Muscletech Creatine Hardcore

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve Despo tarafından 12 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

64,3%
  2. Orta karar

27,4%
  3. Basarisiz

8,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    kesinlikle öyle.

2. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    bu urun ile celltech in ne farki var? Turkiye de celltech satan yer goremedim nette. Creatine hardcore satiliyor her yerde. Yakin urunler midir?

Creatine hardcore de ayni isi gorur mu yoksa illa celltech mi bul dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Haziran 2009
  3. haqoo

haqoo Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu ürünü satan sitelerde dikkatimi çeken husus ürünün son kullanma tarihinin çok yakın zamanda bitecek olmasıydı...daha sonra muscletech in kendi sitesine girdim ve sitede bu ürünün adı geçmiyodu...bu ürün üretimden kaldırıldı mı bi bilgisi olan var mı ???

4. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    evet aynı sorunla bende karsı karsıyayım nereye baksam son kullanma tarihi ekim ayında bitecegini yazıyor o zamana kadar bu ürün bitmez sanırım

5. haqoo

haqoo Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende onu düşündüm şimdi alsak da o zamana kadar bitmeyecek ve bozulacak...hemde son kullanma tarihine bikaç gün kala kullanmak da huzursuzluk verecek o yüzden vazgeçtim ben bu üründen :)

6. gameower

gameower Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi gunler arkadaslar 4 aylık bi çalışma geçmişim var gecenlerde muscletech in cell-tech hardcore creatine aldım fakat ürünün içinden protein tozlarındaki scooplardan cıktı ürünü int de arastırmak istedim fakat tam ürünü bulamadım normalde creatin ler 1 cay kasığı ile kullanılıyo diye biliyorum cay kasıgına gore cok cok fazla verilen olçü birde kutunun üzerinde kullanım seklı olarak ılk 5 gun (yukleme) de sabah kalkar kalkmaz 1 olcek calıstıktan sonra 1 olcek yazıyo.yukleme bıttıkten sonra yıne calıstıktan sonra gunde 1 olcek alın yazıyor buda dıger creatinlerde oldugundan farklı kullanısıda sızce nasıl kullanmalıyım veyatta ürünü kullanan arkadaslar yardım edebilirlermi.aldığım ürünün resmi aşağıdadır.

Son düzenleme: 11 Kasım 2009
  7. gameower

gameower Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar yardım edebilicek kimse yokmu ürünü ne şekilde kullanmalıyım yardımlarınızı bekliyorum.

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bu ürün sadece monohidrat içermez..aynen etikette yazdığı şekilde kullanınız..

9. gameower

gameower Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam peki ürün nasıl creatin gibi etki edermi monohidrat içermemesi ne gibi farklılık yaratır.önerebileceğiniz creatin varmı? ilginiz için teşekkürler.

10. wishdropper

wishdropper Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    iherb ten yeni muscletech creatine 6000 es (500 gr) aldım. muscletech sanırım artık bu şekilde ürünü üretiyor. fotoğrafını da ekledim.

ilginç bir şey oldu paketi açtım içindeki toz patlıyor bildiğin köpürür gibi tozlar etrafa saçılıyor kapağını kapattım hızlıca. çay kaşığına koyuyorum yine patlıyor biraz toz saçılıyor etrafa. ayrıca çok yumuşak. içtikten sonra içinizdede patlıyor ve etkisini gösteriyor.tadsız ve su ile gayet rahat içiliyor. ağızda acı bir tad bırakmıyor.

üzerinde yazıldığı gibi kullanmaya başladım.

ilk 5 gün günde 4 çay kaşığı
    daha sonraki günler 2 çay kaşığı (antreman öncesi ve sonrası) diyor.

ayrıca bol su için diyor ve günde 4 çay kaşığını geçmeyin diyor. almak isteyenlere tavsiye ederim. 17.33 $ a aldım.

11. mesut8209

mesut8209 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    1 73 boy 73 kilo dayım kilo veriyorum kilo almadan sadece güç artışı yapmak için bu markayı önerirmisiniz iyi birşey almak istiyorum para verip işe yaramıycak birşeyle vakit geçirmekten se paraya kıyıp işe yarayan birşey alma taraftarıyım 4 ünvcü ayıma giricem bady de ve 5 inci ayda kullanmayı düşünüyorum şuan protein kullanıyorum ilk 2 ayımı fitness yaptım 3 üncü ayımda badiye başladım ve 4 üncü ayıme giricem önerilerinizi bekliyorum teşekürler.

12. warcity

warcity Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    malesef hiçbirimiz istediklerimiizi hemen alamıyoruz yapman gereken daha hırsla çalışmak vucudundaki karın bölgendeki deri kalıntısı olarak düşündüğün şeylerin yağ kalıntıları oldugunu sakın unutma ve bunlardan kurtulmanın tek ama tek yolu daha çok koşmak daha hırsla bunlarla mücadele edebilmektir.vucut metabolizmamızı kendimiz seçemeyiz ama sonrasında onunla neler yapabiliyo olduğumuzu kendimiz görebiliriz.

Sayfayı Paylaş