Musclepharm Bcaa Alsancakta 65 TL, Decathlon 100 TL, Buddy güvenilir mi

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve The Gimp tarafından 28 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. The Gimp

The Gimp Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba dün Gaziemir Optimum Decathlondan Musclepharm bcaa hap olandan aldım ve Optimum nutrition glutamin olmadığı için alamadım. Alsancak kervan Pasajındaki Buddy vitaminden 95e aldım optimum glutamine ve normal fiyat. Musclepharm bcaayi ise 100 TL ye aldım Decathlondan . Buddyde nakit 65e satacagini söyledi. Optimuma gidip iade etmeyi düşünüyorum siz ne dersiniz? Buddy vitamin güvenilir mi

Not: konuyu yanlış yere açmış olabilirim forumda baktım baktım burası mantıklı geldi, yanlissa kusura bakmayin, cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

illegal00rh bunu beğendi.
  2. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar, öncelikle bu ürünler direkt ithalatçı firma üzerinden gelip, ülke içine dağıldığı için standart bir fiyat tarifi var. Şirketler arası küçük farklar olsa da, böylesine büyük bir fark insanı biraz endişelendiriyor açıkçası. Daha önce ismini duymadığımız bu şirketle alakalı herhangi bir bilgi veremeyeceğiz. Protein tozu vs ürünleri de gıda olduğu için, kalitesini bildiğiniz ve orijinalliğinden emin olduğunuz yerlerden almanızı önemle rica ederiz.

www.supplementler.com
    Türkiye'nin Fitness Mağazası

3. The Gimp

The Gimp Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    http://buddyvitamin.com/

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/buddyvitamin/tanitim/yasal-izin-belgeleri-9920

Farmatek kendi sitesinde yetkili bayi olarak da göstermiş fakat fiyat farkı garip geldi ama güvenilir bir yere benziyor siz ne dersiniz

4. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Biz konuyla ilgili görüşümüzü ilk mesajımızda belirttik, bundan sonrası tamamen sizin insiyatifinizde olan bir konudur. Protein tozu ve gıda takviyesi ürünleri önemli bir konudur ve çok fazla araştırılma yapılmadan ve güvenilmeden alınmaması gereken ürünlerdir. İyi günler dileriz.

Sayfayı Paylaş