MuscleTech Alpha Amino Prototype 216

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve i.omergungor tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

60,0%
  2. Orta karar

40,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    nelerini kullandın dostum söyle hele bakalımda bi işe yaramadığını anlayalım?

:) helal be çok doğru bir laf

2. Overlord

Overlord Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    belki muscletech reklamlarındaki dalga konusu olan sayılara bakıp ağzının suyu akarak muscletech en iyisi diye düşünmek yerine araştırma yapsaydın, içerik karşılaştırması yapsaydın, yabancı forumları okusaydın anlardın... bir numaralı marka konusuna gelince heralde reklamların yarattığı etki yüzünden öyle olduğunu sanıyorsun amerikada durum hiç de öyle değil mesela muscletech bodybuilding.comda hiç bir zaman ilk üçe giremedi... ama sonuçta bir tabletin 8 gr olduğuna inanacak cahillikte birisin... bu yüzden sana uzun uzun açıklama yapmarak zamanımı çöpe atmayı düşünmüyorum... türk milleti hakkında yaptığın genellemeye gelince önüne konanı sorgulamadan kabul etmek bu halkın özelliği olmasın sakın?

ikinize de hayatta başarılar hep bu kafayla devam edin... emin olun iki üç tane muscletech ürünü alınca 10 katı fazla kas yaparsınız, zaten jay cutler, dexter jackson kullandığına göre dünyanın en iyi markası olmalı...

Son düzenleme: 9 Eylül 2009
    dachosen ve ozzers bunu beğendi.
  3. Dogu

Dogu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bak arkadasım biz fikirlerimizi sölerken kimseyi zan altında bırakmadık hakaret etmedik ikimizde bizce dogru olanı ve sebeplerini açıkladık bb.com bir otorite değildir kullanıcı ve fiyat performans a göre sıralama yapar bu tür bir sıralama en iyi yi bulma anlamında asla yol gösterici olamaz çünkü fiyat performans ve kullanıcı görüşlerine göre avrupada en çok satan araç renault en çok güvenilen araçta toyota çıkmıştır :) çünkü fiyat performans söz konusudur yani mercedes bmw audi porche aston martin ferrari bu listede asla ilk üçe giremeyeceklerdir çünkü asla yılda 500.000 adet satamayacaklardır bu verdiğim örneği arif olan anlar diyorum ve aynası iş kişinin söze bakılmaz atasözümüzden yola çıkarak dünyanın en iyi 15 bodybuldingcisinin ve diğer kategorilerinde üst sıralaraında yer alan bir çok starın muscle kullanması sen istesende istemesende o markanın en iyi olduguna işarettir bir çok starın sponsor falan gibi sıkıntılaı yoktur dünyada ellerini salladıkları anda sponsor bulabilir ve binlerce hatta milyonlarca dolar kazanabilirler bu yüzden hiçbiri ne jay cutler ne dexter jacson ne branch warren ne diğerleri en iyi olmasa muscletech kullanmaz ve spor hayatlarını böle şişme ve bir *** yaramayan ürünlerle tehlikeye sokmazlar =)

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Eylül 2009
    Ahura-Mazda bunu beğendi.
  4. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Ben yabancı forumları pek takip etmedim genelde TR den almaya çalışıyorum o yüzden muscletech den devam ediyorum ara sıra. Bir ara netrition dan bir şeyler getireyim diyorum bayrama doğru gümrük sınırlamaları gevşiyor. Senin takip ettiğine göre popüler olan markalar nedir söyleyebilir misin? Sanırım gasparı, scivation beğeniliyor. Bir de onlardan deneyelim.

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    üslubunuza dikkat edin ve kişisel saldırılardan kaçının..

dachosen, Overlord ve zigbog bunu beğendi.
  6. Overlord

Overlord Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Sana tavsiyem controlled labsin ürünlerini tercih etmen, türkiyede az bilinen bir marka ama kullanıcı yorumları çok olumlu. scivationda xtend bir kaç yıl önce büyük çıkış yaptı hala çok popüler ve kaliteli bir ürün ama controlled labsten stack yaparsan (pre/post şeklinde) gerek kalmaz. Gaspari, bsn, muscletech üçü de kaliteli markalar kullanırsan faydasını görürsün ama dediğim gibi bence c. labsi denemelisin. Muscletech'in anator, aplodan, cyro-test, gakic, creakic, leukic tarzı ürünlerinden uzak dur bence çünkü dediğim gibi bunlar şişirme ürünlerinden, bazılarından fayda görücek olsan bile performans/fiyat oranı çok düşük. Vitakic diye yeni sayılabilecek pak tarzında multi-v ürünleri var onu da deneyebilirsin ama içeriğinde yararı kanıtlanmamış çok fazla madde var, oranga triad veya ast multipro'yu tercih etmen daha iyi olur.

ilk olarak sıralamayı bodybuilding.com yapmaz, kullanıcı oylarıyla belirlenir o yüzden yaptığın benzetme de yersiz oluyor. ayrıca amerika'da sponsorluk işleri senin dediğin gibi yürümüyor, herkes firmadan aldığı paraya bakar; zaten çoğu sponsorun sağladığı supplementler benzer. muscletechin reklama ne kadar para harcadığı ortada, dexter ve jay zaten iyi oldukları için muscletechte. eğer senin dediğin gibi bir durum olsa gustavo badell böyle sürünmezdi. bu sene olympiayı phil heathin veya kainin alması bekleniyor o zaman en iyi firmalar mhp veya met-rx(meal replacement dışında tercih edilmeyen bir firma!) mi olacak? kısacası supplementlerin kalitesini firmasının sponsorluk yaptığı sporculara bakarak belirleyemezsin, kıstas kullanıcı yorumları olmalıdır.

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Eylül 2009
    deathlifter bunu beğendi.
  7. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar firmadan hissemi aldınız ürünü tartışmak için açılan konuda tamamen işi kişiselleştirmişsiniz. diez yukarıda uyarıda bulunmasına rağman devam ediyorsunuz.
    Ürünü beğenen alır, beğenmeyen almaz

Ahura-Mazda bunu beğendi.
  8. Dogu

Dogu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    işte sorunda ordan çıkıyor begenipte alamamak yurtdışında da öyle türkiyede de =) ben zaten forum yönetiminin uyarsını dikkate alark polemiklere ve iksi atısmalara girmiyorum çünkü işin gercegini ve dogrusnu bilen biliyor kimse öğretmek gibi bir yükümlülüğüm yok =) ama durum tesbiti yapmadanda duramadım eğerki bu bir sorunsa site yönetiminden özür diliyorum ama gercekleride söylemekten geri durursam karakterime hakert etmiş olurum ve bu bana hiç yakısmaz herkese iyi geceler...

9. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    kullanım seklınde oldugunu sanmıyorum cunku ne denıyorsa oyle kullanırım elımı korkak alıstırmam. ne bulunursa ıcıne doldurdukları urunlerı benım ısıme yaramıyor.

polemiği alevlendırmek degıl amac, bu msjı yenı gordugum ıcın cvp yazıyorum. arkadasım dunyanın en ıyı urunu olsa (kı bole bısey yok) benım ısıme yaramıyorsa benım ıcın dunyanın en kötü ürünüdür. gereksız pahalı ve bol reklamlı urunlerının ıcıne teorıde ıse yarayan herseyı dolduran ama bunun pratıkte ise anlatıldıgının yarısı kadar ıse yaramayan urunlerı var.

Son düzenleme: 14 Eylül 2009
    dachosen ve Overlord bunu beğendi.
  10. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    halo vapor nanox9 (therionla aynı zaman da kullandım )her biri beş para etmez aşırı reklam janjanlı paketler bodybuildingi detaylı okursanız şaşıracaksınız hatta bitanesi vaporu yakıyordu ki resmen petrol gıbı yandı
    mesela nanox9 dakı yohımbine sonradan gerı çıkarttı asırı sıkayet aldı
    arkadasların dedıgı dogru amerıkada resmen alay edıyorlar
    celltech urunu sadece oyun okadar paraya hıç gerek yok
    kreatin yada çeşitleri ve üzüm suyu
    hepsi bu ekonomik celltech

kısacası okadar paraya içicem diye işkenceye hıç gerek yok
    daha ucuza daha baba işe yarar kombineler yapılabilir

Overlord bunu beğendi.
  11. haso777

haso777 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    muscletechin bütün ürünlerini kullandim hemen hemen hepsini amerikadan aldim inanin çok büyük bi numarasi yok bence en iyi gaspari şu anda gerçekten mucize bekleyebilceğiniz tek marka özellikle superpump sizeon novedex arti protein tozu inanılmaz etki yapiyor.....

12. Malefice

Malefice Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Bugun bu urunu aldim, 6 tablet workout oncesi diyor, her ay ciddi vucut analizi yaptiriorum, bakalim onceki aylarda gerceklesen gelismeden daha iyi bir etki yapacakmi gelismeye

13. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    ürünü sadece amino olarak düşünmeyin çok + sı war içinde gaba olan bi supplement görmedim mesela daha önce

14. dontkiss

dontkiss Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Acıbadem
    ben kullaniorum süper diyebilirim 4 216 4 de musletech hydrox new atiorum likit olandan cok iyi

15. arkidis1980

arkidis1980 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bu ürün sadece antreman günlerimi kullanılıyo acaba

16. karathunn

karathunn Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Muscletech çok büyük bir balon...tartışmaya bile gerek yok...BSN ve gaspari bu anlamda gerçek mucizeyi oluşturan ürünler.Muscletech yerine universal animal serisi çok daha faydalı olur...thums:

17. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Gaspari'ye lafım yok ama BSN noxplode kullandım tam bir hüsran. Hiç güzel bir ürün değil. Bunun yanında Muscletech vapor, nanox9 gibi ürünler çok güzel ürünler. Verim alamadığınız ürünleri nasıl bir beslenme planıyla kullandığınızı yazarsanız. Daha doğru bilgiler ortaya çıkar. Her markanın balon veya çok iyi ürünleri olabilir. Muscletech balon diyip geçmek çok doğru olmaz. Muscletech'in vapor-nanox9-nitrotech-intravol ürünlerini kullandım ve gerçektende güzel ürünler yakında da halo kullanıcam ama onunda kötü olacağını samam. BSN in syntha-6 sını kullandım çilekli, tad olarak iğrenç. Ama etki olarak çok iyiydi.

18. karathunn

karathunn Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    verim alamadığım muscletech ürünü nitrotech oldu.Kullanırken ki beslenme programımda oldukça iyiydi.Günde 120-140 grama yakın protein alıyordum.Gelin görün ki noxplode da bende inanılmaz etki yaptı.Bugüne kadar optimum verimi aldığım tek ürün diyebilirim.Supplement ların ayrıca kişilerin genetiğine göre de farklı etkiler gösterebileceğini düşünüyorum.

19. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    olabilir. kişiden kişiye tabi ki fark vardır ama, nitro-tech bir protein tozu bundan mucize beklememek lazım. Protein tozlarının için çok iyi bir kaç üründen biri benim için nitro-tech'dir ama sana göre bu böyle olmayabilir. BUnun için zaten markalara balon demek anlış olur. ;)

20. karathunn

karathunn Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Ben zaten markaya direk balon deyip markayı harcamadım.Bu kadar abartılı reklamlarına karşı benim tepkim yani millete çok şey vaat ediyorlar.Ayrıca senin muscletech'in gizli hissedarı olduğuna kanaat getirdim:).Valla laf söyletmiyorsun muscletech'e.:lol:

Sayfayı Paylaş