mr.cado beslenme günlüğüm

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve xcado tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. xcado

xcado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    8:00 yulaf ezmesi-yarım yağlı veya light süt

8:30 5 yumurta beyazı 1 tane sarısı,100 gr lor,3-5 zeytin,domates veya salatalık,yer fıstığı ezmesi,3 dilim kepek ekmeği,şekersiz bitki çayı(tercihen yeşil çay)veya mevya suyu,bir kaşık zeytin yağı

12:30 haşlanmış veya ızgara tavuk gögsü,yağsız dana eti veya balık olarak sardalya,tavuk balığı veya levrak fırında ızgara olarak kullanıyorum zamanım yoksa 2 kutu light ton balığı,bulgur pilavı veya kepekli makarna,haşlanmış baklagillerden kullanıyorum(k.fasülye,nohut,mercimek...)bol sebze

antreman öncesi bir avuç kuru üzüm veya kuru dut

antreman sonrası bir adet muz,150 gr yarım yağlı veya light yoğurt,mevya suyu bir avuç kuru yemiş(badem-ceviz ...)

öğün aralarında mutlaka elma veya mevsim meyvası

19:00 haşlanmış tavuk gögsü veya ızgarada balık zaman yoksa 2 kutu ton balığı,2 büyük boy haşlanmış patates,(k.fasülye,nohut veya mercimek)bol salata,1 dilim kepek ekmeği

arada mevsim meyvası

yatmadan önce 1 bardak süt ve 2 yumurta beyazı..

bu programı başlangıç seviyesinde kullanıyorum.

Son düzenleme: 11 Nisan 2010
  2. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Antreman sonrasis supplement kullaniyormusun? Yok ise antreman sonrasi icin protein alimini artirman lazim. Onun dısında guzel duruyor.

3. xcado

xcado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk ayım olduğu için henüz kullanmıyorum sadece b vitamini takviyesi kullanıyorum.bu ayın 20 sinde kullanmaya başlıycam.

4. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    O zaman benim tavsiyem, antremandan sonra icinde tavuk ya da ton balıgı eklemen. Antremandan hemen sonra vucudunun bu proteinlere ihtiyaci olucak. Ama bu tabiki benim fikrim, eger bu beslenme programini hocan yaptiysa bir bildigi vardir.

5. xcado

xcado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha önce uzun yıllar atletizmle uğraştım.programı kendim yaptım.protein alımını yükseltmeyi düşünüyorum

Sayfayı Paylaş