MuscleTech Clear Muscle (2 tablet = 200 gr. WHEY)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve silentguardian tarafından 11 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba,

Gectigimiz gunlerde dunyanin sayili bilim dergilerinde New Scientist'te BetaTOR ile ilgili bir makale okudum. BetaTOR'un kas gelisimi konusunda kanitlanmis calismalari oldugundan bahsediyordu. Urunu denemedim, ancak pozitif etkisi olduguna eminim. Dahasi yan etkileri de ihmal edilebilecek kadar az.

Ote yandan Muscletech der ki www.muscletech.com/trainhard sayfasindaki 12 haftalik programi da aksatmadan uygulayin. Acikcasi program o kadar yogun ki sonucun urunden kaynaklandigini kanitlamak zor.

Bu urunu ben yaklasik 70€'ya alabiliyorum. Dogrusu profosyonel olsaydim acimaz verirdim de. Ancak onun yerine bir aylik whey'imi ya da bir aylik creatine-yag yakici-vitamin uclusunu dusunmek bana daha cazip geliyor. Reklam kokan yorumlar disinda net bir bilgi alamiyorum cunku.

Su an cogumuzu almaya yonelten sey merak. Soru, yanitin 70€ edip etmeyecegi.

Tesekkurler.

2. fitt

fitt Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Ankara
    Bu ürünü 1 2 ay sonra supp kürüme eklicem. Gelişmeleri yazarım.

3. AllSet

AllSet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadasim merhaba urun elimde fazlasiyla mevcut isterseniz ozelden ulasabilirsiniz
    muscletech clear muscle 12 haftalik deneyi yapilmis ve %60 lara varan kullanan ve kullanmayan arasinda fark oldugu soyleniyor biraz maliyetli ama vucudun 200 gr proteinden 1000 mg betator maddesini sadece bir servisten yani 2 likit kapsulden aliyorsun ve gunluk bu urunu 3 servis kullanmak gerekiyor ilgileniyorsaniz yardimci olabilirim

4. fitt

fitt Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Ankara
    Ürün kanda ki fazla proteini tutma ile alakalı bir ürün. 200 gr whey espirisi vucudunuz da 200 gr'a kadar yakın bir protein sentezi yaptırabiliyor. Olay bu.

5. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Urunu kullanan varmi!

6. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Elimde bir kutu mevcut duruyor. Bilerek kullanmıyorum. Maalesef 2 tane daha elimde mevcut olacaktı fakat olamadı. Şuan total body yaptığım için ürüne yazık etmek istemiyorum. Bunun dışında kullanan varsa ben de merakla yorumları beklerim

7. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Bunun dışında merak ettiğim bi üründe isatori bio gro ürünü ama kullanan ve yorum yapan ne yazıkki bulamadım ülkemizde olmamasıda bi etken

8. fitt

fitt Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar ürünü ben kullandım. 3 Kutu bitirdim. Yemeklerden sonra 2 tableti yarışma doneminde kullandım. 3 kutu sonucunda 6 kg kas kütlesi kazanmıştım. Ürünün amacı kasları hep anabolik tutmak. Güzel bir ürün.

9. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Ürünün herhangi bi yan etkisi vs varmı ve normal Kullanım nasıl Olmalı yarışmaya katılmayanlar için

10. fitt

fitt Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Ankara
    Öğünlerden sonra 2 tablet iyidir, protein sentezi için yemeklerden sonra alınması güzel oluyor. Arkasında da böyle söylüyor zaten.

11. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Güncel diyelim. Ürünü yurtdışından temin ettim. Sorum ise, antrenmandan 30dk. Önce 2ad. alacağız ok. Antrenman sonrasi protein tozu almaya devam edecekmiyiz yoksa bu ürün tek başına yeterlimidir.

12. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Antrenman olmayan günlerde sabah öğle akşam,antreman Günlerinde antrenmandan 30 dk önce bi servis kullanın yazıyor sonrası protein tozu normal beslenme vs heralde:)

13. Leventlvg

Leventlvg Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    İhtiyacı olan varsa Amerikadan getirdiğim 1 adet 84 tablet clear muscle'ım var.

14. Leventlvg

Leventlvg Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    168lik clear muscle amerikadan 240tlye bırakıyorum arkadaşlar ilgilenen varsa

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. ali43

ali43 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    nasıl yani anlamadım antrenman günlerinde sadece antrenman öncesi 2 tablet mi alıyoruz ? benim anladığım öğlen yemeğinden sonra alınacak olanı antrenman öncesinde alın demek istemiş.yoksa antrenman olmayan gün 6 antrenman günü 2 tablet dememiş kullanımında her gün 6 tane ant olduğu gün servisin birini ant öncesi alın demiş.
    kullanan arkadaşlar varsa nasıl kullandınız??

ch1vas bunu beğendi.
  16. ch1vas

ch1vas Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    antreman günlerindede 6 kapsül kullanın yazıyor. Fakat 1 servis (2 kapsülü ) antreman öncesinde alınız yazıyor.

Sayfayı Paylaş