Muay Thai antrenmanlarında çok zarar görüyor musunuz ?

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve SacidA tarafından 21 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SacidA

SacidA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar dostlar. Benim gideceğim salonda 4 spor var ikisini eledim diğer ikisi muay thai ve kick boks ben muay thai'yi seçtim çok güzel hoşuma da gidiyor ancak sert bir spor ben zaten bunu göze alarak yazılacağım ama söyledikleri gibi her antrenmanda çeneniz burnunuz kırılıyor mu ? Tecrübeli muay thaici arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim :)
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Ocak 2017 ---
    Birde henüz 12-13 yaşındayım. Boyum 1.53 Kilom 36 sizce bu spor bana ağır mı gelir ? Ağırdan kastım henüz bu spor için küçükmüyüm ? Gerçi küçük olsam bile gitmek istiyorum o ayrı mesele :D Demem o ki ben bu yaşla bu kiloyla rahat olur muyum orda ? Birde bir sorum daha olacak. Ben tekme attığımda tam o bacaklarınızı 180 açmaya çalıştığınızda acıyan yerle vardırya ; oralar birazcık sızlıyor gibi birşey oluyor. Arkadaşım ısınmadan tekme attığın içindir dedi sizce bir problem çıkar mı ? Birde muay thai size esneklik kazandırıp , vücudunuzu güzelleştirir mi ? (Kas açısından)

BU ARADA İLK YAZIM BU , HATALARIM MUTLAKA VARDIR KUSURA BAKMAYIN. Şimdiden teşekkürler :)

2. AliGurgan

AliGurgan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Hocalar ilk başlarda pek maç yaptırmaz daha sonralari bi iki sis oluyor gördüğüm kadari ile ama onemli şeyler değil kimse kimseyi dovmuyor yani korkucak bisey yok ayrica eğlenceli olur senin için

3. SacidA

SacidA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok teşekkür ederim :D

4. AliGurgan

AliGurgan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bişey değil:)

5. Maninblack

Maninblack Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Kardes kimse kimseyi dovmuyor partnerin gaza gelip sert vurmaya calisan biri degilde onu da caliscagin kisiye soylersin sorun olmaz. Guzel spor

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. SacidA

SacidA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkürler bro ama kick boks'a başlıyorum bu hafta gidiyorum salona :)

Sayfayı Paylaş