Multipower Mass Gainer

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 6 Mart 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok İyi

oy sayısı 59
    60,2%
  2. Orta karar

oy sayısı 27
    27,6%
  3. Başarısız

oy sayısı 12
    12,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 84 üye.
  1. JohnnyCage

JohnnyCage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu sitede ki yorumlara bakarak aldım ama pişman oldum. Ürünü kesinlikle önermiyorum, tadı ve kokusu çok kötü. Mideyi bozup gaz yapması da cabası. 180 Tl'ye aldım kullanamıyorum. Günde 1 ölçek içsem bile midem bozuluyor.

Aksini söyleyecek varsa bekliyorum. Belki tavsiye sayesinde midemi bozmadan kullanırım. Ama sanmıyorum.

2. brkn.altnk

brkn.altnk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
  3. Alpbatur

Alpbatur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaslar bu üründen aldım ama içinden ölcek cıkmadı neresinde bu olcek yahu. Ölçek yerine normal kasık mı atsam napsam biri bana fotografını atabilirmi

4. BOdy1985

BOdy1985 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    MULTIPOWER PROFESSIONAL
    MASS GAINER
    Yüksek kaliteli Karbonhidrat – Protein karışımı
    • Her servis 600 kcal
    • Karbonhidrat – Protein formülü
    • Yüksek, kaliteli kalori ve beslenme değeri
    • % 63 karbonhidrat, % 25 protein, % 2,8 yağ
    • 30 x 100 g servis
    • Whey, Süt ve Yumurta albümini içerir

Beslenme Bilgisi 100 g 1 servis ( 100 g )*
    Enerji 1607kj – 379 kcal 2681 kj – 637 kcal
    Protein 25 g 38 g
    Karbonhidrat 61 g 79 g
    Yağ 3,2 g 18 g
    Lif 2,5 g 11 g
    Sodyum 0,17 g 2,5 g
    B1 vitamin 0,96 mg 1,1 mg
    B2 vitamin 0,68 mg 1,4 mg
    B6 vitamin 1,2 mg 1,4 mg
    E vitamin 5,9 mg 6,0 mg
    Pantothenik asit 1,59 mg 3,0 mg
    Kalsiyum 320 mg 800 mg
    * 100 g Mass gainer Çikolata aroması, 400 ml yağlı süt ile karışım değeri

Kullanım Bilgisi : 5 ölçek ( 100 g ) ürünü 400 ml süt ile karıştırınız. Öğün aralarında 1-2 servis kullanınız.http://www.ultrabesin.com/multipower-mass-gainer-3000-gr-pmu192

5. Telecast

Telecast Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim sütle ilgili birkaç problemim var bunu normal su ile karıştırıp içebilir miyiz?

6. BOdy1985

BOdy1985 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    su ile de içebilirsin sorun olmaz. kilo aldırıcıları sütle içilmesinin nedeni protein oranını yükseltmesidir.

7. Alpbatur

Alpbatur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaslar. 2 aylık body deneyimimden sonra karbohidrat olarak fiyatından dolayı bunu aldım. 1 ay boyunca antreman günleri kahvaltıdan önce 3 ölçek antreman öncesi 3 ölçek antreman sonrası 4 ölçek içiyordum. Antreman günleri haricinde sabah 3 ikindi 3 yatmadan önce 4 ölçek içiyordum. 1 ayda kilom 58 den 61.5 e yükseldi. ama ürünü kullanmayı bıraktıgımda tekrar 59 kiloya düştüm. Sanırım yanlıs kullanmısım bide uyku düzenim yok... eger düzgün kullansaydım daha etkili olacagına inanıyorum şimdi multipower powergym weight gainer 6 kg alıcam gercekten süper bu üründen sikayetci olan 10 kişi anca bulabilirsiniz :)

8. MUSTAFA FIRAT

MUSTAFA FIRAT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ölçeklerini nasıl alıyosun bilgilendirirmisin.

9. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Kullanan arkadaslar bu urun sadece yağmı aldırıyo , ? hacim kazandırmıyor mu ?

10. ajans34

ajans34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaslar herkese selamlar...ben suan 31 yasındayım ve gecen seneye kadar 55 kılo bır adamdım..boy 180..zayıf olup kılo almanın nekadar zor oldugunu bılenler bılır ben cocukluktan berı cok zayıftım ve cok sıkıldım bu durumdan..gecen sene bu urunu gordum ve denemek ıstedım spr yaparken agılrık calısırken bu urunu kullandım... 3 haftada 4 kılo aldım ve sonralarıda kılo almaya devam ettım suan 70 kıloyum..sut ıle kullanmak bıraz sorun yaratıyor gaz yapıyor ve cok sıskınlık oluyor..su ıle tavsıye ederım hem tozun emılımı ıcın hemde gaz sorununu ortadan kaldırmak ıcın...bu tarz sporcu tozlarının metabolızma ıle cok alakası var bazı ınsanalarda ıse yaramazken bazılarında cok ıyı yarıyor ornek ben :))) sporu bıraktım ve gobek yaptım..sımdı tekrar basladım salonaa ve toz alıcam yenıden hedafım 85 kılo tabıkı kas olarak calısmlara basladım bıle..saygılar

desperado98 bunu beğendi.
  11. fasofiso

fasofiso Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu ürüne yeni başladım , midemi bozup aşırı gaz yaptı bu sorunla karşılaşan var mı veya çözümü .

12. Eren-33

Eren-33 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar 177 Boyundayım ve 60 Kiloyum , Bu Ürünü Sitedeki Yorumlara Güvenerek 20 Gün Önce Aldım Aldığıma şuan Çok Pişmanım 180 tl de Para verdim, Üründe Her servis 5 ölçek yazıyor ben Her Serviste 2 Ölçek atmama rağmen Beni Resmen Tam 20 Gündür Bitirdi Ayıbı yok bu işin çok feci midemi bozdu. Ben ilaçdan değildir deyip kendimi kandırdıkça, içtiğim her gün düzelmedi midem ve Neredeyse zayıflıyacakdım İsalden.
    İlacı bi kestim tak ertesi gün düzeldim tekrar denedim tekrar bozuluyor 'Şuanda Kullanmıyorum ' Tadı Güzel diyen arkadaşlar Daha Önce Optımum Tatdım Harikaydı ,Arnoldun vardı bi tane tadtım güzeldi , Carbo Mass Kulandım oda güzeldi<(Tamamen Şeker Kilo Aldırmadı) , Bu Tam br rezalet böyle tat olamaz Kesinlikle Tavsiye etmiyorum Arkadaşlar ki Zaten Kullanan bi kaç arkadaşda yukarda Aynı Sorundan Şikayetçi.

13. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle gecmıs olsun , saglık olsun kardesım sana bısıy olmasın.. Kullandıgın diger gainerlar (Optimum ve Arnoldun ki) kilo aldırdımı ve bu hardline gibi gaz vs. şeyler yaptımı ?

14. Eren-33

Eren-33 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Sağolasın Hocam, Optimum ve Arnold Bi ark vardı. 1 er kere kullandım bi sıkıntı yoktu kullanıcılarıda memnunumlar dün bu Msj yazdıktan sonra sabah tekrar kullandım spora gittim ve geldim durum gene aynı Midem Bozuldu :(
    Optimum iyi diyorlar ama bizim Hoca ilr degerleri5 karşılaştırdık Çoğu az bilindik ilaçlar bile optimum dan iyiler ON Reklamının Çok iyi Olduğunu Söylüyorlar Buda Oylamada + Katıyor
    Muscletech Mass Tech Iyi diye duydum ben alırken aynı fiyata satiyorlardı Multipower Daha iyi diye bunu aldım keske onu alaydım :/

15. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Anladım hacım bence en iyisi Optimum gibi gelıyo bende alıcam 1 ölcegi 1500 felan kalori veriyor ama 1 hafta felan gider o sorun ıste..

16. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Bu ürünü neden alıyorsunuz? Bildiğiniz toz şeker bu ürün. Bu ürünü uzun vadede kullanmak diyabet yapar adamı resmen. Bağırsakları bozmasına hiç şaşırmıyorum zaten. Suya 40 tane küp şeker atıp içseniz yine mideniz ve bağırsaklarınız bozulur. Bu ürün de aynı hesap işte.

17. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam görüşüne saygı duyarım ama ben öyle dusunmuyorum . Kullanan cok arkadasım var hepside verim aldı .

18. Eren-33

Eren-33 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Almak isteyen Varsa daha. Yaklaşık 2.5 Kilosu var Elimde Son Fiyat Olarak 100 Tl ye Bırakacağım Mersinde Yaşıyorum. .

19. Eren-33

Eren-33 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar Bi Önceki Mesajlarımda Mide Bozma Ve Tat Kötülüğünden Bahsetmiştim Ölçeği arttırınca tat azda olsa iyi oluyor Ben hep 2 ölçek atardım 3 atınca düzeliyor kaldıki 5 ölçek diyorlar ama oda çok fazla .Ürünü İsal İlacı ile birlikte kullandım midem düzeldi ve ilacı kestim ona rağmen şuanda Hiç bir Problem yaşamıyorum Midem ile ilgili Galiba Midem alıştı Bağışıklık Kazandı
    Ölçeğide Artırarak Kullanacağım bundan sonra bakalım kilo yönünden bir artış görecekmiyim Hacim Olarak fark var Kiloda pek bi artış yok 2 Kiloya İlaca Abanacam Bi Değişiklik olursa buraya rapor edeceğim Sürekli..

20. ajans34

ajans34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaslar şöyle okuyorumda yazılanları okadar cok yanlıs yapılıyorkı bu urunu kullanırken..ben bı cok urun denedım ve bana en faydalı bu urun oldu...herkes kafasına gore olcek kullanıyo bu cok yanlıs bırsey..bunun bır porsıyonu vardır ve her porsıyon 5 olcektır azı kullanmak hıc bır ıse yaramaz bosuna zamanınızı paranızı harcamayın derım..ayrıca en onemlı konu şuki sadece bu urunu kullanmak hıc bır işe yaramaz duzenlı beslenmek gerekır..yanı yemekten sonra alınan bu urun besın takvıyesı yparak alınan kalöri mıktarını yukseltır buda vucutta yağ olusmasına yardımncı olur yanı kılo yapar...gelelım mıde bozulmalarına bu cok dogal bırsey vucudun alısık olmadıgı bırseyı yukluyorsunuz ve dırek olarak bagırsaklar bozuluyor ama duzenlı kullanımdan sonra alısacaktır mıde...benımde ılk zamanlar mıdem asırı bozulmustu ama duzene gırdıkten sonra normale dondu...benım kullanım seklımı soylıyım sıze ıstersenız....sabah kahvaltıdan sonra 400ml su ıcıne 5 olcek toz...aksam spora gıdıyorm cıktıktan snra saglam bır yemek yıyorum ve arkasına 400ml su ıcıne 5 olcek toz....bunu süt ılede yapabılırsınız yaglı sutun ıcıne koyup ıcebılırsınız ama gaz sorunu olusturur fazlasıyla yınede deneyebılırsınz zararı olmaz..dıkkat eger spor yapılmadan bu urun kullanılırsa dırek gobekk yaparsınız ve guzel bır goruntu olusmaz..saygılar

Sayfayı Paylaş