1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Muratcan Biceps

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve muratcan.biceps tarafından 8 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    Merhaba. geçen günkü konum sayesinde fotograflarımı çektim şimdi buraya atıyorum iyi oldu.(haddime değil ama banlanan kişi geri alınırsa memnun olurum o konu kilitlenmesini talep ediyorum) ve üye fotografı olarak buraya taşıyorum başlıgı(yasaklı olaylar konusulmamak üzere).kısaca anlatayım 8 ay önce pc başından kalkmayan şişmanın tekiydim. 106 kg dım.4.5 ayda 75 e düştüm.şimdi amacım büyümek 83 üm.herkese saygılar buyrun link

http://imageshack.us/photo/my-images/222/11082011224.jpg/

profil fotosu 4.5 ay sonu

selim4141, Kocyumurtası ve sthammer bunu beğendi.
  2. sthammer

sthammer Guest

17 yaşımdayken böyle vücudum olsaydı keşke, gayet iyi, dün görmüştüm fotolarını ancak farklı bir bölümde olduğu için yorum yapmamıştım, biseps pozu dikkatimi çekmişti özellikle, yumurta şekli iyiydi ve isimle tam orantılıydı, başarılar

muratcan.biceps bunu beğendi.
  3. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bende senin bedenine önem verdiğin kadar zihninede önem verdiğini yazılarından takip ediyor ve sana imreniyorun dr.steelhammer :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:52 ----------

sabah 5:30 kalkış 1 ölçek s6+4 kaşık yulaf+muz veya bir porsiyon real mass

1 saat sonra kahvaltı 4yumurta(3 ü tam) 100 g. light peynir+2 dilim k.ekmegi+10 zeytin+bir avuç ceviz badem(varsa calve fıtık ezmesi)+domates yeşillik vs.

okulda ara öğün 2 elma

ant 3 saat önce öğle yemegi(sabah yapıp kabıma koydugum yemek):250 gr(çiğ) pirinç lapası,270-300 gr kırmızı et veya tavuk+annemin z.yaglı yemegi :)

antrenmandan 2 saat önce 2ölçek gainer+1muz+yarım elma+bir avuç üzüm

antrenmandan yarım saat önce:1 ölçek vapor+1 ölçek monster amino+4 kapsül inosine

antrenmandan hemen sonra 1 ölçek s6+yarım ölçek nitro

1 saat sonra kalan yarım nitro

1 saat sonra 1 büyük patates 250-300 g tavuk haşlaması+buharda pişmiş brokoli,biber,kabak vs sebze(bunları kaba koyup derhanede yiyorum)

evet gelince 5 yumurta beyazı 1 kaşık yulaf

gece yatarken(10:30 da mutlaka) 1ölçek casein+light yogurt

herkese saygılar programım bu

Kocyumurtası ve sthammer bunu beğendi.
  4. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    108 kgdan bende dustum senın gbı aynı yoldayız devam bu yolda hacım antremanlarını cok yap gunde bır bölge yeterlı şokla kaslarını protein amıno asıt kullan baska tavsıyem yok emegın guzel. aynı anda baslamısız mutlu oldum sımdı benım gıbı bırılerı oldugunu görunce :) bunlarda baslamadan öncekı sonrakı halım 5. ay bıtıcek kasım bıtımınde :) thums:

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 8 Kasım 2012
    muratcan.biceps bunu beğendi.
  5. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    idmanım haftada 5 gündü 4 güne çektim arkadaşlar recovery ve büyüme adına. saygılar

sthammer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş