MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci
    ultimate nutrion prostar whey öneririm sabah kalkar kalkmaz antremandan hemen sonra çilekli yada muzlusunu bulursan sıkılmadan tüketebilirsin

2. musclefreak81

musclefreak81 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Bu ürün harika bence... bünyeden bünyeye farklılık gösteriyor... bende öyle yerinde duramama ya da karıncalanma falan hiç olmadı ama yorulmama dinlenme sürelerinde azalma ağırlık arttırma ve konsantrasyon konularında harika sonuçlar aldım... 2 kutu bitirdim biraz ara verdim şimdi noxplode kullanıyorum... noxplode da da benzer sonuçları yakaladım... Benim için olmazsa olmaz ürünlerden nox ürünleri...

3. Xanthium

Xanthium Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    2-3 haftadır kullanıyorum. Şu anki programımda set ve tekrar arası çok kısa yani çok ağır çalışamıyorum. O yüzden creatin etkisinden bahsetmem doğru olmaz. Ürünü bir kere yarı aç karna içmiştim ve içtiğime pişman etti. Tok karna bir sıkıntı olmuyor.Tad olarak megaforte a bile katlanırken bunun tadına katlanamıyorum. Sebebi ise 400ml su ile karıştırmak iç iç bitmiyor.Daha az suyla ise çok ekşi bile elma tadıyla karşılaşıyorsunuz. İçeriğindeki taurine iş görüyor ve zinde tutuyor, antremanda konsantrasyon ve dayanıklık anlamında faydalı . Vücut muhtemelen adapte oluyor ve etkisi zamanla azalıyor sanki .BCAA içermesi güzel,Arginine de var ama miktarı yazmıyor. Özetlemek gerekirse elmalısını tat olarak beğenmedim, etkisi daha ağır bir programda farklı olur belki ama tekrar almayı düşünmediğim bir ürün. Bunun yerine sert bir kahve yanına arginine-orn. içip öyle giderim salona :)

4. MuhtarAga

MuhtarAga Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    eski versiyonunu aldım. tadı bana kötü gelmedi - ahududu ve limon aromalı - kokusu biraz kötü geldi ilk açtığımda zitromax'ın şurubunu andırıyordu. etkilerine gelecek olursak 3 kere kullandım ve performansımı pozitif yönde etkilediğini hissetmiş ve görmüş oldum tabi plasebo mudur değil midir bilemiyorum, ama setlere daha iyi girdiğim ve bazı hareketlerde ağırlıkları %10'a kadar arttırabildim. şimdilik bu kadar yorum yapabilirim.
    not: daha önce weider nos-x10 kullanmıştım onda bu kadar etki alamamıştım.

5. elbiskuha

elbiskuha Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Bu ürün(ve benzerleri) daha çabuk kas yapmamızı mı sağlar?Yani toparlanma dışında ki etkili antremanı tam olarak anlamadım.

6. Simurgh

Simurgh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Thy
    Yer:
    Istanbul
    Pre-workout yani calisma sirasinda ve sonrasinda olan yorgunlugu azaltiyor ve a da olsa guc etkisi yaratiyor damarlari genisleterek kan pompalamyi arttiriyor

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

7. alibey1989

alibey1989 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1 senedir bb yapıyorum. İlk defa nitrik oksit kullanmaya MP Assault'un yeni formulüyle başladım. 5 gr. kreatinle birlikte kombine ederek kullanıyorum. Fakat kaldırdığım ağırlıklarda tekrarlarda ve setlerde neredeyse hiçbir değişiklik olmadı diyebilirim. Yan etki olarak uykusuzluk ve aldıktan sonra karıncalanma yapıyor. Sadece uykum olduğu günlerde antrenmana konsantre olmakta zorlanıyordum ürünü kullanınca konsantrasyon artışı oldu uykunun önemi kalmadı ama çokta memnun değilim üründen. BSN'yi ve bunu kullanan bi arkadaş varsa aralarındaki farkları yazabilir mi ? Ona göre geçiş yapabilirim.

8. musclefreak81

musclefreak81 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum ben daha önce de belirttiğim gibi 2 kutu bitirip biraz ara verip bsn e geçtim. Genel olarak bundan memnundum fakat bsn de ilk defa pump ı yaşadım. Damarlarım çıktı ve vücudum şişti resmen. Fakat bunda eskiye nazaran daha ağır çalışmamında etkisi olabilir. Sonuç olarak iki üründe bünyeden bünyeye farklılık göstermekle birlikte kendini ispatlamış kaliteli ürünler. Mesela ucuz diye attack isminde bir pre workout ürünü almıştım bir zamanlar, bunların hiçbir kriterde yanına yaklaşamadı benim bünyemde.
    Ürünler boşuna isim yapmıyor diye düşünüyorum. Bu arada sen biraz daha zaman ver ürüne. kaç kez kullandın bilemiyorum ama bir kaç kullanımdan sonra asıl etkiyi alıyorsun.
    Son olarak bildiğim kadarıyla assaultta kreatin var. Ekstra almak konusunu bir araştır istersen benim bu konuda bilgim yok. İyi çalışmalar...

9. alibey1989

alibey1989 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkür ettim hocam. Ürünü 7-8 antrenmandan önce kullandım ama hepsi aynı bi değişiklik olmadı. Kreatin miktarıda 2 gr olarak biliyorum onun için ekstra kullanıyorum.

10. koylav

koylav Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende yaklaşık olarak 2 haftadır kullanıyorum ilk defa pre-workout bı urun kullanıyorum hem antrenmanları %10-15 daha ıyı çıkarıyorum hemde antrenman sonrasındaki yorgunluk bıtgınlık olmuyor antrenmanlarıda erken yaptıgım ıcın uyku problemıde olmuyor ayrıcada bı sorum olacak bunun yanında l-karnıtın ve cla kullanmak ıstıyorum bır sakıncası olurmu acaba ? sıkıntı olmıyacaksada nasıl kullanmalıyım

11. Simurgh

Simurgh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Thy
    Yer:
    Istanbul
    Carnitin i normal kullanman gerektigi gibi kullanabilirsin. Skinti olucagini dusunmuyorum. Ilk zamanlar bende ikisini bir arada kullandim

12. koylav

koylav Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sıkıntı olmassa bugün getırtıp baslıyacam nekadarda olsa yağ yakımına gozle görülür etkisi oluyor bıraz bel bölgesınde fazlalıklar var :) l-karnıtın için bi tavsiye ?

13. Simurgh

Simurgh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Thy
    Yer:
    Istanbul
    Assault gordugun en iyi 3. Pre workout. Ve l carnitine mucize getirmicek kardesim bunu unutma :) forever diet..

14. koylav

koylav Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    dietsiz kardıosuz ztn bı ıse yaramaz zaten en çok dikkat ettıgım sey dogru antrenman beslenme bunlar sadece takvıye yardımcı olarak bunun bılıncındeyım çok şükür yagları kesıp atmıyacagını biliyorum yni :)

15. Umirin

Umirin Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Bugun ılk kez aldım ben bole bısı gormedım 1 saat omuz ve arka kol bastım 1 saat sorası halısaha ve halısahadan sora kız arkadasımlaydım ve suan gozume uyku girmiyor nasıl birşey bu

16. gry666

gry666 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muhasebe
    1 hafta sonra vucudun alıso merak etme 2 kasık ver bana dıo

PeNa bunu beğendi.
  17. KrsTNcK

KrsTNcK Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Bilgisayar Teknikeri
    Yer:
    Ankara
    Aynen katılıyorum ilk kullanımlarda karıncalanma yaptı biraz sonraları alıştı vücut.

18. gry666

gry666 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muhasebe
    sonlara doğru 3 kasıgı gördüm cevrenızdekı ınsanları kırabılırsınz yanlız fecı sinir agresıflık veriyor

19. bonesawmcgraw

bonesawmcgraw Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    değdi mi o kadar kullandığına bari?3 kaşık çok ama çok fazla.ne kadar kilo artırdın presslerde?

20. gry666

gry666 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muhasebe
    sert idamanlar çıkartıo kilolarda artıs cok kucuk oldu itici gücü hisdiyorsunuz ve feci terletiyor en büyük olayı ben focus denen olayı yasadım harbıden cok güzel bu ayın haftya masımla bsn xplode alıcam baklım ama 3 kasık aldıgım günlerıın gecelerı uyku sıfır ertesı gun herkesle tarstısma yasıyodurdum bana sana nolmus ya dıeyenler olmustu:D yanlız iyi bir beslenmeyle cıkan antreman bence daha iyi bunu anladım

PeNa ve bonesawmcgraw bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş