MUSCLEPHARM Arnold Series Iron Mass kullananlar

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve silden tarafından 4 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. silden

silden Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 170 boy 58 kg ağırlığındayım. Kolay kilo alamıyorum öyle çok fazla da yemek yiyemiyorum. Body e başlamak istiyorum fakat durum şu ki bu bünyede body nin pek bir etkisi olmaz. En azından hacim istiyorum vücudumda barışık olayım. Araştırdım bu ürünü buldum. Kilo almak için başlangıç olarak Iron Mass önerir misiniz ? Kullananlarda yorum yaparsa çok sevinirim...

2. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bu ürün çok iyidir, protein oranı güzeldir ama çok fazla kalorili değildir. Onun yerine Hardline ProGainer ya da Weider Mega Mass ile daha hızlı kilo alabilirsin.

3. ozgun_oncu

ozgun_oncu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Önemli olan kas kütleni artırman hardline ile aldığın yağ hiç bi işe yaramaz ben kullandım tadı da güzel etkisinde beğendim 3.6 kg olan bittiğinde 5 kg almıştım

4. silden

silden Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Karbonhidratlar büyük ihtimal yağa dönecek vücudum o kadar yağı yakamaz sporla da olsa. Okuduğuma göre iron mass hacimce artış için bileşenler ihtiva ediyormuş. Yani beni kurtarır gibi en iyi 10 gainer içinde yer alıyor tabi satış hilesi değilse ingilizce çoğu sitede araştırdım çünkü. Biraz kilo almam lazım sporla beraber o yüzden araştırma içerisindeyim. Cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum :)

5. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar bende gainer kullandım ama hiç yağlanmadım bence bu kişiden kişiye değişir . zayıf biri hemen yağlanmaz zaten vucudunda eksik vardır. 4 ay önce 2 kutu stirec mass aldım 4500 kg bir tanesi bakın bi 50 gram porsiyonda 41 gram şeker var , şuan 64 kg oldum 2 kutu bitti yağlanma sıfır aksine bacaklarım omuz ve kollarım gelişti topladım .Bence dene ürünleri özellikle öle hemen alma büssürü site var takipte kal indirim yaptıklarında al .

6. silden

silden Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ürünü kullanmaya başladım yalnız içiyorum 1-2 saat sonra ishal yapıyor. İlk gün kaşık koydum ishal yaptı. 2. gün 1 kaşık denedim acaba protein fazlası mı var diye sonuç tekrar ishal. Son kullanma tarihi 05/2016 laktoza karşı bir sorunum yok ama kilo alıcam diye kullanıyorum ishal yapıyor. Optimum serisi %100 gold whey kullandım sütle bir sorun yoktu. Kullanmayı bırakmalı mıyım ?

7. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Tecrubeli ve bilgi sahibi insanlarin bilgisinden faydalanmak istiyorum, vucudum yag tutmayan bir yapiya sahip o yuzden yaza girerken hacim icin gainer kullanmak istiyorum fakat insülin zıplattigi bilinmekte icindeki sekerde dolayi. Bu urunun sekeri gercekten cok az ve karb. yuksek yani tam aradigim bir toz diyebilirim icindeki karb ve seker orani insülin dengelerini bozarmi?

Sayfayı Paylaş