Muscletech Hydroxycut Hardcore Next Gen 110 Kapsül

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Pamukalpli tarafından 22 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Pamukalpli

Pamukalpli Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle mrb çok uzun zamandır forumu takipteyim okadar yararlı bilgiler paylaşıyosunuzki hepsinden faydalandım
    Sorunumdan bahsetcek olursak 1 yıldır çok sıkı diyet ve spor yapmaktayım karbonhidrat günlük 50 grmı pek geçmedim genel olarak protein ağırlıklı beslendim şeker yağ asla kullanmadım sadece zeytin yağı ve hindistan cevizi yağı günlük 2 kaşık kadar ve kuruyemişlerden karşıladım güzel kg verdim 70 le başlamıştım şuan 59-60 gidip geliyorum spor olarak haftanın 7 günü 1 günlük programım insanity & p90x3 ekstradanda bi yarım saatlik daha program ekliyorum bölgesel olarak fakat ne yaparsam yapıyım asla göbek bölgesindeki yağları tam anlamıyla yok edemedim kg da veremiyorum artık duraksamaya geçtim adeta :( hangi antrenöre sorsam hep aynı şey bol su çok spor ben zaten 3 saate yakın spor yapıyorum beslenmemde çok temiz ama artık motivasyonum kalmadı bende
    Muscletech Hydroxycut Hardcore Next Gen 110 Kapsül bu ürüne başlamayı düşünüyorum sizce bunun faydası olurmu yağ oranımı düşürmekte benim gibi olup kullanan varmı faydasını gören ve doğru ürünmü almışım acaba yoksa başka bişey önerirmisiniz

2. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Tek hatan çok sıkı diyet yapman olmuş, bunu sen iyi gibi görebilirsin ama bu gayet kötü çünkü vücudun için artık bu kalori ve beslenme ''normal'' olmuş durumda! sürekli aynı miktarda beslenmişsin karbonhidrat miktarın aynı kalmış ve cheat yapmamışsın yazından anladığım kadarıyla, sana önerim dalgalı karbonhidrat sistemine geçiş yapman ve formunu iyi bulduğun zaman haftada 1 defa cheat eklemen olacaktır.

3. Pamukalpli

Pamukalpli Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Peki karbonhidratı ne kadar ayarlamalıyım ben sanırım dediğiniz gibi hatayı orda yapıyorum

4. zeuskabadayi1

zeuskabadayi1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Gunluk aktivitenize, etkinliklerinize, yasiniza, metabolizmaniza gore enerji ihtiyaciniz degisir. Ancak ortalama degerleri nette bulabilirsiniz. Ama dedigim gibi, siz 3 saat spor yapiyorum vs diyorsunuz kalori ihtiyaciniz kesinlikle yuksek olmali normal degerlerden.
    Ve de benim onerim bu kilo gayet basarili. Su andan itibaren kilo vermeyi yavaslatip ayda 1-2 kiloya dusurmeniz. Agirlik ile desteklerseniz sikilasarak yavas kilo verirseniz gayet guzel olacaktir. Tek ihtiyac zaman, bu tarz destekler sizin icin bence fazla.

5. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Ben size ''TDEE'' adlı kalori ölçme sitesini öneririm yabancı kaynaklı bir sitedir yabancı diliniz varsa kullanımı daha elverişli olucaktır sizin için. Kalorinizi hesapladıktan sonra cutting'i seçin, 3 farklı diet listesi çıkacak listenizde low karb ve higher karb bu değerleri 4 gün düşük low karb 3 gün higher karb. olarak beslenme programınızda şekillendirin cheat gününüzü yüksek karbonhidrat günlerinde değerlendirin. Böylelikle hem vücudunuzu şaşırtmış olucaksınız hemde dietten biraz daha keyif alabilirsiniz.

Pamukalpli bunu beğendi.
  6. UçakTeknisyeni

UçakTeknisyeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba yeni konu açmak yerine burada sormak istedim.Hydroxycut a yeni başladım bende 2 gün oldu.İçeriğinde kafein ve metabolizma hızlandırıcılar var genel olarak.Benim sorum hydroxycut aldığımız günlerde yeşil çay kahve falan içmemizin bir sıkıntısı olur mu daha önce bunu denemiş arkadaşlar var mı? Bilgili arkadaşlar tecrübelerini bizimle paylaşırsa sevinirim

Pamukalpli bunu beğendi.
  7. @salihstrength

@salihstrength Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Supplement Gurmesi :)
    Yer:
    ANKARA
    çarpıntı yapmadığı seni rahatsız etmediği sürece kullanmanda herhangi bi sorun yok kullanabilirsin. günde 2 bardağı geçme yeşilçayda

Pamukalpli bunu beğendi.
  8. Pamukalpli

Pamukalpli Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    En merak ettiğim şeyi sormuşunuz teşekkür ederim bende baya merak ediyordum cvp içinde salih beye teşekkür ederim
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Ocak 2018 ---
    Çok saolun önerdiğiniz yerden hesaplamalarımı yaptım ☺️ Gerçekten karbonhidrat kısıtlamasını fazla yaptığımdan kendime baya işkence etmişim umarım bu şekilde birazda olsa metbzlmamda düzelir

uzay demiralp ve @salihstrength bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş