MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Servisinde ne kadar kreatin olduğu ile ilgili bir bilgi yok 2. jenerasyonunda 5gr kreatin olduğu yazılmış ama 2. nin içeriğine bakarak buna dönük varsayımda bulunmamız yanlış olur .

ErbakanHoca bunu beğendi.
  2. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yinede az alayım Çünkü zaten Muscletech Nitrotech kullanıyorum onda kreatin var e bunu da kullanıyorum ikisi birleşse en azından 2.5 gram eder.En iyisi MHP creatinimden de 1 silme çay kaşığı alayım o da 2.5 gram eder.
    Ha bir de MP assault ölçeği tam oldu mu 40 gram ediyor yoksa Ölçekte çizgi gibi birşey var en üste kadar değil de plastik bi hat gibi bişey var oraya kadar mı tam ölçek acaba?

3. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Ağzına kadar doldurduğunda 40 gr ediyor ama o plastik şerite kadar doldruyorum her zaman yeterli etkiyi veriyo

4. Hide

Hide Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar yaşım 17 ant öncesi performans ürünlerinin çoğu 18 yaş altı için uygun değil bu ürün kullanabilirmiyim peki ?

5. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    kullanman uygun olmaz kullansan dahi verim alamazsın hatta bu sporu yani vücut geliştirme yapman bile çok yanlış,yerinde olsam capoeira,yüzme gibi sporlara yönelirdim

6. ErtugrulPumP

ErtugrulPumP Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    43
    dün assaultu kullandığım 6. gündü ve bugün assault yerine animal rage kullandım her ikisindede karıncalanma hat safada ama rage pump enerji odaklanma açısından çok üstün assaultta hiç ağırlık arttıramadım.Ama rage nin sonlarına doğru bench presste 10 kg ya kadar arttırmıştım bide bende assault uykusuzluk yaptı. yakında animal rage günlüğü diye bi konu açacam..

saygılar..

7. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Uykusuzluk açısından psikolojik de olabilir bilmiyorum burada herkes nitrikoksit uykusuzluk yapar falan yazmış,2 gün önce kullandığımda uykusuzluk yapmadı,ama bunları okudum,ve dün gece 2 ye kadar 3 saat yatakta döndüm durdum büyük eziyetti.
    Uykusuzluk yapması çok kötü bir yan etki çünkü en mükemmel GH saatleri 10 ile 3 arasını uykuda geçirmek.Ben bu saatler arası uyuyamazsam N.O kullanmayım daha iyi derim.
    Assault cidden mükemmel ürün çok iyi pump ağırlıklarda artış odaklanma falan veriyor ama böyle uykusuzluk yaparsa ben nitrikoksit falan kullanmam arkadaş.
    Benim için dün gece 11 den 2 ye akdar yatakta dönmeyle geçen eziyet büyük bir felaketti.

8. komurat02

komurat02 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Abiler ben 1 kutuyu bitirdim hic uykusuzluk yapmadi, siz Superpump ve Noxplode'u gorun o zaman uykusuzlugun ne oldugunu anlarsiniz. :D
    Bence ASSAULT'un hakkini vermek lazim.

9. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    rage ve mp assault arasında kaldım ve mp assault aldım,kullanıyorum çok ama çok memnunum (uykusuzluk hariç)
    animal rage de gerçekten çok mükemmel bir ürün gibi gözüküyor onu da denemeyi düşünüyorum ama mp assaulttan sıra gelir mi bilmem
    bir de kişiye göre değişiyor tabi,ben no explode de kullandım etkisini mp assault akdar olmasa da çok iyi hissettirmişti,ama nano vapor tamamen etkisiz malım gibi bişiydi :)
    sonuç olarak MP assault candır,kullanın,kullandırın,kullanmayanları uyarın...

10. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    İçinde uyarıcıdan başka hiçbir şey olmayan ürünlerle Assault'ı kıyaslamayın .

11. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    III. Antrenmanımdı MP Assault ile...
    Etkisi gene mükemmeldi,el bileklerim öyle şişiyor ki bacaklarım baldırlarım kadar oluyor,elimin kenarları bile şişiyor,hiç önceden denemediğim ağırlıklara girdim ve çalıştım.
    Mesela 60 kilo ile omuz çalıştım.Barbell Overhead Press.
    Aynı şekilde Triceps i 1 kademe ilerletip çok çok rahat 2.5 kilo daha arttırıp rahatça yaptım.
    MP assaulttan çok ama çok memnunum inşallah etkisi hep böyle gider.

12. komurat02

komurat02 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Dinlenme periodum bitecek. ASSAULT'un 2. kutusunu hazirladim bile. Bu urunle son gaz devam. Sunu soylemeliyim ki kollarda ozellikle 1 ay sonucunda inanilmaz sonuc almistim.thums:

13. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürün tek kelime mükemmel ya...
    bakalım çok iyi gidiyor ama göğüs antrenmanlarımda; nedendir anlamadım bunu içince tam tersine performansım düşüyor :)
    ama diğer özellikle bacak antrenmanımda kol antrenmanımda omuz triceps bunlarda mükemmel etki alıyorum 2 haftadır göğüs antrenmanım berbat geçiyor.

14. TheBest

TheBest Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    ben fazla bir etkisini göremedim .Yarım olcek atıyorum kutunun ustunde oyle yazıyor.Bırde bununla bırlıkte creatın monohıdrat kullanmaya gerek var mı?ıcerıgınde creatın bulunmakta.

15. komurat02

komurat02 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Tam olcek almani oneririm. Kutuda yaziyor normal antrenman icin 1/2 olcek, agar antrenman icin 1 olcek. icinde zaten kreatin var almana gerek yoktur.
    Bu sekilde denersen eminim etkisini bariz goreceksin.:D

16. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    şuan supplementler.com da satılan ile yurtdısındaki yeni kutulu mp assaultla içerikler aynı değerdemi?

17. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    1. sayfadan itibaren okuyun yazılanları boş mesaj atmayın ...

18. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    çoğunluğunu okudum kardeşim. ama biri demiş evet biri demiş hayır. biri demiş içerik yeni ama kutusu boyle olacak sonra diğeri onu yalanlamıs yeniler şubatta martta gelecek diye vsvs.. net bişey bulamadım. haklısındır belki atladığım msj olmus olabilir. ama sen biliyorsan soylesen daha iyi olurdu. sonucta 10 larca sf var ve zaman denen bi gerçeklikte var.. forum birbirimize yardımcı olmak için diye biliyorum. yoksa her sorulan soruya oku forumda var deseydik forum olmazdı bunun adı.. yinede cevap için teşekkürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:22 ----------

bu arada tüm msjları okudum ama dediğim gibi farklı sesler var.. netlik yok goremedm ben

Vorenus bunu beğendi.
  19. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Konudaki 10. mesaja bakarsanız durumu açıkladım , Ürünün ambalajı ile birlikte içeriği de değişmiştir . Protein tozu ölçeği kadar bir ölçeği olan dolu bir içeriğe sahip , sadece uyarıcılarla işi götürmeye çalışan bir preworkout ürün değil tavsiye ederim .

Physiotherapist bunu beğendi.
  20. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    peki yeni versiyonu ne zaman Türkiye ye gelir bir bilgin var mı? bir de şuan Türkiye de bulunan versiyonu alsam yanlış yapmış olur muyum beklemeyerek yenisini ? şimdilik istediğim üst düzey bir performans değil amatörüm henüz.

Sayfayı Paylaş