Multipower Professional whey

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

96,0%
  2. orta karar

3,3%
  3. başarisiz

0,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 33 üye.
  1. cem1835

cem1835 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bende bugün itibari ile multipower %100 proteini almış bulunmaktayım 2 hafta sonra yazarım :)

2. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    neden hala neticeyi yazmadın ha?
    whey güzel değal mi çakaaaal
    wheyleri indiregandi yapaceğan en iyi vücudcu sen olaceğan değal mi çahaallll

byormantik bunu beğendi.
  3. mirallas

mirallas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    iyi fiyata bulabilirseniz eger kullanılabilirliği yüksek bir ürün. Çileklisinin cok da güzel tadı var.

4. thuglife01

thuglife01 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Adana
    Yeni kullanmaya başladım bu ürünü İçerik ve Aminoasit profilinde weider gold whey den bile yüksek değerlere sahip kullanıp göreceğiz artık :D

5. RCK

RCK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kocaeli
    slm arkadaşlar multıpower professional WHEY protein kullanıyorum ben çilekli olanı tercih ettim tadı gayet iyi 2250g agırlıgında sarı renkte toz kullanımı nasıl olcak derseniz 300ml suyun içine proteinin içindeki ölçekten 2 ölçek koyup suyla karıçtıracaksınız antreman yapcağınız gun uyandıgınızda aç karnına 1 defa içeceksiniz antremandan 30 dk once içeceksiniz bide antremandan hemen sonra içeceksiniz.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 04:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 03:59 ----------

slm arkadaşlar multıpower professional WHEY protein kullanıyorum ben çilekli olanı tercih ettim tadı gayet iyi 2250g agırlıgında sarı renkte toz kullanımı nasıl olcak derseniz 300ml suyun içine proteinin içindeki ölçekten 2 ölçek koyup suyla karıçtıracaksınız antreman yapcağınız gun uyandıgınızda aç karnına 1 defa içeceksiniz antremandan 30 dk once içeceksiniz bide antremandan hemen sonra içeceksiniz.

6. U.S.

U.S. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben bu protein tozunu arıyorum bulunduğum yerde bulamadım sevmeyen kullanmak istemeyen yada sporu bırakmış arkadaşlar ikinci el olarak satmayı düşünen var mı olursa pm atabilir..

7. sebahattin_ozmen

sebahattin_ozmen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bu ürünün çikolata aromalı,2250 gr olanından aldım.180 boy ve kilom 68 civarında.yaklaşık 10 gün önce zorladım antrenmanda ve koldaki tendomlar şişti.yarın başlıyorum yeniden antrenman yapmaya.şu an bu işte çok yeniyim.gelişmeleri burda tekrar paylaşırım olumlu yada olumsuz..

Sayfayı Paylaş