MuscleTech Anabolic Halo

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve firebird tarafından 19 Mart 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

61,2%
  2. Orta karar

31,9%
  3. Başarısız

6,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 164 üye.
  1. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    valla bende merak ettim bi gün sadece birini kullan sora diğerini belki anlarsın genelde yağ yakıcılar yapar öle ama bunların içindede ne var belli deyil 2 şer sayfa içeriğini yazmışlar herşeyi koymuşlar neyin ne olduğunu takip edemiyorum ki

therion bunu beğendi.
  2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben vaporu farklı dozlarda denedim ama çalışılan kaslardaki kızarma haricinde bir yan etkisi olmadı.aç karnına creatıne aldığım zaman direk ishale çeviriyor.halo denemedim.yalnız içtikten hemen sonra ishal durumu görülüyorsa vucut dışarı atıyor.hiçbir faydasıda kalmıyor.midenin kaç saat boyunca aç beklediğini gözlemlemeni öneririm.hocanın dediği gibide farklı karışım dene.

therion bunu beğendi.
  3. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    oncelikle theron a bişiler soylemek ıstıyorum. arkadasım ben 2 gun once vapor(fruit punch) + halo(orange super bir tat) urunlerını kombineye basladım.

vaporu 2 gun daha onceden kullanmaya baslamıstım. soyle soyleyeyım. bi kere aromasından dolayı tadı resmen acı zehir. ama olumlu ve olumsuz etkısı bende cok fazla oldu. soyle dıyeyım vaporu içtikten bı 15 20 dk sonra direk ucuşa geçiyorum. vucudumdakı kan resmen bogaz kısmına toplanıyor.ve gumgumm vuruyor beynıme bunu olumlu olarak soyluyorum ayrıca kollarımda normal bırınden daha fazla damar belırgındı bu vapordan sonra damarlarım resmen kıvrılmaya basladı yılan mısalı kıvrım kıvrım oluyorlar calısırken. fakaaat eger bu vaporu yemekten mınumum 1.5 saat sonra degılde daha erken ıcersenız işte ozaman dunyanız kararabılır. ben boyle bır hata yaptım. resmen bayılıp dusecektım. bır mıde bulantısı yanında da hafıfı bas donmesı yaptı. bırde bende eger mıdede bır sorun olduguunda cok kotu oluyorum bırazda ondan olabılır. ama en ama en kotu yanı ıse su vapordan 2 olcek aldıgım gun sporu yaptım eve geldım saat aksam 11:30 gıbı 1 saat daha oturdum ve yattım. Allah ınandırsın sizi sabah ezanına kadar uyuyamadım yatakta bi saga bi sola dondum. adeta cıldırdım ve asırı hassaslastım bole bırı bana seslendıgıınde bı anda yerımden zıplar oldum. ertesı gun yan etkılerıne baktıgımda aynı yasadıklarımdan bahsedılmıstı. tavsiyem eger olcegı yukselttıgınızde boyle etkıler yasıyorsanız yapmanız gereken ya sabaha yakın spor yapın yada olcegı azaltın.

haloya gelınce. portakallısı adeta mukemmel. buz gıbı suyla ıçmeye calısıyorum. yavas yavas içtiğimden dolayı bogaz şişrme sorunu falan olmuyor ama o bogazda verdıgı ferahlık suyun soguk olmasıyla dogru orantılı olrak artıyor. buda cok guzel birsey. etkilerine gelince daha 2 gun oldu ama bendede kol bolgemde bi pump etkisi var. yenı calısmıs gıbı şişkin duruyorlar. ama kramp ve benzerı etkılerı suanda yasamadım. zamanla bu baslık altında gelısmelerı anlatmaya calısırım.

4. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    vapor+halo stacıkını 5 gundur ıcmedım ant da yapmadım dınlendım, bakalım bugun tekrar baslayacagım. vaporun antrenmanlardakı ıtıcı gucunu bende hıssedıyorum ıyı basıyorum ve normalden daha cok terlıyorum, ama damar olayında pek bısey goremedım. sımdı aslında rutin şu; sabah, öğlen yemek yedim saat 4 gıbı hafıf bıseyler atıstırdım 6 da vaporu aldım(2 ölçek) 6.20 de ant basladım diyelımkı 7.20 ant bıttı hemen 2 olcek halo yu shaker da yapıp ıcıyorum. sonra surec su sekılde ıslıyor; eve dogru yuruyorum yaklasık 10 dk suruyor, hemen wc ye atıyorum kendımı, sonra duş alıyorum sonra ve bı yorgunluk bı bıtkınlık bı agırık cokuyor ustume yemek yemeğe ıstegım sıfırlanıyor onume yemek koysalar yiyemiyorum yaklasık saat 9.30 cıvarı az bıraz kendıme gelıp bıkac sey atıstırıyorum. ama ısın kotusu bu halo bende anabolık etkı gostermıyor ama ıstahımıda kestıgı ıcın sonucta noluyor ben ant sonrası yeterlı besını alamamıs oluyorum ve dogal olarak vucuttan yıyorum. yanı kullandıgım 3 hafta boyunca bana olan süreç bu ve su ana kadar degısmedı. bugun 5 gun aradan sonra tekrar ant ve kombıneye baslıyorum, yıne 2 ser olcek alacagım ve 4 de yedıgım atıstırmayı daha kompleks bı ogune cevırecegım, halo yuda su ıle degıl meyva suyu ıle alacagım. ve cuma ya kadar bole deneyıp sonucu yazacagım. he denebılırkı sende zorlama kardesım ıcme o zaman. dogrudur ama olayın bır maddı yonu varkı sokaga atılan para olur, ıkıncısıde ben bu kombıneye baslamadan once vucudum gayet ıyı gıdıyordu ve agustos bası tatıle gıdecekken bu stack benı ucurur dıye beklerken olaylar tamamen tersıne dondu ve kombıneye basladıgım sevıyenın gerısındeyım buda moralımı bozuyor ve hırsla benden aldıgının fazlasını gerı alabılmek ıcın mucadele edıyorum. belkıde sacma bı hırs ama durum bu....

saygılar..........

5. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    theron soyle birsey daha anlatayım dun ogle vakti vapordan bir olcek ve yanında 3 5 amıno caktım. sadece amacım ogle vaktıde pump etkısını devam ettıreyım ve yanında aldıgım amınoylada ufacıkta olsa protein pompalanmıs olurdu kaslara dedım. ama sonuc tam bir hüsran. bir baş donmesi bir mide bulantısı. aklım almadı neler oluyor dedım. tavsiyem nano nun olcegını azalt 2 yerıne 1 olcek kullan. ben 2 olcek koydugum gun sporun sonlarına dogru hemen bi baş donmesi ve mide bulantısı aldı benı. daha sonrada ogle vaktı bir nevi bu deneyide yapınca anladım ki fazla vapor bana yaramıyor. kaldıkı 1 olceklede bana haylı haylı yetıyor.

bi dene baklaım theron.

therion bunu beğendi.
  6. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    memolf zaten 1 ölçek ile yeterli performansı alıyorsan bunu yükseltmeye ihtiyacın yok demekki. Boşu boşuna 2 ölçeğe çıkmak bi işine yaramıyacaktır. 2 ölçeğe ancak belilrli bi tolerans geliştikten sonra çıksan senin açından daha yararlı olur.

memolf bunu beğendi.
  7. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    dogru soyluyorsun zaten bendekide biraz gereksiz bir davranıstı. baya bi gaza gelince insan yapıyor boyle saçmalıklar :)

8. BOSE

BOSE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ölçek çıkmazı??

Arkadaşlar selam,bende Halo aldım,ancak içersinden diğer ürünlerdeki gibi bir ölçek kaşığı vs...çıkmadı??acaba sizlerdeiknden çıktı mı?Eğer çıkmıyor ise,ölçekten kastınız nedir?Kaşık ile mi koyuyorsunuz(eğer evet ise hangi boy kaşık ile?) yoksa diğer supplementerların içersinden çıkan şeffaf ölçekleri mi kullanıyorsunuz?

Hoşçakalın,saygılar...

9. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    eline bir yemek kaşığı al sok kutunun içine karıştır , karıştır bak orda bulacaksın , içinde ölçeği var.

10. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    daldır elını ıcıne, tozun altında kalmıstır......

11. BOSE

BOSE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bulundu:)

Çok teşekkürler,buldumbench_O

12. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    bugun sanırım 7. gun oldu. halonun ve vaporun bendekı etkısını soyleyeyım. vapor bana oyle bır pump etkısı verdıkı son set on kol calısmalarımda artık kolum yırtılacakmıs gıbı hıssetmeye basladım korkudan setı yarıda bıraktım. damarlarım asırı belirgin.

halo ise sabahları ozellıkle felaket bır sertlık ve dolgunluk verıyor vucuda ogleye dogru bıraz azalıyor aksam sporda tekrar sertlesıyorsunuz. yanı proteın tozundan daha mı ıyı dersenız bence daha ıyı.

13. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    gecen hafta vapor+halo stackının bende yaptıgı olumsuz etkılerı ortadan kaldırmak ıcın cesıtlı seyler denedım. ornegın halo yu meyva suyuyla ıctım olmadı, haloyu antrenman ıcınde yavas yavas ıctım o da olmadı vaporu ıcmedım ve evet sorunu buldum. gercı urunlerın 3 te 2 sı bıttı ve urunlerden ve zamandan baya bı kaybım oldu maglesef keske daha once deneseymısım ama ben problemı hep haloda sanıyordum megerse vapordaymıs. cuma gunu vapor almadım halo aldım ve ne bagırsaklarım bozuldu nede ıstahım kayboldu. kalan halo yu tek basına ıcecegım bundan sonra. keske hıc stack yapmasaydım, cunku bana baya zaman kaybettırdı. haftaya tatıle gıdıyorum ve amac stack e baslamadan oncekı hale gelebılmek, artık halonun herkeste yaptıgı o cok olumlu etkıler benım ıcın sımdılık bıraz utopık kalıyor...

saygılar...........

14. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    therion senin için sonuç gerçekten hazin olmuş ya ama sen bu işe çok istekli başladın elinde sonunda yapçaktın yani daha öncede söylmiştim vaporla halo kullanımı heryerde tartışılıyo kimi öneriyo kimine ters geliyo şahsen o dönem pamram olsaydı bende vapor da alırdım

15. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Kesinlikle vapor+halo stackını yapıcam anlattıklarınız bana çoşkuyu verdi hadi hayırlısı :)

16. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    no içerikli ürünlerde devamlı satın alamayacaksanız moralinizin bozulmaması için kullanmayın derim genelde ama..benimde aklıma soktunuz bu kombinasyonu..
    tabi yanında nitro-tech hardcore ve animal pak ile ;)

17. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Animal pak ve Nitrix ztn kullanıyordum vapor+halo kombinasyonunda eminimki etkiyi arttırıcaktır thums:

18. portakall41

portakall41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben no-xplode+halo+bsn true mass kombinesi yapmayı düşünüyorum. acaba bir yararı olurmu. yada bana ne tavsiye edersiniz.

19. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Halo ile vapor kombinesi yeterli olur

20. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    firebird artic fruit punch için ispirto gibi demiş..bunun dışında hangi aromayı tavsiye ediyorsunuz...
    Orange Avalanche'ı denemeyi düşünüyorum..

Sayfayı Paylaş