetten kaç tane siteye baktıysam, hydroxycut hardcore pro series sıvı kapsül veya sticks, iki üründe stokta yok yazıyor.. Stoğunda olan site varsa link atar mısınız? Yada satılan bi yer varsa kargoyla alabileyim

4. gokhanathan

gokhanathan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    İstanbul - Afyon - Uşak
    merhaba arkadaslar konu acarak yer işgal etmek istemedigim . sizlere bir sorum var , yardımcı olursanız cok sevinirim .
    24 yaşındayım , boyum 1.80 kilom 75 .. fitness a gitmeyi düsünüyorum , bu zamana kadar düzenli sekilde fitness e hiç gitmedim ( tek tük gittim diyebilirim )
    Asıl sorunum şu ; göbek bölgemden asırı derecede sikayetciyim .Bira göbegi seklinde birgöbege sahibim ...İstegim aynı anda hem zayflamak hemde abartılı olmayan günümüz tabirinde PLaj vücudu diye adlandırılan bir vucuda sahip olmak . bunun için bana ne önerirsiniz ? her hangi birsey kullanmama gerek varmı ? bazı fitness salonlarında mal satmak için her önüne geleni öneriyorlar da . . . amino asit veya protein ne işe yarar ?
    bunun dısında kas calısırken veya antreman yaparken sıralama da nelere dikkat etmeliyim ?
    Acıkcası gögüs cok yapmak istemiyorum .. azıcık calısmam da şişiyor cünkü .. omuz ve kol ilk hedefim...

düsüncelerinizi benle paylasırsanız minnettar olurum herkese tesekkür ediyorum

5. grknttk

grknttk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    definasyon dönemimde kullandığım bir başlamadan önce yüksek dozajda kullanmamak gerek örneğin 2 diyorsa ilk 3-4 gün bir kullanmalıyız vücut alışsın. herhangi bir yan etkisi yoktur yalnız tek başına üründen bir şey beklemek hayal perestlik olur. diyet ve sporda yapmalısınız

6. Bamesa

Bamesa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hydroxycut almayi dusunuyorum hydroxycut genelde besinlerde once kullaniliyor hydroxycut kullanirken antremandan 20 dakika oncede l-carnitine kullanmanin bir zarari olur mu acaba ?

7. 2uzeri7

2uzeri7 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    ist
    bu ürün niye yok satıyor? hiç bir yerde yok?

8. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Bu ürün olympia 2013 te yılın en iyi yağ yakıcısı secildi

krall bunu beğendi.
  9. krall

krall Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sayın site üyeleri ve değerli arkadaşlarım ben 2 senedir boyd ile uğraşıyorum geçen ay ******.com dan hydroxycut pro series 120lik kutudan getirttim fakat kutuyu açtığımda kapsüllerin üzerinde hydroxycut yazısını göremedim kapsülü açıp bakıyım dedim fakat kapsül tek parça halindeydi yani iki başlı değil kapsülü yırttım içinden kahverengi çamur renginde karışım çıktı.. kullanımımda is yüksek derecede miğde yanması ve hafif uyuşukluk oldu sizce ürün orjnalmidir çok acil cevaplarnızı bekliyorum saygılar sevgiler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:17 ----------

veya tam olarak orjinal olduğ nasıl anlaşılır

10. DeltaXI

DeltaXI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar bu ürünü ne kadar aradıysam ne internette nede çevredeki supplement shop'larda bulamadım."Türkiye" de bulabileceğim bir site yada adres var mıdır elinizde?

11. frsmn43

frsmn43 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    iyi günler 17 yaşındayım ve göbeğimdeki yağları eritmek istiyorum ama üni. sınavım olduğu için pek vaktim olmuyor acaba bu ilaç yoluyla olurmu bide hangi ilacı nerden almalıyım yardımcı olurmusunuz...

12. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    sizce elitemi,pro seriesmi yoksa oxyelitemi almalıyım?daha önceden lipo6,takeoff,bsn hypershred kullandım 5aydır yag yakıcı falan kullanmıyorum hangsisi etkili olur ve bünyeye zararı az olur

13. feitosa_33

feitosa_33 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

Bence düşünmeden Hydroxy Hardcore al. Kullanırken herhangi bir yan etkiyle asla karşılaşmadım. İstikrarlı bir diyetle çok başarılı ve işe yarayan bir ürün kesinlikle!

14. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar geçen yılki definasyon dönemimde lipo 6 black kullanmış ve gercekten cok memnun kalmıştım fakat bu yıl malesef yurt dışına giden birilerini bulamadığım icin ülkemizde satılan termojeniklerden kaldım, genelde ilk kutuda etkisi cok olmaz 2. kutu da etki baslar imajı var bu supplement'te ve ben bu imajı biraz "Aslında supplement pek iyi degil ama siz 2 ay bize paranizi verin belki isinize yarar." sloganın üstü kapalısı olarak algılıyorum, umarım yanlış algiliyorumdur, kullanan arkadaşların yorumlarınızı bekliyorum

15. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Tuhaf gelebikir ama yag yakicilar ic organladaki yaglarin yanmasinida saglarmi? Mesela karaciger yaglanmasinda etkili olurmu?

16. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    :) Böyle bir şey mümkün olsaydı doktorlar alkoliklere reçeteyle termojenik verirdi

17. cccwolf

cccwolf Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, ben bu ürünü gecen sene kullanmıştım ve gayet iyi sonuclar almıştım fakat suan hiçbiryerde bulamıyorum, internettekilerede guvenemiyorum , istanbulda nerden bulabilirim? tesekkurler simdiden

Duhanakyuz bunu beğendi.
  18. ezgigrbz

ezgigrbz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Selam arkadaslar
    24 yaşında bayanım.bu ay spora basliyorum.sporcu gecmisim var futbol branşında.ayrica fitness calismasida yaptim.tekrar baslicam.yani kardiyovasküler sistemim fena deil. 15 kilo kadar fazlam var 15 gündür diyet yapiorum.spora basladigimda yardimci urun kullanmayi dusunuyorum..hydroxycut mantkli geldi okuduklarma gore.sizce bayan icin uygunmudur.ya da hangisi dha uygundur.pro hardcore elit sticks?
    .salonda kendi cardio programimi uygulucam bir hafta alisip sonra guzel bi cardio dusunuyorum. Daha once karnitine kullandm weiderin faydasinj gormedm.siz ne tavsiye edersinz

19. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Ürünü yeni aldım karaciğere zararı olur mu. Tahlil yptran arkadaşlar var mi

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

20. MattShadows

MattShadows Üye

Beğenileri:
    4