MuscleTech Cell-Tech Hardcore Pro Series

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve zigbog tarafından 23 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 108
    68,4%
  2. Orta Karar

oy sayısı 40
    25,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 10
    6,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 93 üye.
  1. buraksr001

buraksr001 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1.73 boyunda 59.5 kiloyum.Bir tane muschletech %100 premium mass gainer ile kombine ettim bu ürünü.Cell-tech 1 hafata yükledikten sonra sadece spor sonraı 30gr alıyorum.Gaineri ayrı alıyorum yanında.1 hafata sonunda güzel bir güç artışı ve şişkinlik yapıyor.Tavsiye ederim.

1 kişi bunu beğeniyor.
  2. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaş kullanıyor içerisinde çok fazla şeker var yağlanma sorunu ile karşı karşıya kala bilir yağlanmaya müsait yapılar.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Aslinda bunun icindeki seker yaglandirma yapmaz, eger ki fazla kalori aliyorsaniz ve buda fazlalik yaratiyorsa sikinti olacaktir.

4. woozy

woozy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Büyükçekmece
    etkili ürün. denedim. inanılmaz memnun kaldım.

5. gladyatör07

gladyatör07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu urunle ilgili saglam acıklamalı turkçe anlatım neden yokk

6. zombiepanda

zombiepanda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. Bir şey sormak istiyorum. Ben yaklasık 2 aydır Prolab N-Large 2 (kilo aldırıcı) kullanıyorum oldukça memnunum. Şuanda da kullanmaya devam etmekteyim. Bu ürüne ek olması için Cell Tech Hard Core limonlusunu aldım fakat daha kullanmadım. Kilo aldırıcıyı spordan 30 dk önce ve spordan hemen sonra kullanmaktayım. Şimdi Cell Teche başlayınca bu iki ürünü nasıl kullanmam gerekiyor. Şu şekilde kullansam sorun olur mu ? Spordan yarım saat önce Kilo Aldırıcı spordan hemen sonra Cell Tech, gece yatmadan önce tekrar kilo aldırıcı şeklinde. Yükleme yapmayı düşünmüyorum bana ticari bir hareket gibi geldi. Cevaplayacak kişilere şimdiden teşekkür ederim.

7. tag

tag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    evet arkadaşın sorusunun cevabını bende merak ediyorum ? 2 sini aynı anda kullandığımızda aşırı yüklenme oluyor mideye doğru kullanım nasıl olmalı

8. zombiepanda

zombiepanda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Soruma cevap alamadım ? Bilgilendirecek kimse yok mu?

9. Snathys

Snathys Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar bende bu ürünü alıp multipower mass gainer ile kullanmak istiyorum. sizce çok fazla mı olur? bide ikisini üst üste mi içmem gerekiyor nasıl kullanmalıyım

10. s3lcukv1p

s3lcukv1p Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Bursa
    definasyon döneminde kullanılabilir mi bu ürün ? ya da aramızda definasyonda kullanan arkadaşlar var mı ?

11. mert31

mert31 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    londra
    Bu üründen aldım ve kullanan arkadaşlara soruyorum. Ne zaman kullanıyorsunuz?

Ben antremandan 30dk önce ve antremandan sonra olarak kullanıyorum. Takdir edersiniz ki pre-workout ürünü de kullanırsanız antremandan önce yaklaşık 600-700ml su tüketmiş olursunuz. Antreman sırasında da nerden baksan 1.5lt su içiliyor. Antremandan hemen sonra 300ml protein tozu ile 300ml celltech i de sayarsak tuvaletten çıkamıyorum.

Siz nasıl kullanıyorsunuz?

12. kdrklnc

kdrklnc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de bugün aldım bakalım etksiini görecem inşallah :D bench_O

13. mert31

mert31 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    londra
    Kendimi alıntılıyorum.

Bu ürünün en iyi kullanım şekli: İlk 7 gün yükleme döneminde : Sabah kalkar kalkmaz 2 ölçek ve antreman biter bitmez 2 ölçek su ile 350ml. Antreman günü değil ise sabah kalkar kalkmaz yine 2 ölçek ve sonra günün bir bölümünde yine 2 ölçek.
    Yükleme dönemi bittiğinde: sadece antremandan sonra 2 ölçek tavsiye ediyorlar. Antreman günü değilse sabah kalkar kalkmaz 2 ölçek şeklinde.

Kaynak: MuscleTech - The New MuscleTech Performance Series - Products - Cell-Tech

Ben yurtdışındaki bir dostumun tavsiyesi ile 1 ölçek sabah kalkarkalkmaz 1 ölçekte antremandan sonra kullanıcam.

Saygılar

14. ufkoztrk

ufkoztrk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

merhaba wooz, bende kullanmaya yeni başladım bu ürünü,bir şey soracaktım etkisini ne kadar süre sonra göremeye başladın ? hem güç hem hacim açısından soruyorum

15. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Arkadaşlar bu ürün tek başına kullanılabilir mi? Yani tek başına işe yararmı ? Yaramaz ise yanında ne gibi ürünlerle kombine etmeliyim?

16. srh

srh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    student
    merhaba arkadaslar. Bende bu ürünü alıcam bir iki güne. Suanda elimde kullanmakta olduğum ON 100% whey de bulunuyor. bu ikisinden en verimli sonucu almak için antrenman öncesi sonrası kac dk önce ya da sonra hangi şekilde kullanmamı önerirsiniz bu konuda bilgili arkadaşların yorumunu almak istedim ? şimdiden teşekkürler...

17. onnow78

onnow78 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm

Ürünü proteintürk'ten son kullanma tarihi haziran olması sebebiyle 50 tl ye aldım. Bu tip ürünler son kullanma tarihi bittikten sonra 6 ay daha kullanılabiliyor sanırım. Zaten ben 1 ayda bitirecegim. Yükleme yapmadan sadece antreman sonlarında kullanmayı düşünüyorum.

Antremandan önce tam ölçek amino fx+yarım ölçek protein tozu , antremandan hemen sonra protein tozu ve celltech , gece yatmadan casein

18. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Bu tip komplex ürünlerin son kullanma tarihi geçtikten sonra kullanılması sağlıklı değil ,önce sağlık.

19. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Cellmastan hiç bir etki alamadım.
    Birde bunu deneyelim bakalım,umarım etkisi iyidir.

20. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Eski versiyonu bir harika idi. Ancak 129 Tl'ye 1,3kgs lik de olsa yeni versiyonu cikti. Dogrusu 28 kullanimlik bir kreatin icin yuksek fiyat. Yine de alan ve kullanan olursa objektif yorumlarini okumak isterim.

Sayfayı Paylaş