Multipower izole protein tozu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Machless tarafından 22 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Machless

Machless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba abilerim size sorum olucak Multipower %100 isolate protein tozu almaya karar verdim sporda şu anda başlangıç seviyesindeyim (yaklaşık 2 senedir fitnessa gidiyorum ama hiç bir zaman düzenli olarak yapmadım ta ki geçen haftaya kadar) vellasıl kelam bu 2. haftam olucak ve çok güzel gidiyor bunun yanında protein tozu almaya karar verdim yağlı bir vücudum var boy 1.70 kilo 67 yağ oranım %22 bu yüzden izole bi protein tozu almaya karar verdim

1)İzole protein tozu ile whey protein tozu arasındaki fark sadece laktosuz olup 1-2 gram daha fazla protein olması mı?
    2)Multipower %100 isolate protein tozu almaya karar vermiştim fakat diğer izole protein tozlarına gözüm takıldı diğer 2 kg lara göre ciddi miktarda para farkı var

önerebiliceğiniz şeyler nedir lütfen cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler :)

2. Machless

Machless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    abilerim ne kadar hızlı yazarsanız tavsiyelerinizi o kadar hızlı karar vericem çok kararsızım

3. Supplement günlüğüm

Supplement günlüğüm Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    girne
    Multipower iyi marka ama neden ısrarla izole istiyorsun ileri seviye ve yarış formu da tutmuyorsun sonuçta.
    Normal whey de alsan pek farkı olmaz.
    Ülkede supplement fiyatları uçmuş zaten boşa 450 tl falan verme

Machless bunu beğendi.
  4. Machless

Machless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    aslında izole olup olmamasını ben dert etmiyorum başlarda diyet yapanlar için tavsiye edilen izole protein tozları yazıyordu ordan kalmış araştırınca whey ile izole arasında hiç bir fark yok bana göre

isopure zero carb whey 2000 gram nasıldır?

5. Supplement günlüğüm

Supplement günlüğüm Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    girne
    Isopure iyi marka bu saydıkları
    Örneğin: biotech,sci-tec,optimum nutrition,multipower,ısopure,bpi sports hatta bana göre Hardline da dünya standartlarında üretilmiş ürünlerdir
    Bilinen markalarda pek fark olmaz tercihe göre değişir

6. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    aslında laktozsuz istiyorsan hidrolize alman gerekli. izolelerde laktoz var. whey ve izole whey arasında fark yok. bir yere yetişmene gerek yoksa laktoza alerjin yoksa supplementlerin kendi markasını veya optimum nutrition öneririm.

7. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    İzole de laktoz yok, %90-95 civarı protein içeriği var (Whey ürünlerde genelde %80 civarı oluyor) ve çok hızlı sindiriliyor. O yüzden fiyatı normal wheye göre çok daha yüksek.

Sayfayı Paylaş