Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Series

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve ariberk2 tarafından 7 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

55,1%
  2. Orta karar

35,2%
  3. Başarısız

9,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 95 üye.
  1. kskobi

kskobi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bu ürünlerin orjinal olup olmadigini nasil anlayabiliriz. simdi **************** sitesinde 123 lira iken indirimde bizim mahallede 100 tl :S bu beni sasirrti bi barkod numara fln girip orjinal olup olmadigina bakabilirmiyiz ?

2. fearless1

fearless1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünün arkasında yemekten 30 dk ile 1 saat önce kullanın yazıyor ama arkadaşlar kafama bir soru takıldı ben normalde kahvaltıdan önce bisiklet sürerdim şimdi nasıl yapmam gerekir önce hap sonra bisiklet sonra kahvaltı şeklinde mi ?

3. brhmcr

brhmcr Guest

O sekilde yapmanizda yarar var kafein sayesinde bisiklette performansiniz artacaktir, ancak deneyiniz ve kotu hissederseniz bisiklet sonrasi alir ve kahvalti yaparsiniz.

4. fearless1

fearless1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim brhmcr yardımınız için,2 antremandır denedim ve bulantı veya baş dönmesi şeklinde bir problem yaşamadım yeni alacak arkadaşlar içinde bi örnek olabilir tabiki yinede herkesin vücudu farklı olduğundan kendilerinin denemelerinde fayda var

5. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Ürünün üzerinde kullanım şekli olarak ana öğünlerden yarım saat önce alın yazıyor.
    Şunu sormak istiyorum; Akşam idmanından yaklaşık 1,5 saat önce karbonhidratlı yiyecek tüketiyorum, yani pilav makarna v.s. Antreman ve eve gitmem 1,5 saat sürüyor. Ayrıca ürün üzerinde ara öğün almayın yazıyor. idman öncesi aldığım karbo ara öğün sayılırmı? En iyi fayda için doğru zamanlamayı yapmak istiyorum.
    Şu durumda antremana başlamadan yarım saat öncemi almalıyım?

6. brhmcr

brhmcr Guest

Ara ogun almayin yazam sebebi urunu ac karnina almanizi saglamaya calismak. Ac karnina olduktan sonra cokda sikinti yok ne zaman aldiginiz. Idman oncesi almakda yarar var kafein ile idmana katkisi guzel olur.

7. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Birde şunu sorayım; ürün üzerinde diğer kafein çeşitleri ile kullanmayın yazıyor, ben normalde güm içinde ofisde 4 fincan sade kahve içiyorum. bundan bahsediyor olabilirmi?
    Kahve içmeyi bırakmalımıyım ürünü kullanırken?

8. brhmcr

brhmcr Guest

Bu bir uyari niteliginde, sizin aldiginiz kadar kafein,duyarliligi yuksek kisilerde kalp krizine bile neden olabilir.

Sizi rahatsiz eden bir durum yoksa devam edebilirsiniz ancak unutmayin kafein cok da saglikli bir uyarici madde degildir, uzun donemde oldukca zararli olup ve her zaman daha fazla yarar icin doz arttirimi gerektirir.

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Şubat 2013
  9. ozkan_me

ozkan_me Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ürünü bugün kullanmaya başladım herhangi bir çarpıntı baş dönmesi ağrısı vb sorunlar şu an yaşamadım. İştah kesiyor sanki ama daha tam emin olamadım. Terletme konusu iyi nabız belli bir seviyede geziyor buda terlemede iyi nokta ve eskisi kadar yorulmadım tabi ilerleyen zamanlarda daha ağır cardio yaparken etkilerini merak ediyorum. Birde bu ürünü yemek yemeden önce mi almalıyım ben sabah spora gitmeden 45 dk önce aldım spordan 5saat sonra 2. hapı aldım tokken. saat 5 te yani

Son düzenleme: 7 Şubat 2013
  10. survey

survey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Geçen kasımın ortasında spor yapmaya başladım, ilk 20 gün hiç bir ürün kullanmadan vücudumu kardiyo ile hazırladım daha sonrasında ise CLA kullandım. 2.5 ayda hafif kardiyo ve zorlamadan diğer kas gruplarını çalıştırıp 14 kilo verdim ve 101 kiloya düştüm. Ay sonunda Hydoxycut kullanımına başlayacağım, nasıl bir program önerirsiniz. Boyum 1.87 ve ilk olarak göbeğimi eritmek ve vücudumu sıkılaştırmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

11. unalsnake

unalsnake Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünü yeni sipariş ettim. kullamına nisan ortalarında başlamayı düşnüüyorum. Şu an CLA + L-carnitin kullanıyorum ama şu geçmişte yaşanan olaylar biraz korkuttu beni. Bir ara yasaklanmış, amerikada toplatılmış ya ondan bahsediyorum. Gördüğüm kadar forumda bayağı kullanan kişi var hydroxycut ı, tabi etkileri kişiden kişiye değişir de ama bilindik bir yan etkisi var mı? baş dönmesi, çarpıntı gibi. Bir de düşük düzeyde hipotroidim var, benim için sakınca doğrurur mu? teşekkürler

12. özel

özel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    1 protein tozunu bıraktıktan sonra bu su tutma olayı biter başka bir pro kullanırsın
    2 her yerden temin edebilirsin cla ile kombinesi uygun olur(maddi imkan varsa tabi)
    3 ben de kullanıyorum 6 senedir body yapıyorum bu ürünlerden kullandım ama saçlarım mısır püskülü gibi masaşllah hyper_

13. Gke

Gke Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ürün yemeklerden 30 dk. önce alınmalı ama eğer sabah kahvaltıdan önce spor yapıyorsanız yapacak birşey yok. spordan 30 dk. önce almanız yeterli..

14. white-21

white-21 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    emre
    Yer:
    istanbul
    hydrocut 40 stix aldım bende henüz kullanmaya başlamadım bakalım bir on gün sonra başlamayı düşünüyorum az brz daha diyet yapalım da

15. Elvenlord

Elvenlord Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    öncelikle merhaba bir sorum olacaktı yaşım 19 ve boyum 1.86-87 ve kilom 120 yazın spora gitmeyi planlıyorum ve tabiki bunu yanında sağlıklı bir diyet programına gireceğim ve bunlara yardımcı olarak da internetten araştırdığım kadarıyla hydroxycut öneriyorlar baya bi araştırdım herkez memnun gibi ama bu hydroxycut da farklı birkaç versiyonu var birisi tablet diğeri de sıvı şeklinde hangisini öneriyorsunuz.neden?
    yardımcı olursanız sevinirim
    not:hepsiburada da indirime girmiş sanırım link vermek yasak olduğu için veremdim ordan almayı düşnüyom zaten bi sıvı bide tablet şeklinde olanı var

16. Klaus

Klaus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    yararlı bi yağ yakıcı bende 1 ay kadar kullandım

17. white-21

white-21 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    emre
    Yer:
    istanbul
    40 stix yazan sıvı olanı bunu al. daha etkili olmasa bunu çıkarmazlardı, bende aldım henüz kullanmadım toz olanı ama kapsül olanı kullanmıştım diyetle beraber cok etkili oldugunu söylebilirim..

Elvenlord bunu beğendi.
  18. Elvenlord

Elvenlord Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum saol stix olanı alacağım birde yanında Clenbuterol denen eczanelerde satılan bir ilaç kullanmayı düşnüyorum bir bilgin varmı acaba Clenbuterol hakkında nasıl bişeydir iyimidir

19. Gke

Gke Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0

daha spora başlamamışsın bile.. 19 yaşındasın, 187 boyundasın ve 120 kilosun. clen senin için şakaya gelecek veya hevesle kullanılacak bir ilaç değildir.. şu şartlar altında yanına bile yaklaşma derim..

20. white-21

white-21 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    emre
    Yer:
    istanbul
    dostum bilmiyorumm o ilacı ama bunun yanında kullanma derim cunku bu etkili bir ürün.. üstteki üyenin de tavsiyelerini dikkate al derim..

Sayfayı Paylaş