Muscle Tech sizce balon mu, mükemmele giden bir yolmu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve altaylar tarafından 30 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Sizce MuscleTech ürünlerinde mi yoksa reklamlarında mı harikalar yaratıyor

1. a.)bence balon, sadece reklamı iyi yapıyorlar

14,0%
  2. a.)bazı ürünleri gerçekten harika, ancak bir kısmı da balon

33,9%
  3. a.)yaptığı her üründe harika

26,1%
  4. b.)bütçem olsa kullanırdım(yada daha fazla ürününü kullanırdım)

29,2%
  5. b.) bütçem olsa da diğer firmaların ürünlerini kullanırdım

6,2%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 51 üye.
  1. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    optımumun bırıncı secen sıte ne kadar objektıf bırıncı seçebılırkı keısn reklam para karşılıgında secılmıstır

suyla ıcmeme ragmen tadı cok guzel çikolatalısı bıldıgım muschle tech de aspartam içermiyor buda benım ıcın önemlı bugun dısvovert scıence t. de aspartamın ne akdar zararlı oldugunu söyledıler guzel belgeseldı

2. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    balon

hocam site optimum u birinci secmis olabilir de biz kullandık denedik ki kaldı ki su sitede optimum kullananlar ile muscleteceh kullananları karsılastırsak optimumun yarısına bile gelmez bunun nedeni fiyat mı hayır muscletech nitrotech i gnc den gold kartla 151 tl ye aldım sitelerde genelde 161 tl civarı optimum u 165 tl ye aldım fiyat olarak bi fark yok ama memnuniyet herkes memnun optimumdan ama muscletech i genelde bi kullanan bidaha kullanmıyor yorumlardan okudugum kadarı ile de ayrıca bu zamanda aspartam kullanan protein tozu kaldı mı cok merak ediyorum tabi bana nitrofull genrise falan deme gözünü seveyim ucuza kacıp saglıgımdan olacagıma hic kullanmamayı tercih ederim ayrıca amerikada en cok satan marka optimum dur ayrıca optimum u site degil kullanıcılarbirinci secti sitedeki puanlamalar kullanıcı oylamaları ile yapılıyor.bu arada optimumcu falan degilim ama deneyimlerime dayanarak kesinlikle optimum tam bi kalite ben sürekli degistiriyorum proteinimi su an weider premium whey le optimum hydro builder kullanıyorum kombine ederek weider cok kaliteli bi toz karısımı 30 saniye köpürmesi hic yok ama tadı berbat koz helvası sanırım cilek muz Türkiyede satılsaydı on numara olurdu hic begenmedim koz helvasını acımtırakweightlifter

3. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam tadının bu kadar kötü gelmesi çok ilginç belki çilek aromasını sevmediğinizdendir. Ben 2 kutu optimum double chocolate dan sonra çikolatalı musletech'e geçtim, hem tat hem de kıvam olarak daha çok hoşuma gitti. Yani zevkler renkler muhabbeti.

4. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    Falanca iyi falanca kötü diye bir şey yok; beslenmen ve dinlenmen iyiyse supplementden alacağın fayda da o derece iyi yada kötü olur ister muscletech olsun ister hardline. Kimisi sadece iki yumurta ve peynir yemiş salona geliyor; sabaha kadar bilgisayar başında oturuyor ondan sonra bana gelip "bu nitrotech fosmuş yauv" diyor.

rockybalboa7 ve Steve bunu beğendi.
  5. qurkann

qurkann Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    En cok hissetiğim protein tozu tek geçerim tabi beslenme düzgün olursabench_O

6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    Nedense benimde optimum a karşı antipatim var.ben antalyada yaşıyorum ve çevremde kimse ON kullanmıyor.burdaki en büyük supplement satıcısı ilekonuştum ON un hardline dan farkı yok diyor.ayrıca içeriğinede bakıyorum %100 whey i en sade proteinlerden biri(yani vitamin bile yok) bu olaylar kişiden kişiye değişir benim tavsiyem hep bir markaya baglı kalmamak ama çok berbat markalarıda kullanmamak(mesela nitrofull tr power gibi :D :D )

7. McNalcaci

McNalcaci Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yeşilyurt/İstanbul
    Nitro-tech ve gakic gerçekten kulolandığım en iyi supplementler şuana kadar.

8. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    En çok ilgimi çeken bu ürün oldu
    Hydrazide
    yarışma öncesi kullanım için yapılmış derinin bir tabakası olan dernis i incelten ve yağı azaltan bir üründür

9. brhmcr

brhmcr Guest

Su atmaya yarayan bir urun, yani diuretik cok daha ucuza mal edilir :) bitkisel yolla

10. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Mussletech MyoBuild aldım. Kutunun arkasında ingilizceden çevirince aynen şöyle yazıyor;

Eğer bu ürün kullandığınız en iyi post-workout growth accelerator değilse, kullanmadığınız kısmı 1 ay içinde geri yollayın paranızı iade edelim.

Marka iyidir, kötüdür bilmem ancak ürünlerinin arkalarında oldukları ve en iyisi olduklarını idda ettikleri bir gerçek.

11. AnimalPower

AnimalPower Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    urunleri az ama iyi yapiyorlar performance serisinden nitrotechi denedim iyi kreatin orani vardi

12. uzk

uzk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Sporda 5.ayın ıcındeyim ilk tozum nitro tech oldu 4.ayda kullandm sımdılık 1haftalık daha kaldı bitmek üzere ama F/p olarak etkisi gözle görülür oldu bende :) tekrar kullanmayı dusunuorm syntha-6 bitince tabi :p :O

Sayfayı Paylaş