Mr.olympia 2014

Konusu 'Uluslararası Yarışmalar' forumundadır ve mr.perfect tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Sizce Mr. Olympia 2014 kazananı kim olur ?

Anketin kapanma tarihi 19 Eylül 2014.
  1. Jackson, Dexter

1,3%
  2. Warren, Branch

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Compton, Justin

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Delarosa, Jonathan

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Elssbiay, Mamdouh

1,3%
  6. Fahim, Ibrahim

oy sayısı 0
    0,0%
  7. Greene, Kai

35,4%
  8. Heath, Phil

57,0%
  9. Wolf, Dennis

5,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 58 üye.
  1. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Her şeyi ben biliyorum siz hiç bir şey bilmiyorsunuz susun artık yorum yazmayın .Benim yazdıklarım doğru ve bunları okuyacaksınız işte o kadar .... :confused:

Formun amacı insanların fikirlerini belirtmesi bilgi paylaşımı yapılması vs...Senin olaya bakış açın form mantığına ters tabiki üyeler burada yazacaklar ,bu başlık sana özel açılmadı senin doğru gördüklerin benim bakış açımdan farklı olabilir ,tutupta birbirimizi yargılayamayız.Sende burada artık yazmayın vs... diyemezsin .

Son düzenleme: 21 Eylül 2014
    Lorethlorien, Pulbiber072, StormBlast ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    bak kardeşim lafı carptırıyorsunuz ama bakın ben dıyorumki kai yi seversin tamam anlarım bunu bende severim kai yi ama gidipde sevdıgım ıcın kaı kazanacak demıyorum kazanmasını ısterım derım mıllet oyle bı yazıyokı phil cok kötü kai harika arkadasım bende dıyorumki acın vıdeolara resımlere bakın cokmu zor allahım yarabbım konuyu nereye getırıyorsunuz burada cok sey yazarımda bırsey yazarsam onun ıcınden bı kelıme cumle secıp ona yukleneceksınız ve konu suan kaydıgı gıbı buraya kayıcak o yüzden ıyı forumlar herkese seneyede ondan sonrakı senede phil kazancak görünen köy klavuz istemez adam hersene aynı gelse yine kazanır genetik iyi adamda kai wolf hiç bir zaman kazanamaz yaşları geciyor cünkü ayrıca genetik sınırları bu olsa gerekki yılalrdır aynılar neredeyse kai yıllardır büyümeye calısıyo buyudukce definasyonunu kaybedıyor wolf desen yıllardır paltıcak bı gecen sene patladı bu sene ıyı geldı ama yıne rhodene gecıldı rhoden desen kutle koyamıyorkı sınırı bu onunda sınırını bılmedıgımız bı bıg ramy var gecerse o gecer 2 3 yıl ıcınde yoksa bı mucıze beklemeyın yanı

3. Sezginn-

Sezginn- Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Hala kai diyosun.. Phil 1. oldu, sen kazandın. Tamam biliyosun dedik alkışda verdik niye bu sinir anlamıyorumki..

Lorethlorien ve murat.pinarbody bunu beğendi.
  4. Hıfzullah

Hıfzullah Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Haklısınız başarılarınızın devamını dilerim

5. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

bak beni kışkırtıyon burada sonra daha neyin lafını yapıyon diyiyorsun bir yorumun yok senin sen nereden cıktın zaten buda bir karsılastırma haia phil neden kazandı diyenler icin gelsin

6. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    TTT böyle ağır abi sus lan keserim benim fikrim her zaman doğrudur gibi tavırlarda devam ederek bu forumda saygınlık kazanamazsın biraz daha sakin olmanı yapılan yorumlara bu şekilde yaklaşmamanı tavsiye ederim..

Pulbiber072, elezar, Hıfzullah ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  7. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    şu uslubunu düzelt....

8. ksk_advb

ksk_advb Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Wolf bir de Warren'de açıkçası bir hayal krıklığına uğradım Phil bana göre de Kai'den bir tık önde bunlara ileveten bir arkadaşın dediği gibi ''Big Ramy'' nin gelecek senelerde ne yapacağını çok merak ediyorum

9. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    çok garip bir insansın gerçekten. bu konuda otorite gibi konuşmalar mı dersin, milletin görüşünü yargılamak mı dersin, karşıma gelse falan diyor bir de. senin gibi birini ben kale alıp karşıma oturtmam bir kere. iki fotoğraf atıp post kasıp da otorite olunmuyor ayrıca. sen bir kendine sor bakalım "ben kim oluyorum da diğer insanların düşüncelerini ifade etme hakkına karışıyorum" diye ondan sonra yazmaya başla tekrar. daha uzun yazarım ama hatanı anlamadıktan sonra gerek yok. ülkemizde klasik oldu artık söylenince dalgasına gülünüyor ama eğitim şart işte. vücudu geliştirirken kafayı da geliştirmeyi unutmamak lazım..

flyod, torifonta, Pulbiber072 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  10. ksk_advb

ksk_advb Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
  11. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Yarısma sonucuna bakayım dedim ama millet çoktan birbirini kırmış geçirmiş.herkes fikrini söyleyebilir, buna bu kadar takılıp,illa kendi düşüncelerinizi insanlara empoze etmeye gerek yok.

Bu arada denmis wolf çok iyi gelmişti bu yıl, ki birinci olabilirdi bence.normalde kai yi seven biri olarak bu sene formu düşük gibiydi,phil daha kötüydü.

12. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    yeri gelmişken ne içtiysen birtanede bana derlerya fazla steroit iyi değildir
    steroit ve benzeri performans artırıcıların zararları ...

13. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    Uzun zamandır foruma uğramıyordum. 2014 ü dün baya takip ettim . Beklendiği gibi Phil yine şampiyon oldu. Zaten sonuçlar az çok belli gibiydi. Big ramy hariç pek şaşırtmadı. Dennis Wolf'un geçen seneki formu özellikle bacak formu çok çok iyiydi ancak bu sene başarıyı sağlayamadı. Tahminim Phil bu şekilde bikaç olympia daha devam eder.

mr.perfect bunu beğendi.
  14. mr.perfect

mr.perfect Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    43
    Beklenen gibi bir mr.olympia oldu :D bu işe duygusal bakmamak gerek :D bence hak eden kazandı.

15. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    benim hatam usluptur sert konusuyorum sadece dediklerimin yine arkasındayım yanlış anlaşılma olmasın mesaj atmadım diye sadece böyle yorumlara katlanamıyorum yarısmadada cevap verildi zaten seneyede rhodenı 1 koy kazanır egitimsiz demişsin açıkca bende sana şöyle diyim ben ankarada oturuyorum cok bilgiliysen herhangi bir alanda gel tartısalım hangi unıversıte gıttın ne okudu ne yaptın maddi durumun ney nerede oturuyorsun hepsini tek tek karsılastıralım egitim duzeylerimize bakalım sonra karar verelim kim egitimli kim egitimsiz burada dil bilgisi kurallarına dikkat ederek bilgili olunmuyor

16. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Bence haketmekten çok politika kazandı.Ha işin politika yönüne gelirsek,şu yarışmada Kai,Phil'e karşı, şu yarışmayı izleyen kişiler %90ının "vay canına Kai'nin vücudu Phil'den daha iyi" demediği müddetçe bu yarışmayı kazanamaz.Vücudu ne kadar Philden iyi olursa olsun 1 tık 2 tık ileride olması Kai'ye yetmeyecek.Nedeni ise hem olympia'da genellikle seri halindeki vücutçuların serilerini kolay kolay bozmama geleneği(örnek İris Kayle. Bu sene romanyalı Alina Popa, İris'in canına okudu ama yine İris 1.oldu neden? Çünkü 9kez 1.olmuştu ve emekli olacaktı bu sene resmen emekli olurken 1 şampiyonluk daha verelim öyle gitsin dediler) 2. Flex Lewis.Daha vardır.
    Bir konu da Kai'nin yukarılardaki mesajlardan birinde bahsedilmiş.Greyfurt ile çekilmiş +18 resmi var geçmişte olan.Kişiliği vesaire farklı bir insan Kai.Konuşmayı pek sevmeyen bir yapısı var.Phil'i bir çok videoda görürüz,reportajlarda antremanlarda vesaire,ama kai çok aktif değil böyle şeylerde.Arnold bugün sahnede açıklama yaptı olympia'da.Biz en iyi vücudu seçmeyiz burada dedi.Biz iyi vücut ile birlikte vücut geliştirmeyi en iyi temsil edecek kişiyi seçeriz.Dışarıdaki her insana vücut geliştirmeyi aşılayabilecek,onlara ilham verebilecek kişiyi seçeriz dedi.Bundan dolayı Kai'ye bu yarışmayı yedirmezler.Bana kalırsa en iyi vücut bu sene Kai'deydi fakat mr olympia eşit değil en iyi vücut.Bundan dolayı işin içine politika giriyor ve en iyi vücut her zaman kazanmıyor.Ve de seri halindeki vücutçuları da kolay kolay bu yüzden yıktırmıyorlar.

Son düzenleme: 21 Eylül 2014
    Rpac, StormBlast, Rambo16 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  17. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    derslerde başarılı olan zekidir diye bir şey yoktur nice insanlar biliyorum dersleri iyi olan fakat sosyal zekası sıfır olan. böyle bir konuya eğitim maddi durum vb. karıştırdığına göre sen de onlardansın sanırım. ne adamlar gördüm üstünde elbise yok, ne elbiseler gördüm içinde adam yok demiş mevlana. anlayana tabi

18. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    Alina Popa nın da nü resimleri var belki ondan vermemişlerdir.

Hıfzullah bunu beğendi.
  19. mehmet_oztan

mehmet_oztan Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    valla kai philden çok çok çok daha fazla aşılıyor spor aşkını, phil tamamen genetik,para vs. zımbırtılarında ama kai umut,sabır,disiplin konularında akıl veriyor, ve bence kainin yöntemi çok daha spor etiğine layık.

seyfix, CoffeeFit ve Rambo16 bunu beğendi.
  20. jimmybrown

jimmybrown Üye

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Kainin önkolu çok zayıf phille göre, ayrıca beli çok kalın önden lat spreadde nerdeyse kanatları görünmüyor belden dolayı, üstüne üstlük çok daha büyük kanadı varken.Beklenen bir sonuçtu.

Sayfayı Paylaş