Multivitamin hardline mı biotech mi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve EdgeVII tarafından 5 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Selam arkadalar,
    Multivitamin alıcam eczane ürünlerinden pharmaton vb. pahalıya geliyor, animal pak ve anavite te bana çok gereksiz fazla geliyor bizim gibi sporcular için oyüzden biotech ve hardline arasında kararsız kaldım ikiside 100-120 kapsül serving size 1 kapsül aynı fiyat sanırım epey gider günde 2 tane alsam bile.
    Hangisini önerirsiniz

2. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Solgar vm-2000 al

3. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Pharmatonla aynı fiyat aynı adet, 30 kapsül 30 lira çok gelmese pharmatona devam ederdim :)

4. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yine de animal pak derim fazla kullanmazsan fazla gelmez

5. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Animal Pak bu sporda çok iyi yerlere gelmiş sporcular dışında bana göre parayı çöpe atmaktır. Değerleri çok çok fazla ve normal bir sporcu için çoğu boşa gidiyor.

6. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    dediğim gibi sende 1 paketin yarısını kullanırsın mesela günlük yani illa bi paket bitirmessin o zaman ihtiyacın kadarını almış olursun

7. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    1 paketin yarısını kullanarak iyi birşey yaptığınımı sanıyorsun ki sen?
    Bir kısım vitaminleri alıp bir kısmını almamış olucaksın ne mantığı var? Bence sen önce animal pakın ne olduğunu öğren sonra akıl ver insanlarıda yanlış yönlendirme bu konu altında.

Her tablet farkı işe yarar yarısını bugün yarısını yarın kullanıyım gibi bir durum söz konusu bile değil, bu şekilde kullanmak ' 1 gün protein 1 gün karbonhidrat ' yemeye benzer ancak.

eludem bunu beğendi.
  8. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle sözlerinize dikkat ediniz her tabletin farklı işe yaradığını bende biliyorum ne demek bir kısmını alıp bir kısmını almasan ne mantıgı var önce mantıgınızı kullanmayı bilin sonra cevap verin adam yeni daha yarısını alsa da mutlaka faydasını görecektir ertesi günde paketin kalanını alır tamamlar ne yani senin vücudun 1 güne mi endeksli herseyi birgün icinde yasayıp ertesi gün tamamen farklı bi sekilde o güne göre mi endeksleniyor önce biraz mantık yürütmeyi öğrenin sonra mantıktan bahsedin lütfen ayrıca kimseye akıl verdiğimiz yok benimki sadece bi öneridir polemik yaratmaya çalışıp insanları galeyana getirmeyin

9. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Her vitamin mineral vs. vücutta depo edilmez.
    Animal pak bizlere göre değil, fakat güzel pazarlama teknikleri sayesinde 6 aylık insanlar bile animal pak peşinde koşuyor parasına yazık ediyor neyse konuya dönelim.

Yokmu Hardline ve biotec kıyaslaması yapıcak fikir vericek?

10. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    hardline,biotech ve animal pak kullanmış biri olarak ve animalı çıkartarak yorum yapmak gerekirse;hardline bazı yönleriyle bir adım önde.biraz daha fazla zinde olduğumu hissediyorum hardline da.fakat idrarınızın rengi ve kokusu bioteche göre çok daha kötü durumda.günde ~5 litre su içen biriyim fakat daha şeffaf çıkan bir idrar göremedim :) içeriklere bakılarakta kıyaslanabilir vitaminler az çok.ben burada kimseye biotech alma hardline al kolun 2 cm fazladan artacak demiyorum vitamin sonuçta bunlar.biotech in doz ayarlamasından dolayı olan avantajıda bazen günde 4 tablete kadar çıkabiliyordum fakat hardlinedaki bazı maddelerden dolayı bu sınırlanmak zorunda kalıyor.
    animal pak konusuna gelince kesinlikle ürünün boş bir ürün olduğunu düşünmüyorum.kullanılıp tecrübe edilmesi gerekilen bir ürün.antremandan sonra şeklinde kullanıyorum ben ve recoverye etkisi yatsınamaz derecede.kullanım şeklim; E vitamini sökülmüş olarak,sadece antrenmandan sonra şeklinde kullanıyorum.çıkardığım E vitamini hapınıda arkadaşlarıma falan dağıtıyorum :)

hakankabaoglu bunu beğendi.
  11. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    angry hun neden e vitamini sökülmüş şekilde animal pak tecrübelerini anlatır mısın?

AngryHun bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş